5pcs/многу Пластични Жолчка Бела Сепаратор Еко Пријателски PP Храна Одделение Материјал 12*4.5 cm Јајце Divider Алатки KX 323

5pcs/многу Пластични Жолчка Бела Сепаратор Еко Пријателски PP Храна Одделение Материјал 12*4.5 cm Јајце Divider Алатки KX 323

DEN 143.52

Количина на стоки

Член Име : Јајце Dividers Материјал : ПП Пластични Големина : 10x4cm Боја : бела Стил : како прилог Единица тежина : околу 23g/pc Пакет се Вклучени : 5 XEgg Dividers Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
2.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.Ви благодариме за вашиот поддржува.
3.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.,татко име. Ви благодариме за вашиот поддржува.
4.Pls бидат внимание дека ако вредноста е помала од ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не е било Песна во транспорт,но може да пристигне во времето
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn1512280290) или да остават пораки.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5-7days да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 5-7 работни дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.


Други карактеристики

боја:
Бела
Тип:
Јајце Алатки
Јајце Алатки Тип:
Јајце Dividers
Функција:
Јајце Stiring
Пластични Тип:
PP
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
kx323
Eggbeater Врска Метод:
Tabletop / Преносни
Бренд Име:
mingrizhiguang дома
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди

До 2015 Нов Дом Кујна Алатка Неверојатни Vitellus Сепаратор Јајца Бела Сепаратор силиконски Калап Жолчка Гел Dividers
  • Неодамнешно

До 2015 Нов Дом Кујна Алатка Неверојатни Vitellus Сепаратор Јајца Бела Сепаратор силиконски Калап Жолчка Гел Dividers

6144.00 DEN 5775.00

Забелешка : поради различни следи поставување и осветлување, сликите може да мало се разликуваат од реа

1PC Еко Пријателски Нерѓосувачки Челик Жолчка Бела Сепаратор Јајце Divider Pp Храна Одделение Материјал Семејство Трошоци Јајце
  • Неодамнешно

1PC Еко Пријателски Нерѓосувачки Челик Жолчка Бела Сепаратор Јајце Divider Pp Храна Одделение Материјал Семејство Трошоци Јајце

DEN 138.24

Член Име : Јајце Dividers Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : околу 21.8x8.5cm Боја : Сребро Стил : како при

1PC Кујнски алатки, прибор за јадење од не ' рѓосувачки челик сребро јајце отворање уред варени суровини изненадување јајца школка
  • Неодамнешно

1PC Кујнски алатки, прибор за јадење од не ' рѓосувачки челик сребро јајце отворање уред варени суровини изненадување јајца школка

DEN 205.92

Член Име : Јајце Dividers Материјал : ФДУ Нерѓосувачки Челик Големина : 24x3.8cm Боја : сребро Стил : како прилог Е