2 x G4 5W 5630SMD круг доведоа автомобил читање купола багажниот светла, AC/DC12V брод крушка, рефлектори

2 x G4 5W 5630SMD круг доведоа автомобил читање купола багажниот светла, AC/DC12V брод крушка, рефлектори

DEN 119.00
-17 %
DEN 143.52

Количина на стоки


Забелешка :
Не директно го замени AC12 V халоген светилка! Ве молиме да го користите DC12 V напојување.
Опис на производот Предмет : Г4-5630-10 SMD круг Ниска потрошувачка на енергија и висока осветленост Долг животен век (повеќе од 50.000 часа) Направени со висок интензитет Epistar 0.5 W 5630 SMD *10pcs Светилки носителот : G4 Светлина, боја на располагање : бела и топло бела Влезен Напон : AC/DC12 V Номинална Моќност : 5 W Lumens : 350-380 LM Боја температура : (бела) 6000-6500 K / (топло бела) 3000-3500 K Големина : D : D(дијаметар) 2.7 cm * L(должина) 4.5 cm (Вклучувајќи нога 2.0 cm)
Превозот Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денот на уплатата примена. Предмети се испраќаат од Кина од страна на Кина Пост Воздухопловната или e Packet, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7 до 25 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 25 работни дена. Ние само бродот на пакет да потврдени адресата на вашиот Ali Express сметка, ве молиме да не се побара од нас да го бродот на друга адреса! Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса, ве молиме двојно потврдете го вашиот превозот адреса пред да се направи исплата. Ако купувачот треба стоката итно потребни, може да изберете изрази, како што се ПРОЗОРЦИ,FEDEX,DHL,EMS. На превозот надомест се пресмета со она што го изразат компанија можете да изберете и купувачот да плати за тоа.
Други G4 led светилки се покаже

Други Размислувања Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање. Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по добивањето на плаќање. Ние ќе го цениме ќе се откажат Позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди НСД за нас откако ќе доби пакет и потврдете го објектот состојба. Ако не сте задоволни со точка(и) ли, пред да ја напушти Неутрални или Негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот сте се сретнале.


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Chevrolet Модел:
CRUZE
Cruze-Година:
2014,2010,2013,2011,2015,2012
Објектот Тежина:
0.008KG
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Температура На Боја:
3000K
Тип На Објект:
Багажниот Светла
Име На Модел:
Г4-5630-10SMD КРУГ
Бренд Име:
Моќен Пчела
Wattage:
5W
Lumens:
350lm
Светилка модел:
G4

Најдобри понуди

Бесплатен Превозот 4-300pcs 12V T10 Canbus 5050 6 SMD Led Сијалица Авто Индикатор Опашка Светилка Светла се Претвори Возење Светлина
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 4-300pcs 12V T10 Canbus 5050 6 SMD Led Сијалица Авто Индикатор Опашка Светилка Светла се Претвори Возење Светлина

233.76 DEN 206.00

Бесплатен Превозот 4300pcs 12 V T10 CanbSMD Led Сијалица Авто Индикатор Опашка Светилка Паркинг Светилка Пак Светл

најдобар квалитет T10 5630 194 LED 6SMD паркинг ширина Светилка авто оптоварување сијалица автомобил лиценца светлина 12V Објектив
 • Неодамнешно

најдобар квалитет T10 5630 194 LED 6SMD паркинг ширина Светилка авто оптоварување сијалица автомобил лиценца светлина 12V Објектив

DEN 240.96

10 парчиња Висока Светла T10 W5 W 194 5630 6 SMD 6 LED 6 Smd Led Оптоварување Авто Автомобил Проектор Леќа Сијалица Парки

AEING T10 W5W Грешка Слободни LED Светла Светилки Супер Светло 2835 38SMD Страна Оптоварување/Табличка/Врата/Читање/Јачина на
 • Неодамнешно

AEING T10 W5W Грешка Слободни LED Светла Светилки Супер Светло 2835 38SMD Страна Оптоварување/Табличка/Врата/Читање/Јачина на

