3pcs М4 се Справи со Понесе Растојание 20*20mm Движат Блок 3D Печатач Макара Слајд Мерач Hammock Кревање Платформа Effector MGN

3pcs М4 се Справи со Понесе Растојание 20*20mm Движат Блок 3D Печатач Макара Слајд Мерач Hammock Кревање Платформа Effector MGN

DEN 1248.00
-10 %
DEN 1386.72

Количина на стоки


Спецификации :
Создаден растојание : 20 MM x 20 MM
Боја : Сребрена
Материјал : Алуминиум Легура
За : M4 (Двете страни на завртката)
Пакетот вклучува :
3pcs x М4 се Справи со Понесе Растојание 20*20mm Движат Блок За Затворена Јамка Појас 3 D Печатач


Други карактеристики

Тип На Објект:
Механички Кит/Хардвер Делови
Бренд Име:
REPRAP
Број На Модел На:
М4-20*20mm
Материјал:
Алуминиум Легура

Најдобри понуди

3pcs PC4-M6 Пневматски Директно Конектор Спојка Дел За MK8 OD4 6mm Цевка со Вжарено 1.75 mm 3D Принтери Делови Месинг се Хранат
  • Неодамнешно

3pcs PC4-M6 Пневматски Директно Конектор Спојка Дел За MK8 OD4 6mm Цевка со Вжарено 1.75 mm 3D Принтери Делови Месинг се Хранат

DEN 191.52

Екструдер Конектори За ДодатоциФункција : Отпорни На Висок Напон360 Ротација Овална Ослободување Прстен

Winsinn Kraken Продолжување Heatbreak Hotend Грлото Тефлон / парична Казна Завршувањето Двојно Млазницата 1.75 mm Цевка за Хранење
  • Неодамнешно

Winsinn Kraken Продолжување Heatbreak Hotend Грлото Тефлон / парична Казна Завршувањето Двојно Млазницата 1.75 mm Цевка за Хранење

DEN 1176.00

Winsinn Kraken Продолжување Heatbreak Hotend Грлото Тефлон / парична Казна Завршувањето Двојно Млазницата 1.75 mm Цевка

2 парчиња/многу 3D Печатач Делови М8 Бакар Орев за Дијаметар од 8мм,Теренот 2mm Z Оската Доведе Завртка,води на тема 8мм
  • Неодамнешно

2 парчиња/многу 3D Печатач Делови М8 Бакар Орев за Дијаметар од 8мм,Теренот 2mm Z Оската Доведе Завртка,води на тема 8мм

334.08 DEN 300.00

Answer : ___________________________ Note : Ние имаме многу модели Бакар Ореви во акции, Ако треба различни модел Бакар Нут

1.7 метри 6mm GT2 Појас Отворена Времето Појас Ширина за 3D печатачите пакување машини за стерилизација мотоцикл CNC GT2 појас
  • Неодамнешно

1.7 метри 6mm GT2 Појас Отворена Времето Појас Ширина за 3D печатачите пакување машини за стерилизација мотоцикл CNC GT2 појас

239.52 DEN 228.00

Карактеристики : N аме : GT2Matrial : Гума челик нишкаСпецификација : 6 MMСе користи за : 3 D печатач, пакување, маш