WASOURLF 2 ПАРЧИЊА M24*1 aerator 24mm машки конец 8L Заштеда на Вода допрете меур тапа месинг кујна слив бања трговија на големо

WASOURLF 2 ПАРЧИЊА M24*1 aerator 24mm машки конец 8L Заштеда на Вода допрете меур тапа месинг кујна слив бања трговија на големо

DEN 141.60

Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
На овој линк е 2 КОМПЈУТЕРИ .
M24 * 1 Машки навој
Заштеда на вода производ - 8 Литар во минута.

Ве молиме изберете Aliexpress saver превозот или Aliexpress стандард за испорака
или Кина пост регистрирани воздух пошта, ако ви е потребна за следење на број .
-
Ве молиме ги споделите со нас веднаш, ако не сте го добиле парцели
или нешто не е во ред.
Ние ќе ви помогне да работат на проблемот што е можно поскоро.
ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО И ТРГОВИЈАТА НА МАЛО СЕ ДОБРЕДОЈДЕНИ. Имаме еден магацин во Аделаида, Австралија. Ве молиме контактирајте со нас ако треба да ја испорача стоката до вашата врата.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4


Други карактеристики

Тип:
Аератори
Број На Модел На:
M24-8L-2 ПАРЧИЊА
Бренд Име:
wasourlf
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

WASOURLF 2 КОМПЈУТЕРИ за заштеда на вода тапа aerator 6L 20mm машки конец за надворешни допрете меур додатоци bathroon слив кујна
  • Неодамнешно

WASOURLF 2 КОМПЈУТЕРИ за заштеда на вода тапа aerator 6L 20mm машки конец за надворешни допрете меур додатоци bathroon слив кујна

170.40 DEN 162.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Купи 2 многу добијам 5 % попуст.Ве молиме изберете Aliexpress стандард за испоракаили Aliexpress saver п