2 ПАРЧИЊА/Многу Висок Квалитет ABS Тркала Брзина Сензор За МЕРЦЕДЕС 0015428818

2 ПАРЧИЊА/Многу Висок Квалитет ABS Тркала Брзина Сензор За МЕРЦЕДЕС 0015428818

DEN 2093.00
-11 %
DEN 2351.52

Количина на стоки


JJ Autoparts
Детали за производот 2БР/Многу Висок Квалитет ABS Тркала Брзина Сензор За МЕРЦЕДЕС 0015428818
Нашите Услуги : еден на Еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.
Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас. Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест. Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Наплата & Враќање на : имате 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, вашиот причина за враќање, и вие сте Aliexpress ID. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Можете исто така да одберете да ги имате замена
Увозни Давачки : треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша parce
Превозот И Испорака На Време
Се Врати И Повратни Информации


Други карактеристики

Резолуција:
Стандард
линеарна:
Стандард
Мерен Опсег:
Стандард
Hysteresis:
Стандард
Чувствителност:
Стандард
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Бренд Име:
YAOPEI
Повторливост:
Стандард
боја:
како Слика
Другиот Дел Број 1:
4410329210
Производителот Дел Број:
0015428818
Состојба:
Нови
Автомобил Производител:
за мерцедес

Најдобри понуди

Оригиналниот Eustein ABS Брзина Сензор за Мерцедес Бенц W210 E320 e420 e430 E55AMG тркала брзина сензор 4 Парчиња еден сет предните
  • Неодамнешно

Оригиналниот Eustein ABS Брзина Сензор за Мерцедес Бенц W210 E320 e420 e430 E55AMG тркала брзина сензор 4 Парчиња еден сет предните

3091.20 DEN 2813.00

Оригиналниот Eustein ABS Брзина Сензор за Мерцедес Бенц W210 E320 e420 e430 E55 AMG тркала брзина сензор 4 Парчиња еден с