2pieces/многу Canbus led Грешка Слободни C5W 2 Led Festoon Светилки Авто Led Табличка светилки DC12V 36mm 39mm 41mm

2pieces/многу Canbus led Грешка Слободни C5W 2 Led Festoon Светилки Авто Led Табличка светилки DC12V 36mm 39mm 41mm

DEN 456.00

Количина на стоки

Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена.
Време На Испорака :
УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако сте љубители на нашиот објект, топло очекува вашите пет ѕвезди повратни информации.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша парцели
.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од денот ние го испрати надвор, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Плаќањето мора да се примени во 19 дена на аукција затворање
Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.)
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе работат понапорно за да ви ги задоволи услуга. се надевам дека ќе може да се разбере.
Земја
Време На Испорака
Наплата
(Други земји или оддалечените области може да потрае подолго.
Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Овие трошоци се на купувачите одговорност
Треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување
Пред потпишувањето на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа.
Ако имате некој проблем со боја, големина, квалитет или друг проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација. Вие исто така може да избере да има замена. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша парцели
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас, ви благодарам многу!
Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.
Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, вашиот причина за враќање, и вашиот Aliexpress ID.
ќе има 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Ние топло сакал да ви ги задоволи решение. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
БЕЗ ГРЕШКА!! 2pieces/многу Canbus 14 W Грешка Слободни Купола C5 W 7 W * 2 36mm 39mm 41mm 6000 K Led Festoon Светилки Авто Led Табличка светилки
Целосен опис : Моќ : 14 W долготрајни SMD LED живот Ниска потрошувачка на Ниска Температура Лесен за инсталација : Plug and play директна замена за вашите акции светилки Работат со нови canbus жици систем, Нема Пораки за Грешки, Предупредувања или Одбивања Ниски wattage и заштеда на енергија, изграден 2 парчиња SMD LED Е супер светло Наменета за директна замена за акции халоген Со Ладење плоча, ја прави сијалица работа под ниска топлина Led type : 2*7 W LED Големина : 36mm/39mm/41mm Работен Напон : DC12-14 V Боја Температура : 6000 K-8000 K Работен век : повеќе од 50000 часа Користат за BMW, Audi, Бенц и слично За замена на читање светлина, јачина на светлината, од страна на маркерот светлина и Багажникот светла Огледало Светлина Број - Плоча на Светло ( само за упати) Пакет се Вклучени : 2pieces*Festoon 14 W led CANBUS Светилки
Слика Шоу
Whatsapp : 001881896329
Пред потпишувањето на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа.


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Бренд Име:
XINFOK
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
5
90-Година:
1993,1990,1995,1994,1991
Тип На Објект:
Царинење Светла
Audi Модел:
90
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Тежина:
0.2
Име На Модел:
led светло
Lumens:
2400Lm
боја:
Бела
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
За Автомобил Светилка:
Светлата За Читање

Најдобри понуди

2 x Флеш или нормален задржи осветлување led Мото Автомобил кочница опашка светла 1156/BA15S/P21W 3W бели црвени strobe обратна
 • Неодамнешно

2 x Флеш или нормален задржи осветлување led Мото Автомобил кочница опашка светла 1156/BA15S/P21W 3W бели црвени strobe обратна

191.52 DEN 159.00

Забелешка : Две функции, ве молиме внимателно да се избере тоа!А)Нормален задржи осветлувањеБ)Блиц : кога

(2) Килибар и бела LED Светла w/ OEM JDM Јасно Бели Леќа Страна Маркер Светилки За 10 Генералот Хонда Граѓански Седан/Coupe/Hatchback
 • Неодамнешно

(2) Килибар и бела LED Светла w/ OEM JDM Јасно Бели Леќа Страна Маркер Светилки За 10 Генералот Хонда Граѓански Седан/Coupe/Hatchback

1919.52 DEN 1708.00

Ако LED сијалица не светне по инсталацијата, ве молиме едноставно повторно вметнете ја oppositely (бидејќи LED с

FUGSAME 55W БЕЛА Висока осветленост у тип на светилка флеш бура strobe светлина флеш светилка магла led светилка светла strobe
 • Неодамнешно

FUGSAME 55W БЕЛА Висока осветленост у тип на светилка флеш бура strobe светлина флеш светилка магла led светилка светла strobe

