3 * 200 * 200mm AZ31B Магнезиум Алуминиумски Лимови Mg Плоча Electroplating Anodes Експеримент Анодна Бесплатен Превозот

3 * 200 * 200mm AZ31B Магнезиум Алуминиумски Лимови Mg Плоча Electroplating Anodes Експеримент Анодна Бесплатен Превозот

DEN 1579.20

Количина на стокиДруги карактеристики

Материјал:
az31b
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Големина:
3 * 200 * 200mm
Број На Модел На:
Mg-3*200*200
Употреба:
DIY или за Обработка на Метал

Најдобри понуди

Бесплатен Превозот 2.35 mm месо тело 30pcs ДИЈАМАНТ BURS bur малку сет DREMEL Ротари Алатка Вежба Малку за мелење жад, камен,
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 2.35 mm месо тело 30pcs ДИЈАМАНТ BURS bur малку сет DREMEL Ротари Алатка Вежба Малку за мелење жад, камен,

383.52 DEN 364.00

Бесплатен Превозот 30pc ДИЈАМАНТ BURS bur малку сет DREMEL Dremel Ротари Алатка Вежба МалкуМесо тело Големина : 2.35 mm

Бесплатни shpping на 10pcs/пакет цилиндрични мелење на волна полирање тркала полирање мелење главата електрични мелење глава,
  • Неодамнешно

Бесплатни shpping на 10pcs/пакет цилиндрични мелење на волна полирање тркала полирање мелење главата електрични мелење глава,

DEN 191.52

Опис на производотЦилиндрични мелење на волна, волна полирање тркала полирање мелење главата електрич

3/8 R10 Радиус дијамант вакуум Лемење brazed рутер малку со 1/2 месо тело БЕСПЛАТЕН превозот | мермер, гранит плочи работ алатки
  • Неодамнешно

3/8 R10 Радиус дијамант вакуум Лемење brazed рутер малку со 1/2 месо тело БЕСПЛАТЕН превозот | мермер, гранит плочи работ алатки

DEN 999.84

3 / 8" Радиус дијамант вакуум Лемење brazed рутер малку со 1 / 2" месо тело БЕСПЛАТЕН превозот | мермер, гранит п

30Pcs Дијамант Мелење Главата Цилиндрични Топката Носот 2 mm Игла Ротари Burrs Обложени Монтирани Точка Алатки за Камен Ронки
  • Неодамнешно

30Pcs Дијамант Мелење Главата Цилиндрични Топката Носот 2 mm Игла Ротари Burrs Обложени Монтирани Точка Алатки за Камен Ронки

575.52 DEN 547.00

30 Pcs Дијамант Обложени Мелење Burrs Поставување Чакал 150 Ротари Точка месо тело 2.35 / 3мм 14#Нова кутија сет од

Бесплатни shpping на 10pcs/пакет 12*3мм цилиндрични мелење полирање тркала полирање мелење главата електрични мелење рамна глава
  • Неодамнешно

Бесплатни shpping на 10pcs/пакет 12*3мм цилиндрични мелење полирање тркала полирање мелење главата електрични мелење рамна глава

DEN 335.52

Опис на производотЦилиндрични мелење на волна, волна полирање тркала полирање мелење главата електрич

[65mm*10мм ] дијамант Brazed рака профил обликувањето тркала NBW V6510 БЕСПЛАТЕН превозот М12 тема РУТЕР МАЛКУ ЦЕЛОСНА BULLNOSE
  • Неодамнешно

[65mm*10мм ] дијамант Brazed рака профил обликувањето тркала NBW V6510 БЕСПЛАТЕН превозот М12 тема РУТЕР МАЛКУ ЦЕЛОСНА BULLNOSE

DEN 3384.00

[65mm*10мм ] дијамант Brazed рака профил обликувањето тркала NBW V6510 БЕСПЛАТЕН превозот М12 тема РУТЕР МАЛКУ ЦЕЛО

7 инчен црвен песок 180mm диск sandpaper собираат sandpaper китови во прав сува пескарење хартија, самолепливи полирање на состојба
  • Неодамнешно

7 инчен црвен песок 180mm диск sandpaper собираат sandpaper китови во прав сува пескарење хартија, самолепливи полирање на состојба

494.40 DEN 494.00

Примена предмет : широко се користи во вештачки камен, мебел и дрво производи, метални, пареа Возила и др

12x круг филц од волна чистење полирање тркала deburring мелење метални абразиви dremel алатки додатоци ротари волна за felting
  • Неодамнешно

12x круг филц од волна чистење полирање тркала deburring мелење метални абразиви dremel алатки додатоци ротари волна за felting

204.48 DEN 194.00

ЗАБЕЛЕШКА : имаме 19 модели,ве Молиме оставете порака за кој модел ќе го посакате кога ќе нарачате.ако не,