2 x Флеш или нормален задржи осветлување led Мото Автомобил кочница опашка светла 1156/BA15S/P21W 3W бели црвени strobe обратна сијалица

2 x Флеш или нормален задржи осветлување led Мото Автомобил кочница опашка светла 1156/BA15S/P21W 3W бели црвени strobe обратна

DEN 159.00
-17 %
DEN 191.52

Количина на стоки


Забелешка : Две функции, ве молиме внимателно да се избере тоа!
А)Нормален задржи осветлување
Б)Блиц : кога ќе го вклучите тоа, led сијалица ќе cyclically флеш три пати, потоа пауза еден пати, потоа флеш три пати, ..
Опис на производот Предмет : 1156-3 W Црна Влезен Напон : DC12 V Номинална Моќност : 3 W Функција : А)Нормален задржи осветлување или Б) Флеш (кога ќе го вклучите тоа, led сијалица ќе cyclically флеш три пати, потоа пауза еден пати, потоа флеш три пати, ..) Долг животен век : повеќе од 35,000 часа Светилки носителот : 1156/BA15 S/ P21 W Светлина, боја на располагање : бела и црвена Боја Termperature : бела е 6000-6500 K Lumens : 150-160 LM Големина : D : D(дијаметар)1.8 cm * L(должина)4.4 cm( вклучувајќи нога должина) Опсег на употреба : се јават кочница опашка светла на DC12 V автомобил и мотоцикл
Превозот Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни денот на уплатата примена. Предмети се испраќаат од Кина од страна на Кина Пост Воздухопловната или e Packet, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7 до 25 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 25 работни дена. Ние само бродот на пакет да потврдени адресата на вашиот Ali Express сметка, ве молиме да не се побара од нас да го бродот на друга адреса! Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса, ве молиме двојно потврдете го вашиот превозот адреса пред да се направи исплата. Ако купувачот треба стоката итно потребни, може да изберете изрази, како што се UPS-от, DHL, EMS. На превозот надомест се пресмета со она што го изразат компанија можете да изберете и купувачот да плати за тоа.
Други Размислувања Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање. Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по добивањето на плаќање. Ние ќе го цениме ќе се откажат Позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди НСД за нас откако ќе доби пакет и потврдете го објектот состојба. Ако не сте задоволни со точка(и) ли, пред да ја напушти Неутрални или Негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот сте се сретнале.


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Нормално Црвена, Нормално Бела, Флеш Бела, Флеш Црвена
Mazda Модел:
5
Интерфејс Тип:
BA15S (1156)
5-Година:
2015,2006,2008,2009,2013,2010,2012,2007,2014
Тип На Објект:
Обратна Светла
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Име На Модел:
1156-3W Црна Strobe
Температура На Боја:
6500K
Бренд Име:
Моќен Пчела
Wattage:
3W
Објектот Тежина:
0.015KG
Lumens:
150lm

Најдобри понуди

Јули Кралот Автомобил LED Кочница Светла, LED Задниот Браник Магла Светилка Случај за Mazda 3 2010~2012, 24 Led диоди Кочница
  • Неодамнешно

Јули Кралот Автомобил LED Кочница Светла, LED Задниот Браник Магла Светилка Случај за Mazda 3 2010~2012, 24 Led диоди Кочница

DEN 1583.52

Високи спецификации, Автомобил LED кочница светлина, LED задни магла светилка случај за Mazda 3 2010~2012 , 24 Led дио

Тип Р 12V 55W Мулти-Функција Прилагодливи Предупредување Strobe PS704-2 U Цевка Трепкачки Светла со Мало Пакет Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Тип Р 12V 55W Мулти-Функција Прилагодливи Предупредување Strobe PS704-2 U Цевка Трепкачки Светла со Мало Пакет Бесплатен Превозот

DEN 1248.00

35 W Висока осветленост u вид магла strobe светлинаЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бра

YHKOMS 4PCS ДОВЕДОА Автомобил Светилка 194 T10 6000K Белата Оптоварување База 12V DC 3030 2-СМД Замена Купола Сијалица Читање
  • Неодамнешно

YHKOMS 4PCS ДОВЕДОА Автомобил Светилка 194 T10 6000K Белата Оптоварување База 12V DC 3030 2-СМД Замена Купола Сијалица Читање

510.72 DEN 358.00

Дефект предмети се пријавуваат и да се врати во рамките на гарантниот период, клиентот треба да обезбед

AutoEC 50X T4W BA9S 4 СМД 3528 1210 автомобил Авто внатрешни работи индикатор Паркинг Царинење Табличка сијалица бела сина 12V
  • Неодамнешно

AutoEC 50X T4W BA9S 4 СМД 3528 1210 автомобил Авто внатрешни работи индикатор Паркинг Царинење Табличка сијалица бела сина 12V

479.52 DEN 446.00

1.База тип : BA9 S / T4 W2.SMD количина : 4 парчиња3.SMD тип : 1210 smd4 Бои : бела,сина5.Нормален напон : 12 V DC6.Објектот гол

2 парчиња DIY Canbus Грешка Слободни Декодер Led Предупредување Canceller Анти-Треперење Canbus Отпорник За Светла за Магла Пак
  • Неодамнешно

2 парчиња DIY Canbus Грешка Слободни Декодер Led Предупредување Canceller Анти-Треперење Canbus Отпорник За Светла за Магла Пак

DEN 194.88

2 парчиња DIY CanbГрешка Слободни Декодер Led Предупредување Canceller АнтиТреперење CanbОтпорник За Светла за Маг

AutoEC 1000X Б8.5 Б8.5d 1 предводена Табла за Предупредување Индикатор светлото светилка Автомобил Авто светлина бело, сино,
  • Неодамнешно

AutoEC 1000X Б8.5 Б8.5d 1 предводена Табла за Предупредување Индикатор светлото светилка Автомобил Авто светлина бело, сино,

DEN 7632.00

100% Сосема нов и висок квалитетУниверзален дизајн е погодна за многу видови на автомобили,Долг животен в

AEING T10 W5W Грешка Слободни LED Светла Светилки Супер Светло 2835 38SMD Страна Оптоварување/Табличка/Врата/Читање/Јачина на
  • Неодамнешно

AEING T10 W5W Грешка Слободни LED Светла Светилки Супер Светло 2835 38SMD Страна Оптоварување/Табличка/Врата/Читање/Јачина на

DEN 287.52

T10 W5 W Грешка Слободни LED Светла Светилки Супер Светло 2835 38 SMD Страна Оптоварување / Табличка / Врата / Чита

FUGSAME Бесплатен превозот Автомобил у спирала цевка магла светилка флеш светилка strobe светло светла задни светла за кочница
  • Неодамнешно

FUGSAME Бесплатен превозот Автомобил у спирала цевка магла светилка флеш светилка strobe светло светла задни светла за кочница

DEN 1391.52

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати...

FUGSAME бесплатен превозот 2 парчиња Магла светилка задни светла мали светлина doesthis четири светла флеш бура у флеш светилка
  • Неодамнешно

FUGSAME бесплатен превозот 2 парчиња Магла светилка задни светла мали светлина doesthis четири светла флеш бура у флеш светилка

DEN 1488.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати...