6pcs грешка слободни LED Читање Сијалица Внатрешни работи Купола Светлина Кит за BMW 2 серија F22 F87 Купе 218i 220i (2014+)

6pcs грешка слободни LED Читање Сијалица Внатрешни работи Купола Светлина Кит за BMW 2 серија F22 F87 Купе 218i 220i (2014+)

DEN 911.52

Количина на стоки


Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. Купувачот е одговорен за сите врати превозот цена 12 месеци Гаранција.ѕвезда LED внатрешни работи за полнење за 2series F22 F87 Купе (2014+) вклучува 6 PC led светилки.
Превозот политика на Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена кога вашата исплата е расчисти со ЗАЧУВАМ Ние можеме да брод предмети од Кина пост & Хонгконг пост Воздухопловната, и експрес испорака : DHL, UPS-от, Fedex,EMS.
· П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Овој Комплет ви одговара : 2 серија F22 F87 Купе 218i,220i (2014+ )
КП.
Други Polic y Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Политика на враќање Дали постојат какви било друг проблем што може да се однесуваат на, ве молиме слободно да не контактирате на E-mail или Trademanager, во секое време! Сите пораки / E-mail ќе се одговори во еден работен ден. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Пакетот вклучува : Пред Куполата/Мапа Светла - 1pc Задните купола светлина-1pc Багажникот светло-2pc Ракавица кутија светлина-1pc Екстра лесно-1pc
Слики :
Плаќање Политика Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ве Молиме да направите исплата во рок од 3 работни дена по поставување на цел. Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години.
6pc canbus Грешка слободни за 2series F22 F87 Купе LED внатрешни работи светлина комплет пакетот(2014+)
Карактеристики : 100% Canbus Грешка Слободни Висок квалитет,Супер-светли Лесно да се инсталира, да Играат и Plug ги Зачувате вашите напојување Совршен отпорност на топлина дизајн Боја : Xenon бела / Ладно бела ( ладно бела има малку сино) Долг живот достигнува до 50. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
· П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. Ние само го користите врвен квалитет на led. Сите превозот време можеби поинаква ако одложен од страна на курир или царинската управа. Ако аукција објектот што го нареди е дефектен, контактирајте со нас во рок од 14 дена и ние ќе замена на неисправни објект за вас со една точка на еднаква или поголема функционалност. Во случај соодветна замена не е достапно, за враќање на средствата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање. Преку експрес испорака, превозот времето е 3-7 работни дена. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.000 часа Белешки : Ако светилки не работат, ве молиме да се ротираат за 180 степен да ги добие работа.
· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
· П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
ZOOMSEEZ
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
BMW Модел:
228i
Објектот Тежина:
0.1kg
Wattage:
1.2-2.5W/bulb
Име На Модел:
2 Серија
228i-Година:
2014,2015
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Lumens:
150lm
Состојба:
бренд-нови, не се користи, неотворена, неоштетени
Пакет:
КП.ѕвезда на мало пакет
Гаранција:
12months
боја:
Ксенон чиста бела, кул бело
Производителот Дел Број:
Мапата, Куполата, Багажникот, Вратата светла,Суета Огледало,Ракавица кутија ,Footwell
Осветленост Дел Број:
2 серија F22 F87 LED внатрешни работи light пакет
живот време:
Во текот 50000hours
Led Извор:
Висок Квалитет led чип
Сертификат:
CE, RoHS

Најдобри понуди

FUGSAME Автомобил у спирала цевка магла светилка флеш светилка strobe светло светла задни светла за кочница светла бела
  • Неодамнешно

FUGSAME Автомобил у спирала цевка магла светилка флеш светилка strobe светло светла задни светла за кочница светла бела

DEN 1392.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати Се по

AutoEC 1000X Б8.5 Б8.5d 1 предводена Табла за Предупредување Индикатор светлото светилка Автомобил Авто светлина бело, сино,
  • Неодамнешно

AutoEC 1000X Б8.5 Б8.5d 1 предводена Табла за Предупредување Индикатор светлото светилка Автомобил Авто светлина бело, сино,

DEN 7632.00

100% Сосема нов и висок квалитетУниверзален дизајн е погодна за многу видови на автомобили,Долг животен в

FUGSAME У Светилки Трепка Светилка Strobe светла за Полнење Оган Lightbar Светлината Главата Автомобил Камион светлина светилки
  • Неодамнешно

FUGSAME У Светилки Трепка Светилка Strobe светла за Полнење Оган Lightbar Светлината Главата Автомобил Камион светлина светилки

DEN 1392.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати Се по

Јули Кралот Автомобил LED Кочница Светла, LED Задниот Браник Магла Светилка Случај за Mazda 3 2010~2012, 24 Led диоди Кочница
  • Неодамнешно

Јули Кралот Автомобил LED Кочница Светла, LED Задниот Браник Магла Светилка Случај за Mazda 3 2010~2012, 24 Led диоди Кочница

DEN 1583.52

Високи спецификации, Автомобил LED кочница светлина, LED задни магла светилка случај за Mazda 3 2010~2012 , 24 Led дио

Најновите Силикони 10pcs w5w t10 подесување автомобил внатрешни работи светлина 12 led царинење светлина 12V доведоа автомобил
  • Неодамнешно

Најновите Силикони 10pcs w5w t10 подесување автомобил внатрешни работи светлина 12 led царинење светлина 12V доведоа автомобил

950.40 DEN 561.00

Најновите Силикони 10pcs w5w t10 подесување автомобил внатрешни работи светлина 12 led царинење светлина 12 V до

Јули Кралот Автомобил LED Сопирачките, Светлата за Случај за Мицубиши Lancer / ASX / Outlander Sport, 30 Led диоди Кочница Светлина
  • Неодамнешно

Јули Кралот Автомобил LED Сопирачките, Светлата за Случај за Мицубиши Lancer / ASX / Outlander Sport, 30 Led диоди Кочница Светлина

DEN 1439.52

Високи спецификации, 2014 најновата верзија, Автомобил LED кочница светлина, LED задни магла светилка случај

FUGSAME бесплатен превозот 2 парчиња Магла светилка задни светла мали светлина doesthis четири светла флеш бура у флеш светилка
  • Неодамнешно

FUGSAME бесплатен превозот 2 парчиња Магла светилка задни светла мали светлина doesthis четири светла флеш бура у флеш светилка

DEN 1488.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати...