Бања Вода Спаси Тапа Aerator Спреј Поток 3Liter/Мин 1pcs Со ABS Клуч Изработени од Месинг Хром Финиш

Бања Вода Спаси Тапа Aerator Спреј Поток 3Liter/Мин 1pcs Со ABS Клуч Изработени од Месинг Хром Финиш

DEN 156.00

Количина на стоки


Бања Вода Спаси Тапа Aerator Спреј Поток 3 Liter/Мин 1pcs Со ABS Клуч Изработени од Месинг Хром Финиш
Школката се изработени од месинг во хром финиш
ПОМ вметнете core со CE,ROHS,NSF ACS одобрени!
Карактеристики :
100% нов и висок квалитет .
Издржливи и практични.
Лесно да се инсталира .
Материјал : месинг, ПОМ , NBR
Предупредување : отстапување се должи на различни мерење начин. Пакување информации за различни пакет :


Други карактеристики

Материјал:
Дувачкиот
Бренд Име:
Bathlia
Број На Модел На:
Aerator
Тип:
Аератори
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Внатрешното јадро материјал:
ПОМ
тема големина:
Машки Конец M24*1
Функција:
заштеда на вода
Проток:
2L/3L5L/6L/7L/9L
Површина:
Хром
Пакет:
1pcs тапа aerator 1pcs клуч со меур торба

Најдобри понуди

OV20 Не се Врати Туш Пластични Проверете Вентил ABS Проверете Вентил Еден Начин Вода Контрола Пластични Вентил
  • Неодамнешно

OV20 Не се Врати Туш Пластични Проверете Вентил ABS Проверете Вентил Еден Начин Вода Контрола Пластични Вентил

143.52 DEN 136.00

OV20 Не се Врати Туш Пластични Проверете Вентил ABS Проверете Вентил Еден Начин Вода Контрола Пластични Ве

Бања Вода Спаси Тапа Aerator Спреј Поток 3Liter/Мин 5pcs по многу Изработени од Месинг Хром Финиш Вода од чешма Aerator M24 Машки
  • Неодамнешно

Бања Вода Спаси Тапа Aerator Спреј Поток 3Liter/Мин 5pcs по многу Изработени од Месинг Хром Финиш Вода од чешма Aerator M24 Машки

DEN 330.24

Бања Вода Спаси Тапа Aerator Спреј Поток 3 Liter / Мин 5pcs по многу Изработени од Месинг Хром Финиш Вода од чешма

Туш Вртливата Главата Адаптер за Заштеда на Вода Допрете Aerator Конектор Diffuser Филтер Aerator Тапа Млазницата Кујнски прибор
  • Неодамнешно

Туш Вртливата Главата Адаптер за Заштеда на Вода Допрете Aerator Конектор Diffuser Филтер Aerator Тапа Млазницата Кујнски прибор

120.48 DEN 105.00

Карактеристики : 360 степени вртливата Вртливата кујнски мијалник и туш со вода за заштеда на апликации...

WASOURLF 2 ПАРЧИЊА добар квалитет 18 мм женски навој aerator допрете M18*1 тапа меур месинг школка слив кујна бања бесплатен
  • Неодамнешно

WASOURLF 2 ПАРЧИЊА добар квалитет 18 мм женски навој aerator допрете M18*1 тапа меур месинг школка слив кујна бања бесплатен

DEN 147.84

dianxiaobao_1dianxiaobao_2ГОЛЕМИНА : M18*1 Женски навојВе молиме изберете Aliexpress saver превозот или Aliexpress стандард за исп

360 степени 1/2 Завртка Тема M22/24 Aerator уред Тапа Млазницата Филтер Bubbler Вртливата Главата за Заштеда на Вода Допрете
  • Неодамнешно

360 степени 1/2 Завртка Тема M22/24 Aerator уред Тапа Млазницата Филтер Bubbler Вртливата Главата за Заштеда на Вода Допрете

499.20 DEN 499.00

Спецификација: 1 Парче AeratorГолемина На : Φ 45 H=65 Материјал : Инженерство Одделение Пластика (ABS) Површина П

WASOURLF 2 ПАРЧИЊА M24*1 aerator 24mm машки конец 8L Заштеда на Вода допрете меур тапа месинг кујна слив бања трговија на големо
  • Неодамнешно

WASOURLF 2 ПАРЧИЊА M24*1 aerator 24mm машки конец 8L Заштеда на Вода допрете меур тапа месинг кујна слив бања трговија на големо

DEN 141.60

dianxiaobao_1dianxiaobao_2На овој линк е 2 КОМПЈУТЕРИ .M24 * 1 Машки навојЗаштеда на вода производ 8 Литар во минута.​Ве

WASOURLF 2 КОМПЈУТЕРИ за заштеда на вода тапа aerator 6L 20mm машки конец за надворешни допрете меур додатоци bathroon слив кујна
  • Неодамнешно

WASOURLF 2 КОМПЈУТЕРИ за заштеда на вода тапа aerator 6L 20mm машки конец за надворешни допрете меур додатоци bathroon слив кујна

170.40 DEN 162.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Купи 2 многу добијам 5 % попуст.Ве молиме изберете Aliexpress стандард за испоракаили Aliexpress saver п

Двојна Функција за Заштеда на Вода Тапа Aerator Миксер Aerator Млазницата за Допрете 360 Вртливата Aerator Спреј Тапа Допрете
  • Неодамнешно

Двојна Функција за Заштеда на Вода Тапа Aerator Миксер Aerator Млазницата за Допрете 360 Вртливата Aerator Спреј Тапа Допрете

383.52 DEN 364.00

Двојна Функција за Заштеда на Вода Тапа Aerator Mixter Aerator Млазницата за Допрете 360 Вртливата Aerator Спреј Тапа Д