Бесплатен превозот!Двојно тркала AB тркала абдоминална тркала ролки фитнес опрема дома AB фитнес тркала

Бесплатен превозот!Двојно тркала AB тркала абдоминална тркала ролки фитнес опрема дома AB фитнес тркала

DEN 766.08

Количина на стоки


**За Гаранција :
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние гарантираме за да брод стоки во 3-7 дена по плаќање верификација зависи од инвентарот и именувани превозот метод.
2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно
**За испорака :
1.
**За Пакување & Пакување :
Пакување големина и испорака тежина објавени на секоја ставка е приближна и може да има мали разлики цел со цел,Ние нема да ги прифатат спор од пакување големина и тежина прашања.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. )
**За Плаќање :
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. (Освен некои земји и APO/FPO адреси )
2.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
**Враќање & Наплата :
1. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.9)cm дебелина
*Раце и цевка Должина : Околу 28cm
Max. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
1) Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Двојно тркала AB тркала абдоминална тркала ролери фитнес опрема дома AB тркала
*Лесно да се соберат и unassemble
*Материјал : ПП / ПВЦ / цевка од Нерѓосувачки челик
*Големина на тркало : 18cm надворешното тркало Кол x (4.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
**За Повратни Информации :
Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуга ,Љубезно ве Молиме слободно контактирајте со нас веднаш, пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.Време На Испорака :
Повеќето ЕУ и САД земји пристигне 20-35 дена од Воздухопловната додека некои земји ќе потрае повеќе дена(до 60 дена). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 35 дена да се вратат од денот на производот е примена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот PO#. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.имајќи : 150kgs
**Бои може да биде Пурпурна / Розова / Сино / Зелено или Сива
(Боја ќе биде предаден, случајно ИЛИ, ве молиме проверете кај нас кои бои во парк пред да се плаќаат, ви благодариме. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Јас f цел не пристигне во 75days(Бразил 90days),ние ќе рефундирање на дека без спор.
Можете да платите за изразат испорака од страна на EMS/DHL/ТНТ/Федекс/UPS-от и сл.
Ве молиме контактирајте со нас прв i/o отворен спор impetuously Ако цел не пристигнат на време. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучување на викендите и празниците.


Други карактеристики

боја:
Сина, Зелена, Розова, Виолетова
Тип:
Двојно Тркала
Функција:
стомакот
Број На Модел На:
EW01-01
Бренд Име:
EZ ПАТОТ

Најдобри понуди

Спортски абдоминална фитнес опрема Core Двојно Моќ AB ролери тренер тркала фитнес Абдоминална тело зграда и вежби hom
  • Неодамнешно

Спортски абдоминална фитнес опрема Core Двојно Моќ AB ролери тренер тркала фитнес Абдоминална тело зграда и вежби hom

1532.16 DEN 1440.00

Производи : Бренд : KYLIN СПОРТ Пакување : Боја Кутија Боја : зелена,сина Карактеристики : Кога да се движи ти

Задржи се Вклопуваат Абдоминална Тркала Половината Слабеење Вежбање Стомачни Тркало Машина за Стомакот Фитнес Салата за Вежбање
  • Неодамнешно

Задржи се Вклопуваат Абдоминална Тркала Половината Слабеење Вежбање Стомачни Тркало Машина за Стомакот Фитнес Салата за Вежбање

891.36 DEN 757.00

Ние се според опција е слика за да испратите стокиВи благодаримеСПЕЦИФИКАЦИЈА ЗА ПРОИЗВОД 1.Отпорност н

Преносни Машина на Одборот Домаќинство Тело-градење Седат прозорци Опрема Прилагодливи Абдоминална Кревет Фитнес Телесната Тежина
  • Неодамнешно

Преносни Машина на Одборот Домаќинство Тело-градење Седат прозорци Опрема Прилагодливи Абдоминална Кревет Фитнес Телесната Тежина

1828.32 DEN 969.00

Преносни Машина на Одборот Домаќинство Телоградење Седат прозорци Опрема Прилагодливи Абдоминална Кр

Преносни Сила прилагодливи LED дисплеј, Половината Нозе, Раце вежба Градно Стомакот Тренер, почетен мускулите обука опрема
  • Неодамнешно

Преносни Сила прилагодливи LED дисплеј, Половината Нозе, Раце вежба Градно Стомакот Тренер, почетен мускулите обука опрема

6239.52 DEN 5678.00

Преносни Сила прилагодливи LED дисплеј, Половината Нозе, Раце вежба Градно Стомакот Тренер, почетен муск