DEN 1488.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати Се по

LED Задни-view Огледало Светла Со Поклопец; LED Жолта Пак Сигнали Светлина + Бела светилки drl Случај за Toyota е корола Altis
 • Неодамнешно

LED Задни-view Огледало Светла Со Поклопец; LED Жолта Пак Сигнали Светлина + Бела светилки drl Случај за Toyota е корола Altis

DEN 7055.52

Посветен на тркалатавидете огледало светла со капак, жолти LED пак сигнали светлина + позиција светлина с

Најновите Силикони 10pcs w5w t10 подесување автомобил внатрешни работи светлина 12 led царинење светлина 12V доведоа автомобил
 • Неодамнешно

Најновите Силикони 10pcs w5w t10 подесување автомобил внатрешни работи светлина 12 led царинење светлина 12V доведоа автомобил

950.40 DEN 561.00

Најновите Силикони 10pcs w5w t10 подесување автомобил внатрешни работи светлина 12 led царинење светлина 12 V до

YHKOMS 4PCS ДОВЕДОА Автомобил Светилка 194 T10 6000K Белата Оптоварување База 12V DC 3030 2-СМД Замена Купола Сијалица Читање
 • Неодамнешно

YHKOMS 4PCS ДОВЕДОА Автомобил Светилка 194 T10 6000K Белата Оптоварување База 12V DC 3030 2-СМД Замена Купола Сијалица Читање

510.72 DEN 358.00

Дефект предмети се пријавуваат и да се врати во рамките на гарантниот период, клиентот треба да обезбед

Автомобил Strobe Светла Флеш Предупредување Полицијата Firemen Авто Магла Светлина strobe дење работи светилки drl светла за
 • Неодамнешно

Автомобил Strobe Светла Флеш Предупредување Полицијата Firemen Авто Магла Светлина strobe дење работи светилки drl светла за

DEN 1488.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати...

2 парчиња DIY Canbus Грешка Слободни Декодер Led Предупредување Canceller Анти-Треперење Canbus Отпорник За Светла за Магла Пак
 • Неодамнешно

2 парчиња DIY Canbus Грешка Слободни Декодер Led Предупредување Canceller Анти-Треперење Canbus Отпорник За Светла за Магла Пак

DEN 194.88

2 парчиња DIY CanbГрешка Слободни Декодер Led Предупредување Canceller АнтиТреперење CanbОтпорник За Светла за Маг

AutoEC 50X T4W BA9S 4 СМД 3528 1210 автомобил Авто внатрешни работи индикатор Паркинг Царинење Табличка сијалица бела сина 12V
 • Неодамнешно

AutoEC 50X T4W BA9S 4 СМД 3528 1210 автомобил Авто внатрешни работи индикатор Паркинг Царинење Табличка сијалица бела сина 12V

479.52 DEN 446.00

1.База тип : BA9 S / T4 W2.SMD количина : 4 парчиња3.SMD тип : 1210 smd4 Бои : бела,сина5.Нормален напон : 12 V DC6.Објектот гол

FUGSAME 2 Автомобил Авто Ван U цевка светилка скара светлина/ светла strobe светла Флеш Strobe Светилки Светлата 12V Dropshipping
 • Неодамнешно

FUGSAME 2 Автомобил Авто Ван U цевка светилка скара светлина/ светла strobe светла Флеш Strobe Светилки Светлата 12V Dropshipping

DEN 1392.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати Се по

Јули Кралот Автомобил LED Кочница Светла, LED Задниот Браник Магла Светилка Случај за Mazda 3 2010~2012, 24 Led диоди Кочница
 • Неодамнешно

Јули Кралот Автомобил LED Кочница Светла, LED Задниот Браник Магла Светилка Случај за Mazda 3 2010~2012, 24 Led диоди Кочница

DEN 1583.52

Високи спецификации, Автомобил LED кочница светлина, LED задни магла светилка случај за Mazda 3 2010~2012 , 24 Led дио

10PCS Супер-Светли LED 6000K Белата Festoon Canbus Автомобил Табличка Авто Грешка Слободни Внатрешни работи Купола Вратата Пат
 • Неодамнешно

10PCS Супер-Светли LED 6000K Белата Festoon Canbus Автомобил Табличка Авто Грешка Слободни Внатрешни работи Купола Вратата Пат

1150.08 DEN 1069.00

Опис : 10 PCS СуперСветли LED 6000 K Белата Festoon CanbАвтомобил Табличка Авто Грешка Слободни Внатрешни работи Куп