8pcs грешка слободни LED Внатрешни работи Светлина Кит за BMW 1 series F20 F21 Hatchback 114i 116i 118i 120d 125d 125i M135i xDrive (12-14)

8pcs грешка слободни LED Внатрешни работи Светлина Кит за BMW 1 series F20 F21 Hatchback 114i 116i 118i 120d 125d 125i M135i

DEN 1199.52

Количина на стоки

ѕвезда е бренд на zsled Optoelectronic ко. Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Сите превозот време можеби поинаква ако одложен од страна на курир или царинската управа. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
· П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.000 часа Белешки : Ако светилки не работат, ве молиме да се ротираат за 180 степен да ги добие работа.
LED светилки се совршена замена на оригиналните светилки, тоа го прави многу посветла внатрешни работи осветлување за вашиот автомобил. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако ви треба изразат испорака, ние ќе го промени превозот полнење на наредби.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
8pc canbus Грешка слободни за 1series F20 F21 LED внатрешни работи светлина комплет пакетот(2012-2014)
Карактеристики : 100% Canbus Грешка Слободни Висок квалитет,Супер-светли Лесно да се инсталира, да Играат и Plug ги Зачувате вашите напојување Совршен отпорност на топлина дизајн Боја : Xenon бела / Ладно бела ( ладно бела има малку сино) Долг живот достигнува до 50. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Преку Воздухопловната, превозот времето е 10-25 работни дена да повеќето земји (со Исклучок на Италија, Русија и Бразил). Нашата компанија е професионална авто led светло производителот од 2007 година во Dongguan Град во Кина.ѕвезда LED внатрешни работи за полнење за 1series F20 F21 (2012-2014) вклучува 8 PC led светилки.
Политика на враќање Дали постојат какви било друг проблем што може да се однесуваат на, ве молиме слободно да не контактирате на E-mail или Trademanager, во секое време! Сите пораки / E-mail ќе се одговори во еден работен ден. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
· П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
· П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.
Други Polic y Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако аукција објектот што го нареди е дефектен, контактирајте со нас во рок од 14 дена и ние ќе замена на неисправни објект за вас со една точка на еднаква или поголема функционалност.
· П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Овој Комплет е фантастична замена за сите внатрешни светла ви треба за вашиот автомобил.
Превозот политика на Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена кога вашата исплата е расчисти со ЗАЧУВАМ Ние можеме да брод предмети од Кина пост & Хонгконг пост Воздухопловната, и експрес испорака : DHL, UPS-от, Fedex,EMS.
Овој Комплет се вклопува : 1 серија F20 F21 Hatchback 114d,114i,116d,116i,118d,118dxdrive,118i,120d,120dxdrive,125d,125i,M135i,M135i x Drive (2012-2014 )
КП. Преку експрес испорака, превозот времето е 3-7 работни дена.


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Ладно Бела
Име На Модел:
1 серија E87 E81
Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Објектот Тежина:
0.2kg
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
ZOOMSEEZ
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Wattage:
1.2-2.5W/bulb
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Lumens:
80-150Lm/ сијалица
Состојба:
бренд-нови, не се користи, неотворена, неоштетени
Пакет:
КП.ѕвезда на мало пакет
Гаранција:
12months
боја:
Ксенон чиста бела, кул бело
Производителот Дел Број:
Мапата, Куполата, Багажникот, Вратата светла,Суета Огледало,Ракавица кутија ,Footwell
Осветленост Дел Број:
1 серија F20 F21 LED внатрешни работи light пакет
живот време:
Во текот 50000hours
Led Извор:
Висок Квалитет led чип
Сертификат:
CE, RoHS

Најдобри понуди

FUGSAME 2 Автомобил Авто Ван U цевка светилка скара светлина/ светла strobe светла Флеш Strobe Светилки Светлата 12V Dropshipping
 • Неодамнешно

FUGSAME 2 Автомобил Авто Ван U цевка светилка скара светлина/ светла strobe светла Флеш Strobe Светилки Светлата 12V Dropshipping

DEN 1392.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати Се по

Бесплатен Превозот 4-300pcs 12V T10 Canbus 5050 6 SMD Led Сијалица Авто Индикатор Опашка Светилка Светла се Претвори Возење Светлина
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 4-300pcs 12V T10 Canbus 5050 6 SMD Led Сијалица Авто Индикатор Опашка Светилка Светла се Претвори Возење Светлина

233.76 DEN 206.00

Бесплатен Превозот 4300pcs 12 V T10 CanbSMD Led Сијалица Авто Индикатор Опашка Светилка Паркинг Светилка Пак Светл

