10 x G4 0.5 W Piranha led бела и топло бела автомобил, светлата за читање, AC/DC12V брод светла, бесплатен превозот

10 x G4 0.5 W Piranha led бела и топло бела автомобил, светлата за читање, AC/DC12V брод светла, бесплатен превозот

DEN 383.52

Количина на стоки


Забелешка :
Не директно го замени AC12 V Халоген светилка! Ве молиме да го користите DC12 V напојување.
Опис На Производот
Предмет : Г4-1 LED Светилки носителот : G4 Направени со Epistar 1pc 0.5 W Piranha лер Долг живот време : повеќе од 50.000 часа Влезен Напон : AC/DC12 V Номинална Моќност : 0.5 W Lumens : 50-60 LM светла Боја : бела и топло бела температура на Бојата : 3000-3500 K(топло бела) ; 6000-6500 K( бела) Висина : 2.4 cm (вклучувајќи нога 1.4 cm) Дијаметар : 1.2 см Пакет : 10 компјутери Објект
Превозот Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни денот на уплатата примена. Предмети се испраќаат од Кина од страна на Кина Пост Воздухопловната или e Packet, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7 до 25 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 25 работни дена. Ние само бродот на пакет да потврдени адресата на вашиот Ali Express сметка, ве молиме да не се побара од нас да го бродот на друга адреса! Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса, ве молиме двојно потврдете го вашиот превозот адреса пред да се направи исплата. Ако купувачот треба стоката итно потребни, може да изберете изрази, како што се ПРОЗОРЦИ, FEDEX, DHL, EMS. На превозот надомест се пресмета со она што го изразат компанија можете да изберете и купувачот да плати за тоа.
Други Размислувања Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање. Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по добивањето на плаќање. Ние ќе го цениме ќе се откажат Позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди НСД за нас откако ќе доби пакет и потврдете го објектот состојба. Ако не сте задоволни со точка(и) ли, пред да ја напушти Неутрални или Негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот сте се сретнале.


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Температура На Боја:
6000K
Elantra-Година:
2014,2012,2013,2015
Лер Зрак Тип:
Floodlight
Wattage:
0.5W
Автомобил модел:
Elantra
Име На Модел:
Г4-1LED
Извор На Светлина:
LED
Hyundai Модел:
Elantra
Бренд Име:
Моќен Пчела
Објектот Тежина:
0.005
Led Чип Производител:
Epistar
Тип На Објект:
Светлата За Читање
Lumens:
60Lm

Најдобри понуди

AutoEC 1000X Б8.5 Б8.5d 1 предводена Табла за Предупредување Индикатор светлото светилка Автомобил Авто светлина бело, сино,
 • Неодамнешно

AutoEC 1000X Б8.5 Б8.5d 1 предводена Табла за Предупредување Индикатор светлото светилка Автомобил Авто светлина бело, сино,

DEN 7632.00

100% Сосема нов и висок квалитетУниверзален дизајн е погодна за многу видови на автомобили,Долг животен в

FUGSAME Тип-р ps704 4а-u цевка doesthis четири автомобил, мотоцикл у флеш светилка магла светилка задни светла прилагодливи у
 • Неодамнешно

FUGSAME Тип-р ps704 4а-u цевка doesthis четири автомобил, мотоцикл у флеш светилка магла светилка задни светла прилагодливи у

DEN 1488.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати Се по

FUGSAME бесплатен превозот 2 парчиња Магла светилка задни светла мали светлина doesthis четири светла флеш бура у флеш светилка
 • Неодамнешно

FUGSAME бесплатен превозот 2 парчиња Магла светилка задни светла мали светлина doesthis четири светла флеш бура у флеш светилка

DEN 1488.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати...

