DIATOOL 75mmx45MM Вакуум Brazed Дијамант мелење тркала за мермер гранит и кварц Рака Профил тркала за агол мелница

DIATOOL 75mmx45MM Вакуум Brazed Дијамант мелење тркала за мермер гранит и кварц Рака Профил тркала за агол мелница

DEN 1252.00
-18 %
DEN 1526.40

Количина на стоки


Предмет : 75mmx45 MM Вакуум Brazed Дијамант рака профил тркала
Количина : 1pc
Спецификации : Кол 3"/75mm, Арбор 20mm
Дебелина : 45mm
Ронки : #60
Машина : Агол мелница
Функција : Висока ефикасност и неколку пати подобро од electroplated
Може да се користи суви или влажни.
Примена : мелење на мермер, гранит , кварц , керамика , вештачки камен и стакло, особено за конкретни надвор од ѕидот на зградата, или декорација. Делумно изедначување на подот и ивица казна од мермер или гранит одбори.
=======Крајот= ======
Ве молиме кликнете на следната слика за повеќе избори


Други карактеристики

Бренд Име:
DIATOOL
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
Големина:
75mmx45MM
Број На Модел На:
SA8830545
Тип:
Рака Профил тркала

Најдобри понуди

10ps/Многу 2.35 mm 5 Слоеви Cowhide Кожа Мелење Глави Мелница Алатка Килибар Светла Огледало полски Подлога Тркала Диск Jade
 • Неодамнешно

10ps/Многу 2.35 mm 5 Слоеви Cowhide Кожа Мелење Глави Мелница Алатка Килибар Светла Огледало полски Подлога Тркала Диск Jade

348.48 DEN 282.00

[xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][

Z-ЛАВ 5 Инчен 125mm Гумена Подлога Подлога Супер Флексибилни Автомобил Полирање Burnishing Брусилки Со M145/8-11 Кука & Јамка
 • Неодамнешно

Z-ЛАВ 5 Инчен 125mm Гумена Подлога Подлога Супер Флексибилни Автомобил Полирање Burnishing Брусилки Со M145/8-11 Кука & Јамка

656.16 DEN 466.00

ZЛАВ 5 Инчен 125mm Гумена Подлога Подлога Супер Флексибилни Автомобил Полирање Burnishing Брусилки Со M14 или 5 / 81

DRELD 1/4 Мелење месо тело Главата Dremel Додатоци Сисал Четка за Чистење Мелење Тркала За резби во Дрво Накит Полирање Алатки
 • Неодамнешно

DRELD 1/4 Мелење месо тело Главата Dremel Додатоци Сисал Четка за Чистење Мелење Тркала За резби во Дрво Накит Полирање Алатки

575.52 DEN 432.00

торба торба торба торбаОпис На ПроизводотКарактеристики 100% Сосема нов и висок квалитет Многу погодна з

Нови Мали кат мелење машина конкретни кат мелница полирач правосмукалка мелење машина прилагодливи мелење длабочина 380V 1pc
 • Неодамнешно

Нови Мали кат мелење машина конкретни кат мелница полирач правосмукалка мелење машина прилагодливи мелење длабочина 380V 1pc

DEN 43344.00

Нови Мали кат мелење машина конкретни кат мелница полирачправосмукалка мелење машина прилагодливи мел

1PC Куршум Помине Вежба Бела Керамички Нога Малку Електрична Педикир Маникир Нокти ликовен Салон Машина Додатоци Алатки Бесплатен
 • Неодамнешно

1PC Куршум Помине Вежба Бела Керамички Нога Малку Електрична Педикир Маникир Нокти ликовен Салон Машина Додатоци Алатки Бесплатен

975.36 DEN 585.00

Отпор на киселина, алкално Керамички е сочинета од силикат, што е стабилна хемиски својства Ако пакетот

DIATOOL Вакуум Brazed Дијамант Мелење Првенство Тркала со Дијаметар од 4 4.5 5 се достапни за сите Камен и градежен Материјал
 • Неодамнешно

DIATOOL Вакуум Brazed Дијамант Мелење Првенство Тркала со Дијаметар од 4 4.5 5 се достапни за сите Камен и градежен Материјал

857.76 DEN 703.00

Предмет : Вакуум Brazed дијамант мелење првенство тркала Количина : 1pcСпецификација : имаме 3 големини на ра

