Dragon Ball Z Акција Фигура DBZ Shenron Акција Figuras Аниме esferas del змеј+7pcs ПВЦ топки+полица brinquedos Модел

Dragon Ball Z Акција Фигура DBZ Shenron Акција Figuras Аниме esferas del змеј+7pcs ПВЦ топки+полица brinquedos Модел

DEN 2140.00
-0 %
DEN 2140.32

Количина на стоки


Материјал : ПВЦ
Големина : 150 MM
Состојба : 100% Нови
Услуги на клиентите :
Ако имате било каков проблем, ве молам, ве молиме контактирајте го нашиот клиент serivce пред да ја напушти ни било nagative или netural повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас. Уживајте во вашата шопинг!
Превозот :
1. Ние ќе брод во пакет со traking број
3. Ние ќе брод пакет рок од 3-5 дена(Според одреден објект ќе бидат различни)
2. Ако сакате да доби пакет побрзо ќе може да го изберат комерцијални express(Превозот надомест ќе биде на ваша сметка.) Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за ниско по експрес превозот надомест.
Плаќање :
1.Ние го прифатат плаќање и преку Alipay.
2.Ние ќе брод во пакет да ја стандардната адреса. Ако имате променето вашата адреса ве молиме да не информирате пред пратката.
3.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
Враќање :
1.Наплата или repalcement барањето е достапно на барањето во рок од 1 недела по пакет примени & враќање на објектот како оригинална состојба како што ја добиле.
2.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име, auctioni број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети requsted мора да ги содржи сите origianl материјали за пакување.
3.Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат defetive. Во случај дека соодветен repalcement не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување се неповратните.
4.Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок. Предмети вратени без следење на број, ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби или undeliverable. Ние не прифаќаме никакви враќа без одобрение број на кутија или етикета тој се врати во.


Други карактеристики

Пол:
Унисекс
Бренд Име:
KUMALAZY
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Големина:
14cm
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Возраст Опсег:
> 14 години
Димензии:
15cm
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Предупредување:
НЕ СЕ СТАВИ НА МАЛИ ДЕЛОВИ ВО УСТАТА
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди

Најдобри понуди

Симпатична Цртан филм Мојот Сосед Totoro Bobble Главата ПВЦ Акција Фигура Колекционерски Модел Играчка 2 Стилови 12cm
  • Неодамнешно

Симпатична Цртан филм Мојот Сосед Totoro Bobble Главата ПВЦ Акција Фигура Колекционерски Модел Играчка 2 Стилови 12cm

383.52 DEN 322.00

ОПИСИме : Симпатична Цртан филм Мојот Сосед Totoro Bobble Главата ПВЦ Акција Фигура Колекционерски Модел Игра

BEIERYOU Голема Големина Африка Слон Мамут Диви Животински Модел за Симулација на Играчки За Момчиња и Деца Животинско ПВЦ Модел
  • Неодамнешно

BEIERYOU Голема Големина Африка Слон Мамут Диви Животински Модел за Симулација на Играчки За Момчиња и Деца Животинско ПВЦ Модел

871.20 DEN 479.00

Голема Големина Африка Слон Мамут Диви Животински Модел за Симулација на Играчки За Момчиња и Деца Живо

Атентатот Училница DXF Оригинални Лабава Пакет Слика Korosensei Shiota Akabane Аниме 17CM ПВЦ Акција Фигура Колекционерски Играчка
  • Неодамнешно

Атентатот Училница DXF Оригинални Лабава Пакет Слика Korosensei Shiota Akabane Аниме 17CM ПВЦ Акција Фигура Колекционерски Играчка

DEN 1343.52

Атентатот Училница DXFМатеријал : ПВЦГолемина : 17 CMСостојба : 100% ОригиналниНе Сосема НовЛабава ПакетМоже

Нови Едно Парче Roronoa Мечеви Катана Zoro Dracule Mihawk ПВЦ Акција Фигура Модел Играчка Менторство Комбинација од 24 СМ Аниме
  • Неодамнешно

Нови Едно Парче Roronoa Мечеви Катана Zoro Dracule Mihawk ПВЦ Акција Фигура Модел Играчка Менторство Комбинација од 24 СМ Аниме

2682.72 DEN 2280.00

Нови Едно Парче Roronoa Мечеви Катана Zoro Dracule Mihawk ПВЦ Акција Фигура Модел Играчка Менторство Комбинација од

14cm 6 Јапонски Аниме Мојот Тинејџерски Романтична Комедија ХАОС Yukinoshita Yukino ПВЦ Акција Фигура Колекција Модел Кукла Играчка
  • Неодамнешно

14cm 6 Јапонски Аниме Мојот Тинејџерски Романтична Комедија ХАОС Yukinoshita Yukino ПВЦ Акција Фигура Колекција Модел Кукла Играчка

2249.28 DEN 1125.00

Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратитеЗа 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Х

11CM Јапонски аниме слика dragon ball Гол Синот Goku покажува вер акција фигура изборот на модел на играчки за момчиња
  • Неодамнешно

11CM Јапонски аниме слика dragon ball Гол Синот Goku покажува вер акција фигура изборот на модел на играчки за момчиња

564.00 DEN 480.00

Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратитеЗа 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Х

Висок квалитет Кутија Пакет Јапонски Аниме Судбината Нула Lancer Мини Симпатична ПВЦ Слика Играчка 6 КОМПЈУТЕРИ/Многу Нови во
  • Неодамнешно

Висок квалитет Кутија Пакет Јапонски Аниме Судбината Нула Lancer Мини Симпатична ПВЦ Слика Играчка 6 КОМПЈУТЕРИ/Многу Нови во

1067.04 DEN 992.00

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО Откако ќе се даде на објекти на логист