9pcs Грешка За слободни Порше 911 993 серија Carrera 4 Турбо GT LED Внатрешни работи купола мапата Светлина светилка Комплет Пакетот (1994-1997)

9pcs Грешка За слободни Порше 911 993 серија Carrera 4 Турбо GT LED Внатрешни работи купола мапата Светлина светилка Комплет

DEN 1151.52

Количина на стоки

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Купувачот е одговорен за сите врати превозот цена 12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ако објектот е неисправен по 3 месеци, може да ги испратите назад до нас. Проценето Време на Испорака од Кина Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Mail. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Други Polic y Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Политика на враќање Дали постојат какви било друг проблем што може да се однесуваат на, ве молиме слободно да не контактирате на E-mail или Trademanager, во секое време! Сите пораки / E-mail ќе се одговори во еден работен ден. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Нашата компанија е професионална авто led светло производителот од 2007year во Dongguan Град во Кина. Сите превозот време можеби поинаква ако одложен од страна на курир или царинската управа.ѕвезда е бренд на zsled Optoelectronic ко. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
· П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.
Пакетот вклучува : Пред Куполата/Мапа Светла - 2pc Мотор Оддел Капак-1pc Ракавица кутија светлина-1pc Багажникот светло-2pc Табличка светлина-2pc Екстра лесно-1pc
Плаќање Политика Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ве Молиме да направите исплата во рок од 3 работни дена по поставување на цел. Ние само го користите врвен квалитет на led. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако ви треба изразат испорака, ние ќе го промени превозот полнење на наредби.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
9pc canbus Грешка за слободни Порше 911 993 Серија LED внатрешни работи светлина комплет пакетот(1994-1997)
Карактеристики : 100% Canbus Грешка Слободни Висок квалитет,Супер-светли Лесно да се инсталира, да Играат и Plug ги Зачувате вашите напојување Совршен отпорност на топлина дизајн Боја : Xenon бела / Ладно бела ( ладно бела има малку сино) Долг живот достигнува до 50.
LED светилки се совршена замена на оригиналните светилки, тоа го прави многу посветла внатрешни работи осветлување за вашиот автомобил. Овој Комплет е фантастична замена за сите внатрешни светла ви треба за вашиот автомобил. Ако аукција објектот што го нареди е дефектен, контактирајте со нас во рок од 14 дена и ние ќе замена на неисправни објект за вас со една точка на еднаква или поголема функционалност.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
· П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.ѕвезда LED внатрешни работи за полнење за (1994-1997) 911 993 Серија вклучува 9 PC led светилки.
· П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Овој комплет се вклопува : 911 993 серија Купе Cabriolet Targa (1994-1997) : Carrera, Carrera 4 ,Турбо GT
КП.


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
911-Година:
1995,1997,1994,1996
Објектот Тежина:
0.2kg
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
ZOOMSEEZ
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Wattage:
1.2-2.5W/bulb
За Возило Брендови/Модел:
Порше
Порше Модел:
911
Име На Модел:
911(993)
Lumens:
80-150lm/сијалица
Состојба:
бренд-нови, не се користи, неотворена, неоштетени
Пакет:
КП.ѕвезда на мало пакет
Гаранција:
12months
боја:
Ксенон чиста бела, кул бело
Производителот Дел Број:
Мапата, Куполата, Багажникот, Вратата светла,Суета Огледало,Ракавица кутија ,Footwell
Осветленост Дел Број:
911 993 Led внатрешни работи light пакет
живот време:
Во текот 50000hours
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла

Најдобри понуди

FUGSAME Автомобил LED светла.140W супер моќ, а забавува 2U тип пукна цевка флеш светилка, боја може да се комбинираат слободно.Бесплатен
  • Неодамнешно

FUGSAME Автомобил LED светла.140W супер моќ, а забавува 2U тип пукна цевка флеш светилка, боја може да се комбинираат слободно.Бесплатен

DEN 1392.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати Се по

2 x Флеш или нормален задржи осветлување led Мото Автомобил кочница опашка светла 1156/BA15S/P21W 3W бели црвени strobe обратна
  • Неодамнешно

2 x Флеш или нормален задржи осветлување led Мото Автомобил кочница опашка светла 1156/BA15S/P21W 3W бели црвени strobe обратна