FUGSAME 55W БЕЛА Висока осветленост у тип на светилка флеш бура strobe светлина флеш светилка магла led светилка светла strobe
 • Неодамнешно

FUGSAME 55W БЕЛА Висока осветленост у тип на светилка флеш бура strobe светлина флеш светилка магла led светилка светла strobe

DEN 1488.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати Се по

Тип Р 12V 55W Мулти-Функција Прилагодливи Предупредување Strobe PS704-2 U Цевка Трепкачки Светла со Мало Пакет Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Тип Р 12V 55W Мулти-Функција Прилагодливи Предупредување Strobe PS704-2 U Цевка Трепкачки Светла со Мало Пакет Бесплатен Превозот

DEN 1248.00

35 W Висока осветленост u вид магла strobe светлинаЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бра

2 x Флеш или нормален задржи осветлување led Мото Автомобил кочница опашка светла 1156/BA15S/P21W 3W бели црвени strobe обратна
 • Неодамнешно

2 x Флеш или нормален задржи осветлување led Мото Автомобил кочница опашка светла 1156/BA15S/P21W 3W бели црвени strobe обратна

191.52 DEN 159.00

Забелешка : Две функции, ве молиме внимателно да се избере тоа!А)Нормален задржи осветлувањеБ)Блиц : кога

FUGSAME У Светилки Трепка Светилка Strobe светла за Полнење Оган Lightbar Светлината Главата Автомобил Камион светлина светилки
 • Неодамнешно

FUGSAME У Светилки Трепка Светилка Strobe светла за Полнење Оган Lightbar Светлината Главата Автомобил Камион светлина светилки

DEN 1392.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати...

FUGSAME Бесплатен превозот Автомобил у спирала цевка магла светилка флеш светилка strobe светло светла задни светла за кочница
 • Неодамнешно

FUGSAME Бесплатен превозот Автомобил у спирала цевка магла светилка флеш светилка strobe светло светла задни светла за кочница

DEN 1391.52

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати...

YHKOMS 4PCS ДОВЕДОА Автомобил Светилка 194 T10 6000K Белата Оптоварување База 12V DC 3030 2-СМД Замена Купола Сијалица Читање
 • Неодамнешно

YHKOMS 4PCS ДОВЕДОА Автомобил Светилка 194 T10 6000K Белата Оптоварување База 12V DC 3030 2-СМД Замена Купола Сијалица Читање

510.72 DEN 358.00

Дефект предмети се пријавуваат и да се врати во рамките на гарантниот период, клиентот треба да обезбед

LED Задни-view Огледало Светла Со Поклопец; LED Жолта Пак Сигнали Светлина + Бела светилки drl Случај за Toyota е корола Altis
 • Неодамнешно

LED Задни-view Огледало Светла Со Поклопец; LED Жолта Пак Сигнали Светлина + Бела светилки drl Случај за Toyota е корола Altis

DEN 7055.52

Посветен на тркалатавидете огледало светла со капак, жолти LED пак сигнали светлина + позиција светлина с

Јули Кралот Автомобил LED Кочница Светла, LED Задниот Браник Магла Светилка Случај за Mazda 3 2010~2012, 24 Led диоди Кочница
 • Неодамнешно

Јули Кралот Автомобил LED Кочница Светла, LED Задниот Браник Магла Светилка Случај за Mazda 3 2010~2012, 24 Led диоди Кочница

DEN 1583.52

Високи спецификации, Автомобил LED кочница светлина, LED задни магла светилка случај за Mazda 3 2010~2012 , 24 Led дио

FUGSAME Автомобил LED светла.140W супер моќ, а забавува 2U тип пукна цевка флеш светилка, боја може да се комбинираат слободно.Бесплатен
 • Неодамнешно

FUGSAME Автомобил LED светла.140W супер моќ, а забавува 2U тип пукна цевка флеш светилка, боја може да се комбинираат слободно.Бесплатен

DEN 1392.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати...

(2) Килибар и бела LED Светла w/ OEM JDM Јасно Бели Леќа Страна Маркер Светилки За 10 Генералот Хонда Граѓански Седан/Coupe/Hatchback
 • Неодамнешно

(2) Килибар и бела LED Светла w/ OEM JDM Јасно Бели Леќа Страна Маркер Светилки За 10 Генералот Хонда Граѓански Седан/Coupe/Hatchback

1919.52 DEN 1708.00

Ако LED сијалица не светне по инсталацијата, ве молиме едноставно повторно вметнете ја oppositely (бидејќи LED с