Професионални Абразивни Машина За Помине Уметност 1 Сет Ноктите Полирање Машина Мини Електрични Мелење Машина Убавина Ноктите
 • Неодамнешно

Професионални Абразивни Машина За Помине Уметност 1 Сет Ноктите Полирање Машина Мини Електрични Мелење Машина Убавина Ноктите

269.76 DEN 186.00

Политика на враќање Ние прифаќаме email барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата ц

75% НА 100*20*35*5*3 Дијамант Мелење Тркала Првенство мелење Сад во облик на Волфрам Челик Мелење Машина Алатка Острилка Мелница
 • Неодамнешно

75% НА 100*20*35*5*3 Дијамант Мелење Тркала Првенство мелење Сад во облик на Волфрам Челик Мелење Машина Алатка Острилка Мелница

DEN 240.00

Име : сад облик на дијамант мелење тркала Големина : 100*20*35*5*3 надворешен дијаметар : 100mm Внатре дијаметар :

GOXAWEE Dremel Додатоци 3мм месо тело Дијамант Мелење Брус Вежба Битови се Поставува За Dremel Ротари Алатки Мелење Главата Абразивни
 • Неодамнешно

GOXAWEE Dremel Додатоци 3мм месо тело Дијамант Мелење Брус Вежба Битови се Поставува За Dremel Ротари Алатки Мелење Главата Абразивни

1279.20 DEN 793.00

Денес се Занимава Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : GOXAWEE Dremel Додатоци 3мм месо тело Дијамант Мелење Брус В

6 Полирање Тркала Бела Ткаенина за Чистење Полирање Тркала Бафер Дрво, Метал Полирање Алатка Мелница Подлога за Абразивни Алатки
 • Неодамнешно

6 Полирање Тркала Бела Ткаенина за Чистење Полирање Тркала Бафер Дрво, Метал Полирање Алатка Мелница Подлога за Абразивни Алатки

248.64 DEN 149.00

HG0011826Спецификација : Бренд новиБоја : белаМатеријал : фланеленДијаметар : прибл 150mmДебелина : прибл 15mm (50 P

125x35x32X10mm Купот на Сад Форма Сребро Дијамант Алуминиум Смола Мелница Мелење Тркало Машина Алатка за Сечење со 150 Ронки
 • Неодамнешно

125x35x32X10mm Купот на Сад Форма Сребро Дијамант Алуминиум Смола Мелница Мелење Тркало Машина Алатка за Сечење со 150 Ронки

930.72 DEN 875.00

Спецификација : Боја : Сребро & БраунМелење Материјал : ДијамантМатрица : АлуминиумОблик : СадГрануларно

4 Парчиња Врвен Квалитет 100mm Sliver/Злато Дијамант Обложени Тркала Диск Машински Стакло, Камен за Мелење Сечење Алатки за Агол
 • Неодамнешно

4 Парчиња Врвен Квалитет 100mm Sliver/Злато Дијамант Обложени Тркала Диск Машински Стакло, Камен за Мелење Сечење Алатки за Агол

754.56 DEN 687.00

Спецификации : Материјал : Electroplating силициум карбидСечење ДисковиДијаметар : 100 mmДупка со Дијаметар : 20 mmм

JLI 20PCS 3*3мм Волфрам Челик Солидна Карбид Ротари burrs Мелење Машина Поставите CNC Гравирање Малку Dremel Абразивни Алатки
 • Неодамнешно

JLI 20PCS 3*3мм Волфрам Челик Солидна Карбид Ротари burrs Мелење Машина Поставите CNC Гравирање Малку Dremel Абразивни Алатки

1758.24 DEN 1002.00

Опис : Сосема нов и висок квалитет20 КОМПЈУТЕРИ Волфрам челик Солидна Карбид Burrs за DIY ентузијаст или хоби

DIATOOL 2 ПАРЧИЊА CNC Гравирање Битови За Камен(6/20mm) Топката крај, Striaght Дијамант Burrs, Вакуум Brazed Дијамант Резба Битови
 • Неодамнешно

DIATOOL 2 ПАРЧИЊА CNC Гравирање Битови За Камен(6/20mm) Топката крај, Striaght Дијамант Burrs, Вакуум Brazed Дијамант Резба Битови

441.60 DEN 362.00

Објект : 6 / 20mm Vaccum Brazed Дијамант гравирање битови, директно нож Количина : 2 парчиња Спецификација : топкат