22pc X Canbus Грешка слободни За 1998-2003 Jaguar XJ XJ8 XJR ( X308 ), ПРЕДВОДЕНА Внатрешни работи Купола Читање Светлина светилка за Полнење Пакет

22pc X Canbus Грешка слободни За 1998-2003 Jaguar XJ XJ8 XJR ( X308 ), ПРЕДВОДЕНА Внатрешни работи Купола Читање Светлина светилка

DEN 1919.52

Количина на стоки


Политика на враќање Дали постојат какви било друг проблем што може да се однесуваат на, ве молиме слободно да не контактирате на E-mail или Trademanager, во секое време! Сите пораки / E-mail ќе се одговори во еден работен ден. Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години. Преку експрес испорака, превозот времето е 3-7 работни дена. Сите превозот време можеби поинаква ако одложен од страна на курир или царинската управа. Купи со доверба! Ако објектот е неисправен по 3 месеци, може да ги испратите назад до нас. Проценето Време на Испорака од Кина Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Mail.
22pc canbus Грешка слободни за XJ X308 LED внатрешни работи светлина комплет пакетот(1998-2003)
Карактеристики : 100% Canbus Грешка Слободни Висок квалитет,Супер-светли Лесно да се инсталира, да Играат и Plug ги Зачувате вашите напојување Совршен отпорност на топлина дизајн Боја : Xenon бела / Ладно бела ( ладно бела има малку сино) Долг живот достигнува до 50. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако ви треба изразат испорака, ние ќе го промени превозот полнење на наредби. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.000 часа Белешки : Ако светилки не работат, ве молиме да се ротираат за 180 степен да ги добие работа. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Купувачот е одговорен за сите врати превозот цена 12 месеци Гаранција. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ние само го користите врвен квалитет на led.
· П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.ѕвезда е бренд на zsled Optoelectronic ко.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Преку Воздухопловната, превозот времето е 10-25 работни дена да повеќето земји (со Исклучок на Италија, Русија и Бразил). Во случај соодветна замена не е достапно, за враќање на средствата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
· П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. Ако аукција објектот што го нареди е дефектен, контактирајте со нас во рок од 14 дена и ние ќе замена на неисправни објект за вас со една точка на еднаква или поголема функционалност.
Пакетот вклучува : Пред Куполата/Мапа Светла - 4pc Задните Купола/мапа светла-4pc Суета огледало lights-4pc Багажникот lights-2pc Ракавица кутија светлина-1pc Footwell светлина-4pc табличка светлина-2 Екстра лесно-1pc
Плаќање Политика Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ве Молиме да направите исплата во рок од 3 работни дена по поставување на цел.
· П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Нашата компанија е професионална авто led светло производителот од 2007 година во Dongguan Град во Кина.


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Ладно Бела
XJ8-Година:
1998,2003,2001,2000,2002,1999
Температура На Боја:
6000K
Jaguar Модел:
XJ8
Wattage:
1.2-2.5W/bulb
Објектот Тежина:
0.25kg
Бренд Име:
ZOOMSEEZ
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Име На Модел:
XJ8 XJR (X308)
За Возило Брендови/Модел:
Jaguar
Тип На Објект:
Светлата За Читање
Lumens:
80-150lm/сијалица
Состојба:
бренд-нови, не се користи, неотворена, неоштетени
Пакет:
КП.ѕвезда на мало пакет
Гаранција:
12months
боја:
Ксенон чиста бела, кул бело
Производителот Дел Број:
Мапата, Куполата, Багажникот, Вратата светла,Суета Огледало,Ракавица кутија ,Footwell
живот време:
Во текот 50000hours
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла

Најдобри понуди

FUGSAME Автомобил у спирала цевка магла светилка флеш светилка strobe светло светла задни светла за кочница светла бела
  • Неодамнешно

FUGSAME Автомобил у спирала цевка магла светилка флеш светилка strobe светло светла задни светла за кочница светла бела

DEN 1392.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати Се по

Најновите Силикони 10pcs w5w t10 подесување автомобил внатрешни работи светлина 12 led царинење светлина 12V доведоа автомобил
  • Неодамнешно

Најновите Силикони 10pcs w5w t10 подесување автомобил внатрешни работи светлина 12 led царинење светлина 12V доведоа автомобил

950.40 DEN 561.00

Најновите Силикони 10pcs w5w t10 подесување автомобил внатрешни работи светлина 12 led царинење светлина 12 V до

за PAJERO V32 V33 ОПАШКА ВРАТАТА ТОКА за MONTERO V31 ОПАШКА ЗАКЛУЧУВАЊЕ на ВРАТАТА V43 ЦЕЛОСЕН ОПСЕГ ДЕЛОВИ на РАСПОЛАГАЊЕ ВРАТАТА
  • Неодамнешно

за PAJERO V32 V33 ОПАШКА ВРАТАТА ТОКА за MONTERO V31 ОПАШКА ЗАКЛУЧУВАЊЕ на ВРАТАТА V43 ЦЕЛОСЕН ОПСЕГ ДЕЛОВИ на РАСПОЛАГАЊЕ ВРАТАТА

DEN 336.00

ПОЛН СПЕКТАР НА ДЕЛОВИ ЗА АВТОМОБИЛИ ЗА МИЦУБИШИ НА РАСПОЛАГАЊЕ.АКО НЕ НА ВЕБСАЈТ, МОЖЕТЕ ДА ОСТАВИТЕ ПО

Јули Кралот Автомобил LED Сопирачките, Светлата за Случај за Мицубиши Lancer / ASX / Outlander Sport, 30 Led диоди Кочница Светлина
  • Неодамнешно

Јули Кралот Автомобил LED Сопирачките, Светлата за Случај за Мицубиши Lancer / ASX / Outlander Sport, 30 Led диоди Кочница Светлина

DEN 1439.52

Високи спецификации, 2014 најновата верзија, Автомобил LED кочница светлина, LED задни магла светилка случај

FUGSAME Бесплатен превозот Автомобил у спирала цевка магла светилка флеш светилка strobe светло светла задни светла за кочница
  • Неодамнешно

FUGSAME Бесплатен превозот Автомобил у спирала цевка магла светилка флеш светилка strobe светло светла задни светла за кочница

DEN 1391.52

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати...