10Pcs/Многу DC Спојка ЕП-5E EP5E (EN-EL22 Атарот на Батеријата) AC Напојување на Полнач за Nikon 1 J4 S2 1J4 1S2 Дигитални Камери

10Pcs/Многу DC Спојка ЕП-5E EP5E (EN-EL22 Атарот на Батеријата) AC Напојување на Полнач за Nikon 1 J4 S2 1J4 1S2 Дигитални Камери

DEN 2078.40

Количина на стоки

Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети. Ако не го добиете вашиот пакет во 30 дена, ве молиме љубезно ве молиме да се јавите во вашата локална поштата или контактирајте со нас, тогаш ние ќе ги провери тоа за вас. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. Ова EP-5 E DC спојка е целосно компатибилен со следниве Nikon камера модели Nikon 1 J4; 1 J4;
Nikon 1 S2; 1 S4;
и повеќе модели. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.5 Еден излез за напојување. Ние силно препорачуваме да изберете Aliexpress Стандард за Испорака Метод или Изрази. Ве молиме имајте предвид дека пост ефикасност не се смирите, некои пати може да се заврши за испорака во 2-4 недели, но понекогаш тоа може да треба 5-8 недели. Нема следење на информации во земјата на дестинација, тоа обично се заврши на испораката од страна на 2-4 недели, ако не добиете пакет по 35 дена, ве молиме контактирајте со нас тогаш. Негативни повратни информации не се реши ништо и лошо ќе влијае врз нашата продавница, ако има било какви прашања, ве молам само да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние сме секогаш спремни да работат работи надвор, благодарение на вниманието
Снабдувач Ветување Враќа : Ние се трудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Батериите се сметаат за опасни sensative предмети, тоа е тешко да се брод, ние не може да брод од страна на Пост што ќе го изберете, ние ќе го избере најдобриот превозот начин за батеријата предмети според нашите товарни напред е професионални совети; (4). Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Особено Јужна Америка земји " обичаи се многу тешко, дури и кога парцели пристигне на локалните земји, пакети се уште може да се чуваат од страна на царинските за неколку недели. Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. За AC адаптер Приклучок. Гаранција & Одржување : Ние обезбедуваме 1 месец замена и 6 месеци за одржување гаранции. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Ако имате било какви специфични барање, ве молиме контактирајте со нас пред превозот.
EP-5 E DC Спојка Слики :
Топло известувања : во Врска со Превозот Методи (1). Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние можеме да брод предмети од Холандија Пост, Шведска Пост или други превозот метод кога ќе изберете "брод од страна на Продавачот за Испорака Метод". Нормално, ние се прогласи производ вредност помала од вистинската вредност на царинската декларација кога се превезува по воздушен пост, за да се избегне царинската такса за вас. Обичните Пост е најголем економски, но тоа е несфатливо кога тоа е оставено во Кина. НИ значи САД тип, 2 рамни pin приклучок; ЕУ значи Европски тип, 2 круг pin приклучок; велика БРИТАНИЈА значи Велика Британија тип; АУ значи Австралија тип. Слајд ЕП-5 E спојка во местото на EN-EL22 батеријата и употребата ЕЈ-5 AC адаптер за да го поврзете со извор на енергија, некои корисник, исто така, ги користат нивните сопствени 9. И ние не се наплаќаат никакви локална тарифа.10 Pcs/Многу DC Спојка ЕП-5 E EP5 E (EN-EL22 Атарот на Батеријата) AC Напојување на Полнач за Nikon 1 J4 J2 1 J4 1 J2 Дигитални Камери
Пакетот вклучува 10 x DC Спојка ЕП-5 E (Атарот на батеријата EN-EL22);
Ова EP-5 E DC спојка (напојување на полнач) е вид на Лажна батеријата треба да се користи заедно со ЕЈ-5 адаптер за полнење на Nikon дигитални камери.


Други карактеристики

Приклучок Тип:
US
Бренд Име:
RingTeam
Излез Тип На:
DC
врска:
Приклучок Во
Излезниот Напон:
DC 9V 4.5 НА
Употреба:
Камера / Видео Камера
Број На Модел На:
EP-5E

Најдобри понуди

VORED AC 100V-240V DC 5V 600mA Конвертор Адаптер за Напојување на Полначот на САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА/AU Приклучок за DC 5.5*2.1
  • Неодамнешно

VORED AC 100V-240V DC 5V 600mA Конвертор Адаптер за Напојување на Полначот на САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА/AU Приклучок за DC 5.5*2.1

495.36 DEN 495.00

100% сосема нов и висок квалитет Висока ефикасност и ниска потрошувачка Добра изолација ,висока електрич

Оригиналниот Нов 4.0 инчен екран на Допир панел за GARMIN Монтана 600 650 Екран на Допир Digitizer Стакло Сензори панел Замена
  • Неодамнешно

Оригиналниот Нов 4.0 инчен екран на Допир панел за GARMIN Монтана 600 650 Екран на Допир Digitizer Стакло Сензори панел Замена

768.00 DEN 707.00

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

Многу 10pcs Banggood 3,5 мм Женски Двојна 3,5 мм Машки Моно Авион на Авиокомпанијата Џек за Слушалки Аудио Кабел за Приклучок
  • Неодамнешно

Многу 10pcs Banggood 3,5 мм Женски Двојна 3,5 мм Машки Моно Авион на Авиокомпанијата Џек за Слушалки Аудио Кабел за Приклучок

DEN 266.40

Опис : Dual 3,5 мм моно џек приклучоци за 3,5 мм моно џек штекер 3.5 mm женски 2 машки splitter адаптер за аудио поврзу