191.52 DEN 159.00

Забелешка : Две функции, ве молиме внимателно да се избере тоа!А)Нормален задржи осветлувањеБ)Блиц : кога

YHKOMS 4PCS ДОВЕДОА Автомобил Светилка 194 T10 6000K Белата Оптоварување База 12V DC 3030 2-СМД Замена Купола Сијалица Читање
  • Неодамнешно

YHKOMS 4PCS ДОВЕДОА Автомобил Светилка 194 T10 6000K Белата Оптоварување База 12V DC 3030 2-СМД Замена Купола Сијалица Читање

510.72 DEN 358.00

Дефект предмети се пријавуваат и да се врати во рамките на гарантниот период, клиентот треба да обезбед

Јули Кралот Автомобил LED Кочница Светла, LED Задниот Браник Магла Светилка Случај за Mazda 3 2010~2012, 24 Led диоди Кочница
  • Неодамнешно

Јули Кралот Автомобил LED Кочница Светла, LED Задниот Браник Магла Светилка Случај за Mazda 3 2010~2012, 24 Led диоди Кочница

DEN 1583.52

Високи спецификации, Автомобил LED кочница светлина, LED задни магла светилка случај за Mazda 3 2010~2012 , 24 Led дио

LED Задни-view Огледало Светла Со Поклопец; LED Жолта Пак Сигнали Светлина + Бела светилки drl Случај за Toyota е корола Altis
  • Неодамнешно

LED Задни-view Огледало Светла Со Поклопец; LED Жолта Пак Сигнали Светлина + Бела светилки drl Случај за Toyota е корола Altis

DEN 7055.52

Посветен на тркалатавидете огледало светла со капак, жолти LED пак сигнали светлина + позиција светлина с

10PCS Супер-Светли LED 6000K Белата Festoon Canbus Автомобил Табличка Авто Грешка Слободни Внатрешни работи Купола Вратата Пат
  • Неодамнешно

10PCS Супер-Светли LED 6000K Белата Festoon Canbus Автомобил Табличка Авто Грешка Слободни Внатрешни работи Купола Вратата Пат

1150.08 DEN 1069.00

Опис : 10 PCS СуперСветли LED 6000 K Белата Festoon CanbАвтомобил Табличка Авто Грешка Слободни Внатрешни работи Куп

AutoEC 50X T4W BA9S 4 СМД 3528 1210 автомобил Авто внатрешни работи индикатор Паркинг Царинење Табличка сијалица бела сина 12V
  • Неодамнешно

AutoEC 50X T4W BA9S 4 СМД 3528 1210 автомобил Авто внатрешни работи индикатор Паркинг Царинење Табличка сијалица бела сина 12V

479.52 DEN 446.00

1.База тип : BA9 S / T4 W2.SMD количина : 4 парчиња3.SMD тип : 1210 smd4 Бои : бела,сина5.Нормален напон : 12 V DC6.Објектот гол

Автомобил Strobe Светла Флеш Предупредување Полицијата Firemen Авто Магла Светлина strobe дење работи светилки drl светла за
  • Неодамнешно

Автомобил Strobe Светла Флеш Предупредување Полицијата Firemen Авто Магла Светлина strobe дење работи светилки drl светла за

DEN 1488.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати Се по

FUGSAME 55W БЕЛА Висока осветленост у тип на светилка флеш бура strobe светлина флеш светилка магла led светилка светла strobe
  • Неодамнешно

FUGSAME 55W БЕЛА Висока осветленост у тип на светилка флеш бура strobe светлина флеш светилка магла led светилка светла strobe

DEN 1488.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати Се по

(2) Килибар и бела LED Светла w/ OEM JDM Јасно Бели Леќа Страна Маркер Светилки За 10 Генералот Хонда Граѓански Седан/Coupe/Hatchback
  • Неодамнешно

(2) Килибар и бела LED Светла w/ OEM JDM Јасно Бели Леќа Страна Маркер Светилки За 10 Генералот Хонда Граѓански Седан/Coupe/Hatchback

1919.52 DEN 1708.00

Ако LED сијалица не светне по инсталацијата, ве молиме едноставно повторно вметнете ја oppositely (бидејќи LED с