LEEWA 200pcs 1156 BA15S T16 12V 10W Автомобил чисто Стакло Светилка Пак Опашка Сијалица Автомобил Индикатор Халоген Светилка #CA2723

LEEWA 200pcs 1156 BA15S T16 12V 10W Автомобил чисто Стакло Светилка Пак Опашка Сијалица Автомобил Индикатор Халоген Светилка

DEN 3511.00
-31 %
DEN 5088.00

Количина на стоки

Опис : Модел : 1156 BA15 S T16 67 Пак Светлина Категорија : Блескаво-минијатурни светилки База : BA15 S Стакло : T16 светла боја : топло бела (4300 K) Напон : 12 V Моќност : 10 W со Вжарено : C6/C6 Fil.оие. : 6.86 ohm Лесно да се инсталира Цел : Може замена на Обратна Светлина и Копија Светла, Пак Сигнал Светлина, Агол, Светлина, од Страна на Маркерот Светлина, Стоп Светло, Паркинг Светлина, Опашка Светлина, итн. Крстот Референца : 1156 = 1073 1093 1129 1141 1159 1259 1459 1619 1651 1680 3496 5007 5008 7506 7527 Пакет : 10 x 1156 BA15 S Јасно светилки халоген светилка


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
топло бела
Интерфејс Тип:
BA15S (1156)
CRX-Година:
1990,1991
Температура На Боја:
4300K
Хонда Модел:
CRX
Тип На Објект:
Пак Сигнал
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Бренд Име:
LEEWA
Име На Модел:
CA2723
Wattage:
10W
Објектот Тежина:
0.1kg
Lumens:
-

Најдобри понуди

AutoEC 1000X Б8.5 Б8.5d 1 предводена Табла за Предупредување Индикатор светлото светилка Автомобил Авто светлина бело, сино,
 • Неодамнешно

AutoEC 1000X Б8.5 Б8.5d 1 предводена Табла за Предупредување Индикатор светлото светилка Автомобил Авто светлина бело, сино,

DEN 7632.00

100% Сосема нов и висок квалитетУниверзален дизајн е погодна за многу видови на автомобили,Долг животен в

FUGSAME Тип-р ps704 4а-u цевка doesthis четири автомобил, мотоцикл у флеш светилка магла светилка задни светла прилагодливи у
 • Неодамнешно

FUGSAME Тип-р ps704 4а-u цевка doesthis четири автомобил, мотоцикл у флеш светилка магла светилка задни светла прилагодливи у

DEN 1488.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати Се по

2 парчиња DIY Canbus Грешка Слободни Декодер Led Предупредување Canceller Анти-Треперење Canbus Отпорник За Светла за Магла Пак
 • Неодамнешно

2 парчиња DIY Canbus Грешка Слободни Декодер Led Предупредување Canceller Анти-Треперење Canbus Отпорник За Светла за Магла Пак

DEN 194.88

2 парчиња DIY CanbГрешка Слободни Декодер Led Предупредување Canceller АнтиТреперење CanbОтпорник За Светла за Маг

најдобар квалитет T10 5630 194 LED 6SMD паркинг ширина Светилка авто оптоварување сијалица автомобил лиценца светлина 12V Објектив
 • Неодамнешно

најдобар квалитет T10 5630 194 LED 6SMD паркинг ширина Светилка авто оптоварување сијалица автомобил лиценца светлина 12V Објектив

DEN 240.96

10 парчиња Висока Светла T10 W5 W 194 5630 6 SMD 6 LED 6 Smd Led Оптоварување Авто Автомобил Проектор Леќа Сијалица Парки

Јули Кралот Автомобил LED Кочница Светла, LED Задниот Браник Магла Светилка Случај за Mazda 3 2010~2012, 24 Led диоди Кочница
 • Неодамнешно

Јули Кралот Автомобил LED Кочница Светла, LED Задниот Браник Магла Светилка Случај за Mazda 3 2010~2012, 24 Led диоди Кочница

DEN 1583.52

Високи спецификации, Автомобил LED кочница светлина, LED задни магла светилка случај за Mazda 3 2010~2012 , 24 Led дио

LED Задни-view Огледало Светла Со Поклопец; LED Жолта Пак Сигнали Светлина + Бела светилки drl Случај за Toyota е корола Altis
 • Неодамнешно

LED Задни-view Огледало Светла Со Поклопец; LED Жолта Пак Сигнали Светлина + Бела светилки drl Случај за Toyota е корола Altis

DEN 7055.52

Посветен на тркалатавидете огледало светла со капак, жолти LED пак сигнали светлина + позиција светлина с

FUGSAME Автомобил LED светла.140W супер моќ, а забавува 2U тип пукна цевка флеш светилка, боја може да се комбинираат слободно.Бесплатен
 • Неодамнешно

FUGSAME Автомобил LED светла.140W супер моќ, а забавува 2U тип пукна цевка флеш светилка, боја може да се комбинираат слободно.Бесплатен

DEN 1392.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати Се по

AutoEC 50X T4W BA9S 4 СМД 3528 1210 автомобил Авто внатрешни работи индикатор Паркинг Царинење Табличка сијалица бела сина 12V
 • Неодамнешно

AutoEC 50X T4W BA9S 4 СМД 3528 1210 автомобил Авто внатрешни работи индикатор Паркинг Царинење Табличка сијалица бела сина 12V

479.52 DEN 446.00

1.База тип : BA9 S / T4 W2.SMD количина : 4 парчиња3.SMD тип : 1210 smd4 Бои : бела,сина5.Нормален напон : 12 V DC6.Објектот гол

за PAJERO V32 V33 ОПАШКА ВРАТАТА ТОКА за MONTERO V31 ОПАШКА ЗАКЛУЧУВАЊЕ на ВРАТАТА V43 ЦЕЛОСЕН ОПСЕГ ДЕЛОВИ на РАСПОЛАГАЊЕ ВРАТАТА
 • Неодамнешно

за PAJERO V32 V33 ОПАШКА ВРАТАТА ТОКА за MONTERO V31 ОПАШКА ЗАКЛУЧУВАЊЕ на ВРАТАТА V43 ЦЕЛОСЕН ОПСЕГ ДЕЛОВИ на РАСПОЛАГАЊЕ ВРАТАТА

DEN 336.00

ПОЛН СПЕКТАР НА ДЕЛОВИ ЗА АВТОМОБИЛИ ЗА МИЦУБИШИ НА РАСПОЛАГАЊЕ.АКО НЕ НА ВЕБСАЈТ, МОЖЕТЕ ДА ОСТАВИТЕ ПО

(2) Килибар и бела LED Светла w/ OEM JDM Јасно Бели Леќа Страна Маркер Светилки За 10 Генералот Хонда Граѓански Седан/Coupe/Hatchback
 • Неодамнешно

(2) Килибар и бела LED Светла w/ OEM JDM Јасно Бели Леќа Страна Маркер Светилки За 10 Генералот Хонда Граѓански Седан/Coupe/Hatchback

1919.52 DEN 1708.00

Ако LED сијалица не светне по инсталацијата, ве молиме едноставно повторно вметнете ја oppositely (бидејќи LED с

2 x Флеш или нормален задржи осветлување led Мото Автомобил кочница опашка светла 1156/BA15S/P21W 3W бели црвени strobe обратна
 • Неодамнешно

2 x Флеш или нормален задржи осветлување led Мото Автомобил кочница опашка светла 1156/BA15S/P21W 3W бели црвени strobe обратна

191.52 DEN 159.00

Забелешка : Две функции, ве молиме внимателно да се избере тоа!А)Нормален задржи осветлувањеБ)Блиц : кога