DEN 287.52

T10 W5 W Грешка Слободни LED Светла Светилки Супер Светло 2835 38 SMD Страна Оптоварување / Табличка / Врата / Чита

(2) Килибар и бела LED Светла w/ OEM JDM Јасно Бели Леќа Страна Маркер Светилки За 10 Генералот Хонда Граѓански Седан/Coupe/Hatchback
 • Неодамнешно

(2) Килибар и бела LED Светла w/ OEM JDM Јасно Бели Леќа Страна Маркер Светилки За 10 Генералот Хонда Граѓански Седан/Coupe/Hatchback

1919.52 DEN 1708.00

Ако LED сијалица не светне по инсталацијата, ве молиме едноставно повторно вметнете ја oppositely (бидејќи LED с

2 парчиња DIY Canbus Грешка Слободни Декодер Led Предупредување Canceller Анти-Треперење Canbus Отпорник За Светла за Магла Пак
 • Неодамнешно

2 парчиња DIY Canbus Грешка Слободни Декодер Led Предупредување Canceller Анти-Треперење Canbus Отпорник За Светла за Магла Пак

DEN 194.88

2 парчиња DIY CanbГрешка Слободни Декодер Led Предупредување Canceller АнтиТреперење CanbОтпорник За Светла за Маг

Најновите Силикони 10pcs w5w t10 подесување автомобил внатрешни работи светлина 12 led царинење светлина 12V доведоа автомобил
 • Неодамнешно

Најновите Силикони 10pcs w5w t10 подесување автомобил внатрешни работи светлина 12 led царинење светлина 12V доведоа автомобил

950.40 DEN 561.00

Најновите Силикони 10pcs w5w t10 подесување автомобил внатрешни работи светлина 12 led царинење светлина 12 V до

FUGSAME У Светилки Трепка Светилка Strobe светла за Полнење Оган Lightbar Светлината Главата Автомобил Камион светлина светилки
 • Неодамнешно

FUGSAME У Светилки Трепка Светилка Strobe светла за Полнење Оган Lightbar Светлината Главата Автомобил Камион светлина светилки

DEN 1392.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати...

Јули Кралот Автомобил LED Сопирачките, Светлата за Случај за Мицубиши Lancer / ASX / Outlander Sport, 30 Led диоди Кочница Светлина
 • Неодамнешно

Јули Кралот Автомобил LED Сопирачките, Светлата за Случај за Мицубиши Lancer / ASX / Outlander Sport, 30 Led диоди Кочница Светлина

DEN 1439.52

Високи спецификации, 2014 најновата верзија, Автомобил LED кочница светлина, LED задни магла светилка случај

Автомобил Strobe Светла Флеш Предупредување Полицијата Firemen Авто Магла Светлина strobe дење работи светилки drl светла за
 • Неодамнешно

Автомобил Strobe Светла Флеш Предупредување Полицијата Firemen Авто Магла Светлина strobe дење работи светилки drl светла за

DEN 1488.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати Се по

FUGSAME Автомобил у спирала цевка магла светилка флеш светилка strobe светло светла задни светла за кочница светла бела
 • Неодамнешно

FUGSAME Автомобил у спирала цевка магла светилка флеш светилка strobe светло светла задни светла за кочница светла бела

DEN 1392.00

ЗА ПРЕДМЕТИ : 4 Декоративни Трепка Обрасци : Светлината бранови 3 пати потоа светлина Б трепка 3 пати Се по

LED Задни-view Огледало Светла Со Поклопец; LED Жолта Пак Сигнали Светлина + Бела светилки drl Случај за Toyota е корола Altis
 • Неодамнешно

LED Задни-view Огледало Светла Со Поклопец; LED Жолта Пак Сигнали Светлина + Бела светилки drl Случај за Toyota е корола Altis

DEN 7055.52

Посветен на тркалатавидете огледало светла со капак, жолти LED пак сигнали светлина + позиција светлина с