за PAJERO V32 V33 ОПАШКА ВРАТАТА ТОКА за MONTERO V31 ОПАШКА ЗАКЛУЧУВАЊЕ на ВРАТАТА V43 ЦЕЛОСЕН ОПСЕГ ДЕЛОВИ на РАСПОЛАГАЊЕ ВРАТАТА
 • Неодамнешно

за PAJERO V32 V33 ОПАШКА ВРАТАТА ТОКА за MONTERO V31 ОПАШКА ЗАКЛУЧУВАЊЕ на ВРАТАТА V43 ЦЕЛОСЕН ОПСЕГ ДЕЛОВИ на РАСПОЛАГАЊЕ ВРАТАТА

DEN 336.00

ПОЛН СПЕКТАР НА ДЕЛОВИ ЗА АВТОМОБИЛИ ЗА МИЦУБИШИ НА РАСПОЛАГАЊЕ.АКО НЕ НА ВЕБСАЈТ, МОЖЕТЕ ДА ОСТАВИТЕ ПО

AutoEC 50X T4W BA9S 4 СМД 3528 1210 автомобил Авто внатрешни работи индикатор Паркинг Царинење Табличка сијалица бела сина 12V
 • Неодамнешно

AutoEC 50X T4W BA9S 4 СМД 3528 1210 автомобил Авто внатрешни работи индикатор Паркинг Царинење Табличка сијалица бела сина 12V

479.52 DEN 446.00

1.База тип : BA9 S / T4 W2.SMD количина : 4 парчиња3.SMD тип : 1210 smd4 Бои : бела,сина5.Нормален напон : 12 V DC6.Објектот гол

Бесплатен Превозот 4-300pcs 12V T10 Canbus 5050 6 SMD Led Сијалица Авто Индикатор Опашка Светилка Светла се Претвори Возење Светлина
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 4-300pcs 12V T10 Canbus 5050 6 SMD Led Сијалица Авто Индикатор Опашка Светилка Светла се Претвори Возење Светлина

233.76 DEN 206.00

Бесплатен Превозот 4300pcs 12 V T10 CanbSMD Led Сијалица Авто Индикатор Опашка Светилка Паркинг Светилка Пак Светл

Тип Р 12V 55W Мулти-Функција Прилагодливи Предупредување Strobe PS704-2 U Цевка Трепкачки Светла со Мало Пакет Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Тип Р 12V 55W Мулти-Функција Прилагодливи Предупредување Strobe PS704-2 U Цевка Трепкачки Светла со Мало Пакет Бесплатен Превозот

DEN 1248.00

35 W Висока осветленост u вид магла strobe светлинаЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бра

Јули Кралот Автомобил LED Кочница Светла, LED Задниот Браник Магла Светилка Случај за Mazda 3 2010~2012, 24 Led диоди Кочница
 • Неодамнешно

Јули Кралот Автомобил LED Кочница Светла, LED Задниот Браник Магла Светилка Случај за Mazda 3 2010~2012, 24 Led диоди Кочница

DEN 1583.52

Високи спецификации, Автомобил LED кочница светлина, LED задни магла светилка случај за Mazda 3 2010~2012 , 24 Led дио

FUGSAME Автомобил LED светла.140W супер моќ, а забавува 2U тип пукна цевка флеш светилка, боја може да се комбинираат слободно.Бесплатен
 • Неодамнешно

FUGSAME Автомобил LED светла.140W супер моќ, а забавува 2U тип пукна цевка флеш светилка, боја може да се комбинираат слободно.Бесплатен

DEN 1392.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати...

FUGSAME У Светилки Трепка Светилка Strobe светла за Полнење Оган Lightbar Светлината Главата Автомобил Камион светлина светилки
 • Неодамнешно

FUGSAME У Светилки Трепка Светилка Strobe светла за Полнење Оган Lightbar Светлината Главата Автомобил Камион светлина светилки

DEN 1392.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати...

LED Задни-view Огледало Светла Со Поклопец; LED Жолта Пак Сигнали Светлина + Бела светилки drl Случај за Toyota е корола Altis
 • Неодамнешно

LED Задни-view Огледало Светла Со Поклопец; LED Жолта Пак Сигнали Светлина + Бела светилки drl Случај за Toyota е корола Altis

DEN 7055.52

Посветен на тркалатавидете огледало светла со капак, жолти LED пак сигнали светлина + позиција светлина с

YHKOMS 4PCS ДОВЕДОА Автомобил Светилка 194 T10 6000K Белата Оптоварување База 12V DC 3030 2-СМД Замена Купола Сијалица Читање
 • Неодамнешно

YHKOMS 4PCS ДОВЕДОА Автомобил Светилка 194 T10 6000K Белата Оптоварување База 12V DC 3030 2-СМД Замена Купола Сијалица Читање

510.72 DEN 358.00

Дефект предмети се пријавуваат и да се врати во рамките на гарантниот период, клиентот треба да обезбед