22pcs LED сијалица Внатрешни работи купола мапата светилка за читање Светлина за Полнење За Порше Panamera 4 S 4S Турбо Turbo S Дизел GTS S Хибрид (09-15)

22pcs LED сијалица Внатрешни работи купола мапата светилка за читање Светлина за Полнење За Порше Panamera 4 S 4S Турбо Turbo

DEN 1857.00
-10 %
DEN 2063.52

Количина на стоки

000 часа Белешки : Ако светилки не работат, ве молиме да се ротираат за 180 степен да ги добие работа. Купувачот е одговорен за сите врати превозот цена 12 месеци Гаранција. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.ѕвезда LED внатрешни работи за полнење за Panamera (2009-2015) вклучува 19 PC led светилки. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Нашата компанија е професионална авто led светло производителот од 2007 година во Dongguan Град во Кина.
· П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако ви треба изразат испорака, ние ќе го промени превозот полнење на наредби. Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Превозот политика на Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена кога вашата исплата е расчисти со ЗАЧУВАМ Ние можеме да брод предмети од Кина пост & Хонгконг пост Воздухопловната, и експрес испорака : DHL, UPS-от, Fedex,EMS. Во случај соодветна замена не е достапно, за враќање на средствата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање. Овој Комплет е фантастична замена за сите внатрешни светла ви треба за вашиот автомобил. Ако аукција објектот што го нареди е дефектен, контактирајте со нас во рок од 14 дена и ние ќе замена на неисправни објект за вас со една точка на еднаква или поголема функционалност.
Други Polic y Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Пакетот вклучува : Пред Куполата/Мапа Светла - 2pc Задните Купола/мапа светла-4pc Багажникот lights-4pc Ракавица кутија светлина-1pc Footwell lights-4pc Вратата lights-4pc табличка светлина-2pc Екстра лесно-1pc
Плаќање Политика Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ве Молиме да направите исплата во рок од 3 работни дена по поставување на цел.
LED светилки се совршена замена на оригиналните светилки, тоа го прави многу посветла внатрешни работи осветлување за вашиот автомобил. Преку експрес испорака, превозот времето е 3-7 работни дена.
· П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Политика на враќање Дали постојат какви било друг проблем што може да се однесуваат на, ве молиме слободно да не контактирате на E-mail или Trademanager, во секое време! Сите пораки / E-mail ќе се одговори во еден работен ден.
· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
· П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.
22pc canbus Грешка слободни за Panamera LED внатрешни работи светлина комплет пакетот(2009-2015)
Карактеристики : 100% Canbus Грешка Слободни Висок квалитет,Супер-светли Лесно да се инсталира, да Играат и Plug ги Зачувате вашите напојување Совршен отпорност на топлина дизајн Боја : Xenon бела / Ладно бела ( ладно бела има малку сино) Долг живот достигнува до 50.


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Ладно Бела
Температура На Боја:
6000K
Порше Модел:
Panamera
Panamera-Година:
2015,2011,2013,2012,2014,2010
Wattage:
1.2-2.5W/bulb
Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Објектот Тежина:
0.25kg
Бренд Име:
ZOOMSEEZ
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Име На Модел:
Panamera
За Возило Брендови/Модел:
Порше
Lumens:
80-150lm/сијалица
Состојба:
бренд-нови, не се користи, неотворена, неоштетени
Пакет:
КП.ѕвезда на мало пакет
Гаранција:
12months
боја:
Ксенон чиста бела, кул бело
Производителот Дел Број:
Мапата, Куполата, Багажникот, Вратата светла,Суета Огледало,Ракавица кутија ,Footwell
живот време:
Во текот 50000hours
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла

Најдобри понуди

FUGSAME бесплатен превозот 2 парчиња Магла светилка задни светла мали светлина doesthis четири светла флеш бура у флеш светилка
 • Неодамнешно

FUGSAME бесплатен превозот 2 парчиња Магла светилка задни светла мали светлина doesthis четири светла флеш бура у флеш светилка

DEN 1488.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати...

најдобар квалитет T10 5630 194 LED 6SMD паркинг ширина Светилка авто оптоварување сијалица автомобил лиценца светлина 12V Објектив
 • Неодамнешно

најдобар квалитет T10 5630 194 LED 6SMD паркинг ширина Светилка авто оптоварување сијалица автомобил лиценца светлина 12V Објектив

DEN 240.96

10 парчиња Висока Светла T10 W5 W 194 5630 6 SMD 6 LED 6 Smd Led Оптоварување Авто Автомобил Проектор Леќа Сијалица Парки

Автомобил Strobe Светла Флеш Предупредување Полицијата Firemen Авто Магла Светлина strobe дење работи светилки drl светла за
 • Неодамнешно

Автомобил Strobe Светла Флеш Предупредување Полицијата Firemen Авто Магла Светлина strobe дење работи светилки drl светла за

DEN 1488.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати Се по

FUGSAME 2 Автомобил Авто Ван U цевка светилка скара светлина/ светла strobe светла Флеш Strobe Светилки Светлата 12V Dropshipping
 • Неодамнешно

FUGSAME 2 Автомобил Авто Ван U цевка светилка скара светлина/ светла strobe светла Флеш Strobe Светилки Светлата 12V Dropshipping

DEN 1392.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати Се по

(2) Килибар и бела LED Светла w/ OEM JDM Јасно Бели Леќа Страна Маркер Светилки За 10 Генералот Хонда Граѓански Седан/Coupe/Hatchback
 • Неодамнешно

(2) Килибар и бела LED Светла w/ OEM JDM Јасно Бели Леќа Страна Маркер Светилки За 10 Генералот Хонда Граѓански Седан/Coupe/Hatchback

1919.52 DEN 1708.00

Ако LED сијалица не светне по инсталацијата, ве молиме едноставно повторно вметнете ја oppositely (бидејќи LED с

FUGSAME Автомобил LED светла.140W супер моќ, а забавува 2U тип пукна цевка флеш светилка, боја може да се комбинираат слободно.Бесплатен
 • Неодамнешно

FUGSAME Автомобил LED светла.140W супер моќ, а забавува 2U тип пукна цевка флеш светилка, боја може да се комбинираат слободно.Бесплатен

DEN 1392.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати...

10PCS Супер-Светли LED 6000K Белата Festoon Canbus Автомобил Табличка Авто Грешка Слободни Внатрешни работи Купола Вратата Пат
 • Неодамнешно

10PCS Супер-Светли LED 6000K Белата Festoon Canbus Автомобил Табличка Авто Грешка Слободни Внатрешни работи Купола Вратата Пат

1150.08 DEN 1069.00

Опис : 10 PCS СуперСветли LED 6000 K Белата Festoon CanbАвтомобил Табличка Авто Грешка Слободни Внатрешни работи Куп

AutoEC 50X T4W BA9S 4 СМД 3528 1210 автомобил Авто внатрешни работи индикатор Паркинг Царинење Табличка сијалица бела сина 12V
 • Неодамнешно

AutoEC 50X T4W BA9S 4 СМД 3528 1210 автомобил Авто внатрешни работи индикатор Паркинг Царинење Табличка сијалица бела сина 12V

479.52 DEN 446.00

1.База тип : BA9 S / T4 W2.SMD количина : 4 парчиња3.SMD тип : 1210 smd4 Бои : бела,сина5.Нормален напон : 12 V DC6.Објектот гол

FUGSAME Бесплатен превозот Автомобил у спирала цевка магла светилка флеш светилка strobe светло светла задни светла за кочница
 • Неодамнешно

FUGSAME Бесплатен превозот Автомобил у спирала цевка магла светилка флеш светилка strobe светло светла задни светла за кочница

DEN 1391.52

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати Се по

Јули Кралот Автомобил LED Кочница Светла, LED Задниот Браник Магла Светилка Случај за Mazda 3 2010~2012, 24 Led диоди Кочница
 • Неодамнешно

Јули Кралот Автомобил LED Кочница Светла, LED Задниот Браник Магла Светилка Случај за Mazda 3 2010~2012, 24 Led диоди Кочница

DEN 1583.52

Високи спецификации, Автомобил LED кочница светлина, LED задни магла светилка случај за Mazda 3 2010~2012 , 24 Led дио

Тип Р 12V 55W Мулти-Функција Прилагодливи Предупредување Strobe PS704-2 U Цевка Трепкачки Светла со Мало Пакет Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Тип Р 12V 55W Мулти-Функција Прилагодливи Предупредување Strobe PS704-2 U Цевка Трепкачки Светла со Мало Пакет Бесплатен Превозот

DEN 1248.00

35 W Висока осветленост u вид магла strobe светлинаЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бра