Висок Квалитет За Автомобил Previa Тундра SR5 Пикап 2001-2007 серво Волан Рек LHD ОЕМ# 44250-0C010 44250-0C030 44250-0C041

Висок Квалитет За Автомобил Previa Тундра SR5 Пикап 2001-2007 серво Волан Рек LHD ОЕМ 44250-0C010 44250-0C030 44250-0C041

DEN 11856.00

Количина на стоки


Висок Квалитет Previa Тундра SR5 Пикап 2001-2007 серво Волан Рек LHD ОЕМ# 44250-0 C010 44250-0 C030 44250-0 C041
Параметарот :
Функција : Серво Волан Багажник
Водич-Диск : LHD
Примена : За Автомобил Тојота Previa Тундра SR5 Пикап
Година : 2001-2007
Дел NO. :
44250-0 C010 44250-0 C030 44250-0 C041
Одвоиле Од Копното,Кина
ТОПЛО ЗАБЕЛЕШКА :
ако не може да бидете сигурни,подобро е да не контактирате за да потврдам,така што за да биде 100% натпревар.
ви благодариме за вашето внимание!
Испорака :
Кога сте на ставање на ред,можете да одберете превозот метод кој ви се допаѓа.
Ако не сте сигурни која е повеќе погоден,можете да ни каже.
Ние ќе ви помогне да се избере подобро и поевтино еден.
Откако вашата уплата е завршена,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2-3working дена.
Ние donot гарантира време на испорака како меѓународна пратката ќе биде influnced
од страна на некои unctrolled фактори.
PS : На превозот цена е не вклучувајќи ги и сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и
даноци за увоз во купувачите земјата.
Се враќа :
Ние и ветуваме да се потрудиме да ви даде најдобра услуга.
Може да се врати на производи во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина,и ние ќе
Наплата тебе.
PS : 1.Купувачите треба да бидете сигурни дека објектите се во нивната оригинална услови.И ние ќе ви ги даде
целосна наплата.
2.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен
за таквата штета или изгубена.
3.Купувачот плаќа враќањето такси превозот.
Гаранција :
Ние и ветуваме да им понуди бесплатен замена рамките 15days од купат е приемот на производот.
Ако било кој дел е потребно да се биде заменет по производ е користена подолго време,ние ќе ви помогнеме
купувачот е да го добие,купувачот само треба да се обрне на пратката .
PS : 1.Купувачите треба да го врати производот во оригиналната услови.ние donot прифати оштетени
или се користат производот за слободна замена.
2.Купувачите ќе ги сноси shipmen трошоците за враќање.
Повратни информации :
Вашето одобрување и задоволство се многу важни за нас.
Добредојдовте на нашиот магазин,тоа е наше големо задоволство да ви даде нашата најдобра услуга.
Ако имате било какви прашање и проблем,ве молиме слободно да ни кажат и дозволете ни да ви помогне.
Ако имате било какви позитивни сугестии и dissatisfation,не информира нас,ние треба вашата поддршка и
ако ние не направиме ништо не се доволно добри,ќе го донесат вашиот позитивни предлози.
Контакт :
Skype : ivyzeng9
Alitalk : cn1510762213


Други карактеристики

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,A/C Компресор & Спојки
Објектот Висина:
22cm
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Име На Модел:
SRC87
Објектот Ширина:
32cm
Автомобил Производител:
Тојота
Година:
2001-2007
Специјални Функции:
Серво Волан Багажник
Објектот Должина:
45cm
Материјал Тип:
Други
Објектот Тежина:
3.5kg
Материјал:
Висок квалитет
Автомобил Производител:
За Автомобил Тојота
Дел Бр.:
44250-0C010 44250-0C030 44250-0C041
Примена:
За Автомобил Previa Тундра SR5 Пикап
Компресор Класа:
добро
ВОДИЧ-ДИСК:
LHD (ЛЕВА РАКА ДИСК)
Тежина:
13kg
Funtion:
Серво Волан Багажник
Година:
2001-2007
Боја Име:
Сребро.

Најдобри понуди

5pcs/многу Висок Квалитет, НОВА Климатизација Компресор Отпорник Конектор/Жица За Citroen Рено Megane Сценско Clio PEUGEOT 207
  • Неодамнешно

5pcs/многу Висок Квалитет, НОВА Климатизација Компресор Отпорник Конектор/Жица За Citroen Рено Megane Сценско Clio PEUGEOT 207

1560.00 DEN 1482.00

ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИТЕГаранција : Да, 1 година гаранцијаДел Материјал : Пластични &МеталСостојба : Во

за ФОЛКСВАГЕН Passat B7 Задните Климатизација Штекер Пропустливи Клима-клима уред Собранието Централна Конзола A/C 3AD 819 203
  • Неодамнешно

за ФОЛКСВАГЕН Passat B7 Задните Климатизација Штекер Пропустливи Клима-клима уред Собранието Централна Конзола A/C 3AD 819 203

1200.00 DEN 936.00

ОЕМ за "ФОЛКСВАГЕН" Passat B7 Задните Климатизација Штекер Пропустливи Климаклима уред Собранието Централн

SKTOO За ФОЛКСВАГЕН бора голф 4 инструмент воздух излезот левата страна на климатизација пропустливи сребро 1J1 819 703F
  • Неодамнешно

SKTOO За ФОЛКСВАГЕН бора голф 4 инструмент воздух излезот левата страна на климатизација пропустливи сребро 1J1 819 703F

2160.00 DEN 1814.00

За "ФОЛКСВАГЕН" бора голф 4 инструмент воздух излезот левата страна на климатизација пропустливи сребро