GWALL ВИСОК КВАЛИТЕТ 10S15C AC КОМПРЕСОР ЗА АВТОМОБИЛ HINO КАМИОН 24V 6PK 88310-1760B 447180-6834 247300-2550 447220-5543

GWALL ВИСОК КВАЛИТЕТ 10S15C AC КОМПРЕСОР ЗА АВТОМОБИЛ HINO КАМИОН 24V 6PK 88310-1760B 447180-6834 247300-2550 447220-5543

DEN 6672.00

Количина на стоки


ВИСОК КВАЛИТЕТ 10 S15 C AC КОМПРЕСОР ЗА АВТОМОБИЛ HINO КАМИОН 24 V 6 PK 88310-1760 B 447180-6834 247300-2550 447220-5543
Детали Точка БР. G. ЅИД Име на Модел G. W. Компресор Тип 10 S15 C AC КОМПРЕСОР Автомобил Производител ЗА АВТОМОБИЛИ HINO Pully Дијаметар(MM) 145 MM Жлебови(PV) 6pk Оценет Напон(V) 24v ВЕТЕР : /GW(KG) 7.5/8 Ладилни R134a Боја Сребрена Потекло Кина(Копно) Година за СИТЕ Апликација
ЗА АВТОМОБИЛ HINO КАМИОН
ОЕМ БР.
88310-1760 B 447180-6834
247300-2550 447220-5543
Испорака :
Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.
Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.
Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.
Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2-3working дена.
Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influnced
од страна на некои unctrolled фактори.
PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и
даноци за увоз во купувачите земјата.
Се враќа :
Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.
Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќе
Наплата тебе.
PS : 1.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.И ние ќе ви ги даде
целосна наплата.
2.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен
за таквата штета или изгубена.
3.Купувачот плаќа враќањето такси превозот.
Гаранција :
Ние и ветуваме да им понуди бесплатен замена рамките 15days од купат е приемот на производот.
Ако било кој дел е потребно да се биде заменет по производ е користена подолго време,ние ќе ви помогнеме
купувачот е да го добие,купувачот само треба да се обрне на пратката .
PS : 1.Купувачите треба да го врати производот во оригиналната услови.ние donot прифати оштетени
или се користат производот за слободна замена.
2.Купувачите ќе ги сноси shipmen трошоците за враќање.
Повратни информации :
Вашето одобрување и задоволство се многу важни за нас.
Добредојдовте на нашиот магазин,тоа е наше големо задоволство да ви даде нашата најдобра услуга.
Ако имате било какви прашање и проблем,ве молиме слободно да ни кажат и дозволете ни да ви помогне.
Ако имате било какви позитивни сугестии и dissatisfation,не информира нас,ние треба вашата поддршка и
ако ние не направиме ништо не се доволно добри,ќе го донесат вашиот позитивни предлози.
Контакт :
Skype : ivyzeng9
Alitalk : cn1510762213


Други карактеристики

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,A/C Компресор & Спојки
Материјал Тип:
Железо
Специјални Функции:
ac компресор
Објектот Должина:
28cm
Објектот Тежина:
7.5kg
Објектот Висина:
25cm
Објектот Ширина:
26cm
Име На Модел:
GWALL
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Година:
N/A
Жлебови:
6PK
Автомобил Производител:
За Автомобил Hino Камион
Потекло:
Кина(Копно)
Ладилни :
R134a
Компресор Тип :
10S15C AC КОМПРЕСОР
Компресор Класа:
Висок квалитет
Пакет :
Тешко хартија кутија
Volt:
24v
Дијаметар:
145MM
ОЕМ Бр.:
88310-1760B 447180-6834 247300-2550 447220-5543

Најдобри понуди

за ФОЛКСВАГЕН Passat B7 Задните Климатизација Штекер Пропустливи Клима-клима уред Собранието Централна Конзола A/C 3AD 819 203
  • Неодамнешно

за ФОЛКСВАГЕН Passat B7 Задните Климатизација Штекер Пропустливи Клима-клима уред Собранието Централна Конзола A/C 3AD 819 203

1200.00 DEN 936.00

ОЕМ за "ФОЛКСВАГЕН" Passat B7 Задните Климатизација Штекер Пропустливи Климаклима уред Собранието Централн

ZUCZUG Автомобил Лево Предната Табла за Климатизација на Воздухот Штекер Пропустливи Млазницата За ФОЛКСВАГЕН Jetta MK5 Зајакот
  • Неодамнешно

ZUCZUG Автомобил Лево Предната Табла за Климатизација на Воздухот Штекер Пропустливи Млазницата За ФОЛКСВАГЕН Jetta MK5 Зајакот

1316.16 DEN 935.00

За Автомобил модел : "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот 20062009 "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK5 20042009 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK5 20062011 Производ д

5pcs/многу Висок Квалитет, НОВА Климатизација Компресор Отпорник Конектор/Жица За Citroen Рено Megane Сценско Clio PEUGEOT 207
  • Неодамнешно

5pcs/многу Висок Квалитет, НОВА Климатизација Компресор Отпорник Конектор/Жица За Citroen Рено Megane Сценско Clio PEUGEOT 207

1560.00 DEN 1482.00

ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИТЕГаранција : Да, 1 година гаранцијаДел Материјал : Пластични &МеталСостојба : Во

Gzhengtong Авто клима уред светло течење детектор алатка Fluoroscopic Течење Тест Светло Заштитни Очила УВ Боја Алатка
  • Неодамнешно

Gzhengtong Авто клима уред светло течење детектор алатка Fluoroscopic Течење Тест Светло Заштитни Очила УВ Боја Алатка

815.52 DEN 758.00

Gzhengtong Автомобилската климатизација неонски светло течење детектор алатка Fluoroscopic Течење Тест 28 или 14 LED

Климатизација поправка агент,Фрижидер поправка агент,клима уред microleakage поправка агент,Поправа престилки и поправа метал
  • Неодамнешно

Климатизација поправка агент,Фрижидер поправка агент,клима уред microleakage поправка агент,Поправа престилки и поправа метал

3840.00 DEN 3648.00

Клима уред на поправка, климатизација поправка агент, Италија увезени поправка агент.Поправка агент е п