Бања Прибор за Заштеда на Вода Тапа Aerator Aerated Поток 9Liter по Мин Пакување Со ABS Клуч Изработени од Месинг Chromed

Бања Прибор за Заштеда на Вода Тапа Aerator Aerated Поток 9Liter по Мин Пакување Со ABS Клуч Изработени од Месинг Chromed

DEN 222.24

Количина на стоки


Бања Прибор за Заштеда на Вода Тапа Aerator Aerated Поток 9 Liter по Мин Пакување Со ABS Клуч Изработени од Месинг Chromed
Школката се изработени од месинг во хром финиш
ПОМ вметнете core со CE,ROHS,NSF ACS одобрени!
Карактеристики :
100% нов и висок квалитет .
Издржливи и практични.
Лесно да се инсталира .
Материјал : месинг, ПОМ , NBR
Предупредување : отстапување се должи на различни мерење начин.
Тема Големина : Машки конец M24*1
Проток : 9 L
Пакет
2 парчиња SH3-9 тапа aerator
1pcs ABS клуч


Други карактеристики

Материјал:
Дувачкиот
Број На Модел На:
K15
Бренд Име:
Bathlia
Тип:
Аератори
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Внатрешното јадро материјал:
ПОМ
тема големина:
Машки Конец M24*1
Функција:
заштеда на вода
Проток:
9L

Најдобри понуди

WASOURLF 2 ПАРЧИЊА M24*1 aerator 24mm машки конец 8L Заштеда на Вода допрете меур тапа месинг кујна слив бања трговија на големо
  • Неодамнешно

WASOURLF 2 ПАРЧИЊА M24*1 aerator 24mm машки конец 8L Заштеда на Вода допрете меур тапа месинг кујна слив бања трговија на големо

DEN 141.60

dianxiaobao_1dianxiaobao_2На овој линк е 2 КОМПЈУТЕРИ .M24 * 1 Машки навојЗаштеда на вода производ 8 Литар во минута.​Ве

WASOURLF 2 КОМПЈУТЕРИ за заштеда на вода тапа aerator 6L 20mm машки конец за надворешни допрете меур додатоци bathroon слив кујна
  • Неодамнешно

WASOURLF 2 КОМПЈУТЕРИ за заштеда на вода тапа aerator 6L 20mm машки конец за надворешни допрете меур додатоци bathroon слив кујна

170.40 DEN 162.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Купи 2 многу добијам 5 % попуст.Ве молиме изберете Aliexpress стандард за испоракаили Aliexpress saver п

Бања Вода Спаси Тапа Aerator Спреј Поток 3Liter/Мин 5pcs по многу Изработени од Месинг Хром Финиш Вода од чешма Aerator M24 Машки
  • Неодамнешно

Бања Вода Спаси Тапа Aerator Спреј Поток 3Liter/Мин 5pcs по многу Изработени од Месинг Хром Финиш Вода од чешма Aerator M24 Машки

DEN 330.24

Бања Вода Спаси Тапа Aerator Спреј Поток 3 Liter / Мин 5pcs по многу Изработени од Месинг Хром Финиш Вода од чешма

WASOURLF 2 ПАРЧИЊА добар квалитет 18 мм женски навој aerator допрете M18*1 тапа меур месинг школка слив кујна бања бесплатен
  • Неодамнешно

WASOURLF 2 ПАРЧИЊА добар квалитет 18 мм женски навој aerator допрете M18*1 тапа меур месинг школка слив кујна бања бесплатен

DEN 147.84

dianxiaobao_1dianxiaobao_2ГОЛЕМИНА : M18*1 Женски навојВе молиме изберете Aliexpress saver превозот или Aliexpress стандард за исп

360 степени 1/2 Завртка Тема M22/24 Aerator уред Тапа Млазницата Филтер Bubbler Вртливата Главата за Заштеда на Вода Допрете
  • Неодамнешно

360 степени 1/2 Завртка Тема M22/24 Aerator уред Тапа Млазницата Филтер Bubbler Вртливата Главата за Заштеда на Вода Допрете

499.20 DEN 499.00

Спецификација: 1 Парче AeratorГолемина На : Φ 45 H=65 Материјал : Инженерство Одделение Пластика (ABS) Површина П

OV20 Не се Врати Туш Пластични Проверете Вентил ABS Проверете Вентил Еден Начин Вода Контрола Пластични Вентил
  • Неодамнешно

OV20 Не се Врати Туш Пластични Проверете Вентил ABS Проверете Вентил Еден Начин Вода Контрола Пластични Вентил

143.52 DEN 136.00

OV20 Не се Врати Туш Пластични Проверете Вентил ABS Проверете Вентил Еден Начин Вода Контрола Пластични Ве