FUGSAME Висока осветленост автомобил флеш светилка strobe светлина у xenon магла светилка led блиц светилка

FUGSAME Висока осветленост автомобил флеш светилка strobe светлина у xenon магла светилка led блиц светилка

DEN 1488.00

Количина на стоки


ЗА ПРЕДМЕТИ :
4 Декоративни Трепка Обрасци :
Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати. Се повторува континуирано
Светлината трепка еднаш, тогаш светлината Б трепка еднаш. Се повторува континуирано
Светла A и B флеш еднаш во исто време. Се повторува континуирано
Светла A и B флеш во исто време, за 3 пати пред pausing потоа продолжува
Карактеристики :
4 различни трепка обрасци
Брзото бирање ви овозможува да го контролирате флеш брзина
8 обоените капи нека ви ја смените бојата на светилки брзо и лесно
Лесно да се контролира од внатрешноста на вашето возило
Супер светло
Долготрајни
Ниска енергија не зап вашиот напојување
Едноставен за инсталација
Светилки се обезбедени со следниве бои гума капи :
X2 црвена
X2 жолта
X2 сина
X2 бела
На декоративни трепкачко светло светилки се сосема нови и заградена и се испорачува со кутијата за контрола, кабли и 8 обоените капи
Сијалица боја : бела
Капа бои : црвена, жолта, сина и бела
Број на светилки : 4
Број на капи : 8
За употреба во DC-12 V само возила
Сијалица висина : 3cm
Сијалица кабел должина : 135cm
Контрола кутија за кабел должина : 50cm
Кутијата за контрола димензии : 12 x 8.5 x 4.5 cm


Други карактеристики

Бренд Име:
FUGSAME
Тип На Објект:
Strobe Светлина
Wattage:
60W
Температура На Боја:
6000K
Име На Модел:
одговара за сите 12v автомобили
Lumens:
2800lm
Објектот Тежина:
0.5KG
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Број На Модел На:
PS704-4
Тип:
У БЛИЦ СВЕТЛИНА
Извор На Светлина:
Ксенон
Напон:
12V
Тип На Објект:
На Возилото

Најдобри понуди

LEEWA 50pcs Автомобил T10 194 168 W5W 2835 Чип 12SMD Силициум Автомобил LED Вратата Лиценца LED Сијалица Оптоварување Светлина
  • Неодамнешно

LEEWA 50pcs Автомобил T10 194 168 W5W 2835 Чип 12SMD Силициум Автомобил LED Вратата Лиценца LED Сијалица Оптоварување Светлина

950.40 DEN 656.00

Спецификација : 100% Сосема Нов Приклучок Тип : T10 LED чип тип : 2835 LED Број : 12 SMD Струја : 50ma Лумен : 100 LM Напон : DC 1

Cafoucs Автомобил на ретровизорот се претвори сигнал светлата Страна крило Огледало светилка одговара за Volvo xc60 2009 2010
  • Неодамнешно

Cafoucs Автомобил на ретровизорот се претвори сигнал светлата Страна крило Огледало светилка одговара за Volvo xc60 2009 2010

1247.52 DEN 1123.00

Страна Огледало LED Индикатор се Претвори Сигнал Светлина Светилка За VOLVO 20092013 XC60 OE број: LH 31217288 RH 31217289 С

YHKOMS 4PCS ДОВЕДОА Автомобил Светилка 194 T10 6000K Белата Оптоварување База 12V DC 3030 2-СМД Замена Купола Сијалица Читање
  • Неодамнешно

YHKOMS 4PCS ДОВЕДОА Автомобил Светилка 194 T10 6000K Белата Оптоварување База 12V DC 3030 2-СМД Замена Купола Сијалица Читање

510.72 DEN 358.00

Дефект предмети се пријавуваат и да се врати во рамките на гарантниот период, клиентот треба да обезбед

10pcs Висок Квалитет на Најновата LED Светилка T10 W5W 194 6 SMD 4014 Грешка Слободни Canbus Сијалица Бела За Внатрешни работи
  • Неодамнешно

10pcs Висок Квалитет на Најновата LED Светилка T10 W5W 194 6 SMD 4014 Грешка Слободни Canbus Сијалица Бела За Внатрешни работи

239.52 DEN 228.00

започнетекрајот10pcs Висок Квалитет на Најновата LED Светилка T10 W5 W 194 6 SMD 4014 Грешка Слободни CanbСијалица Бел

LED Задни-view Огледало Светла Со Поклопец; LED Жолта Пак Сигнали Светлина + Бела светилки drl Случај за Toyota е корола Altis
  • Неодамнешно

LED Задни-view Огледало Светла Со Поклопец; LED Жолта Пак Сигнали Светлина + Бела светилки drl Случај за Toyota е корола Altis

DEN 7055.52

Посветен на тркалатавидете огледало светла со капак, жолти LED пак сигнали светлина + позиција светлина с