FUGSAME Тип-р ps704 4а-u цевка doesthis четири автомобил, мотоцикл у флеш светилка магла светилка задни светла прилагодливи у strobe светлина

FUGSAME Тип-р ps704 4а-u цевка doesthis четири автомобил, мотоцикл у флеш светилка магла светилка задни светла прилагодливи у

DEN 1488.00

Количина на стоки


ЗА ПРЕДМЕТИ :
4 Декоративни Трепка Обрасци :
Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати. Се повторува континуирано
Светлината трепка еднаш, тогаш светлината Б трепка еднаш. Се повторува континуирано
Светла A и B флеш еднаш во исто време. Се повторува континуирано
Светла A и B флеш во исто време, за 3 пати пред pausing потоа продолжува
Карактеристики :
4 различни трепка обрасци
Брзото бирање ви овозможува да го контролирате флеш брзина
8 обоените капи нека ви ја смените бојата на светилки брзо и лесно
Лесно да се контролира од внатрешноста на вашето возило
Супер светло
Долготрајни
Ниска енергија не зап вашиот напојување
Едноставен за инсталација
Светилки се обезбедени со следниве бои гума капи :
X2 црвена
X2 жолта
X2 сина
X2 бела
На декоративни трепкачко светло светилки се сосема нови и заградена и се испорачува со кутијата за контрола, кабли и 8 обоените капи
Сијалица боја : бела
Капа бои : црвена, жолта, сина и бела
Број на светилки : 4
Број на капи : 8
За употреба во DC-12 V само возила
Сијалица висина : 3cm
Сијалица кабел должина : 135cm
Контрола кутија за кабел должина : 50cm
Кутијата за контрола димензии : 12 x 8.5 x 4.5 cm


Други карактеристики

Бренд Име:
FUGSAME
Тип На Објект:
Strobe Светлина
Wattage:
60W
Температура На Боја:
6000K
Lumens:
3000Lm
Име На Модел:
PS704-4
Објектот Тежина:
0.5KG
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
боја:
Бела
Тип:
У БЛИЦ СВЕТЛИНА
Автомобил Направи:
одговара за сите 12v автомобили
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Извор На Светлина:
Ксенон
Напон:
12V
Тип На Објект:
На Возилото

Најдобри понуди

10pcs Висок Квалитет на Најновата LED Светилка T10 W5W 194 6 SMD 4014 Грешка Слободни Canbus Сијалица Бела За Внатрешни работи
 • Неодамнешно

10pcs Висок Квалитет на Најновата LED Светилка T10 W5W 194 6 SMD 4014 Грешка Слободни Canbus Сијалица Бела За Внатрешни работи

239.52 DEN 228.00

започнетекрајот10pcs Висок Квалитет на Најновата LED Светилка T10 W5 W 194 6 SMD 4014 Грешка Слободни CanbСијалица Бел

Црвениот автомобил стил 12V 24V T20 7443 w21/5w 2835 33SMD LED Светло Светилка за во Автомобил Опашка Кочница Запре Резерви Авто
 • Неодамнешно

Црвениот автомобил стил 12V 24V T20 7443 w21/5w 2835 33SMD LED Светло Светилка за во Автомобил Опашка Кочница Запре Резерви Авто

576.00 DEN 461.00

Пред Купување : ве молиме бидете сигурни дека овој објект база на моделот е иста со оригиналниот халоген

Стил Пушеле Леќа ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светла За година-до 10 Генералот Хонда Граѓански Седан/Купе (Бела:Возење Светла,
 • Неодамнешно

Стил Пушеле Леќа ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светла За година-до 10 Генералот Хонда Граѓански Седан/Купе (Бела:Возење Светла,

DEN 1919.52

Оваа страница се карактеризира со JDM стил пушеле леќа ПРЕДВОДЕНА од страна маркер светла за 2016 година и

2x 800LM-1000LM T10 W5W КРИ Чип 24Led 4014 SMD Canbus Автомобил Авто Табличка Купола Пак Singal Светлина Бела/Сино/Мраз Сина/Црвена
 • Неодамнешно

2x 800LM-1000LM T10 W5W КРИ Чип 24Led 4014 SMD Canbus Автомобил Авто Табличка Купола Пак Singal Светлина Бела/Сино/Мраз Сина/Црвена

273.12 DEN 191.00

2x 800 LM1000 LM T10 W5 W КРИ Чип 24 Led 4014 SMD CanbАвтомобил Авто Табличка Купола Мапата се Претвори Singal Светлина Бела / С

2 парчиња Црвена 12V Приколки автомобили предводена од страна маркер светло на индикаторот за царинење светилка 24v камион страничните
 • Неодамнешно

2 парчиња Црвена 12V Приколки автомобили предводена од страна маркер светло на индикаторот за царинење светилка 24v камион страничните

DEN 213.60

2 парчиња 12 V LED Приколката на Камион Царинење Страна Маркер Светлина Подводните Ширина светилка Царинењ

Висок Квалитет на Автомобилот Задни Видите Пак Сигнал Светлина Левата Страна Огледало LED Светилка За Chevrolet Captiva 2007-2014
 • Неодамнешно

Висок Квалитет на Автомобилот Задни Видите Пак Сигнал Светлина Левата Страна Огледало LED Светилка За Chevrolet Captiva 2007-2014

774.72 DEN 565.00

Карактеристики : Погоден за 20072014 Captiva Спецификации : Материјал : Пластични светла Боја : Жолто Големина : 2

1 КОМПЈУТЕР Лево врата огледало индикатор светлото светилка се претвора сигналот светлина Без Сијалица за Ford Избега/Kuga 2013
 • Неодамнешно

1 КОМПЈУТЕР Лево врата огледало индикатор светлото светилка се претвора сигналот светлина Без Сијалица за Ford Избега/Kuga 2013

959.52 DEN 912.00

1 КОМПЈУТЕР Лево врата огледало индикатор светлото светилка се претвора сигналот светлина Без Сијалица

10pcs 12V 2W T10 ДОВЕДОА Автомобил Опашка Светла КОЧАН Оптоварување Светлина 6000K Авто Камион Табличка Светилка Паркинг Сигнал
 • Неодамнешно

10pcs 12V 2W T10 ДОВЕДОА Автомобил Опашка Светла КОЧАН Оптоварување Светлина 6000K Авто Камион Табличка Светилка Паркинг Сигнал

157.92 DEN 120.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет;На ultrathin плоча дизајн го прави инсталација вклопуваат по

LEEWA 50pcs Автомобил T10 194 168 W5W 2835 Чип 12SMD Силициум Автомобил LED Вратата Лиценца LED Сијалица Оптоварување Светлина
 • Неодамнешно

LEEWA 50pcs Автомобил T10 194 168 W5W 2835 Чип 12SMD Силициум Автомобил LED Вратата Лиценца LED Сијалица Оптоварување Светлина

950.40 DEN 656.00

Спецификација : 100% Сосема Нов Приклучок Тип : T10 LED чип тип : 2835 LED Број : 12 SMD Струја : 50ma Лумен : 100 LM Напон : DC 1

за PAJERO V32 V33 ОПАШКА ВРАТАТА ТОКА за MONTERO V31 ОПАШКА ЗАКЛУЧУВАЊЕ на ВРАТАТА V43 ЦЕЛОСЕН ОПСЕГ ДЕЛОВИ на РАСПОЛАГАЊЕ ВРАТАТА
 • Неодамнешно

за PAJERO V32 V33 ОПАШКА ВРАТАТА ТОКА за MONTERO V31 ОПАШКА ЗАКЛУЧУВАЊЕ на ВРАТАТА V43 ЦЕЛОСЕН ОПСЕГ ДЕЛОВИ на РАСПОЛАГАЊЕ ВРАТАТА

DEN 336.00

ПОЛН СПЕКТАР НА ДЕЛОВИ ЗА АВТОМОБИЛИ ЗА МИЦУБИШИ НА РАСПОЛАГАЊЕ.АКО НЕ НА ВЕБСАЈТ, МОЖЕТЕ ДА ОСТАВИТЕ ПО

YHKOMS 4PCS ДОВЕДОА Автомобил Светилка 194 T10 6000K Белата Оптоварување База 12V DC 3030 2-СМД Замена Купола Сијалица Читање
 • Неодамнешно

YHKOMS 4PCS ДОВЕДОА Автомобил Светилка 194 T10 6000K Белата Оптоварување База 12V DC 3030 2-СМД Замена Купола Сијалица Читање

510.72 DEN 358.00

Дефект предмети се пријавуваат и да се врати во рамките на гарантниот период, клиентот треба да обезбед

Јули Кралот Автомобил Фендер Универзална Мултифункционален ПРЕДВОДЕНА од Страна Светла, Бела + Жолта, од Страна Пак Сигнали,
 • Неодамнешно

Јули Кралот Автомобил Фендер Универзална Мултифункционален ПРЕДВОДЕНА од Страна Светла, Бела + Жолта, од Страна Пак Сигнали,

DEN 2879.52

Универзална мултифункционален LED светлата страна, истакнувајќи Автомобил фендер LED светлата страна Nondes

2x BAU15S S25 1156 PY21W Килибар Обратна Led Сијалица 2835 Чипови Автомобил Пак Сигнал Кочница Светла Авто Светилка Дење Работи
 • Неодамнешно

2x BAU15S S25 1156 PY21W Килибар Обратна Led Сијалица 2835 Чипови Автомобил Пак Сигнал Кочница Светла Авто Светилка Дење Работи

679.20 DEN 476.00

2x MAXGTRS S25 1156 BAU15 S Автомобил LED P21 W 360 степени 21СМД 2835 Светла Замена Светилки се Претвори Сигнал Опашка Свет

AEING T10 W5W Грешка Слободни LED Светла Светилки Супер Светло 2835 38SMD Страна Оптоварување/Табличка/Врата/Читање/Јачина на
 • Неодамнешно

AEING T10 W5W Грешка Слободни LED Светла Светилки Супер Светло 2835 38SMD Страна Оптоварување/Табличка/Врата/Читање/Јачина на

DEN 287.52

T10 W5 W Грешка Слободни LED Светла Светилки Супер Светло 2835 38 SMD Страна Оптоварување / Табличка / Врата / Чита

најдобар квалитет T10 5630 194 LED 6SMD паркинг ширина Светилка авто оптоварување сијалица автомобил лиценца светлина 12V Објектив
 • Неодамнешно

најдобар квалитет T10 5630 194 LED 6SMD паркинг ширина Светилка авто оптоварување сијалица автомобил лиценца светлина 12V Објектив

DEN 240.96

10 парчиња Висока Светла T10 W5 W 194 5630 6 SMD 6 LED 6 Smd Led Оптоварување Авто Автомобил Проектор Леќа Сијалица Парки