Реквизитите за Takagism игра реалниот живот бегство соба проп, четири бои копчиња за бегство тајна комора соба четири магија метални копчиња

Реквизитите за Takagism игра реалниот живот бегство соба проп, четири бои копчиња за бегство тајна комора соба четири магија

DEN 4752.00

Количина на стоки


Име на производ : Шарени копчиња : метал копчето верзија
Краток вовед : Постојат четири метални копчиња може да се најде во собата. Кога авантурите притиснете едно од овие копчиња, тоа ќе биде светне. И копчето ќе биде исклучена додека нека одат на рацете. Притиснете на копчињата во редоследот ќе ја отпуштите. Во спротивно, ништо нема да се случи ;
Постојат четири метални копчиња може да се најде во собата. Кога авантурите притиснете едно од овие копчиња, тоа ќе биде светне. И копчето ќе биде исклучена додека нека одат на рацете.
Секој копчето има боја, која е црвена, жолта, сина и зелена. Освен бои, секоја копче, исто така, има независна аудио.
Авантурите треба да се најде индиции кои соба сопственик поставите претходно и да работат надвор секвенца. Притиснете го копчето за четири копчиња во оваа низа ќе се пушти EM заклучување.
Ако притискање на секвенца е во ред, ништо нема да се случи.
Како да го ресетирате ?
Притиснете на копчињата во редоследот повторно по предизвика успешно може да го ресетирате проп.
ПРОП ЛИСТА
Еден компјутери на контролорот;
Четири парчиња на метал копчиња (четири бои);
Еден 12v напојување;
Совети : приклучокот за напојување е Кинески стандард. Ако тоа не се поклопува со вашата земја е моќ стандард, ве молиме кажете ни и ние може да обезбеди дополнителна моќ конверзија приклучок за вас.
Како да се поставување на нови лозинка ?
1. Имајте на контролорот се исклучете
2. Чувајте држи било две копчиња и овластување на контролорот
3. Нека одат на вашите раце кога ќе го слушне гласот совети
4. Притиснете на копчињата во редоследот сакате да го поставите.
5. Почекајте околу 10 секунди по притискање и низа ќе биде зачувана автоматски.
Производ моменти
Корисниците може да го измени бројот на копчиња (12 копчиња максимум) за да се исполнат на загатки на просторијата;
Корисникот може да избере бои на копчиња (четири бои);
Корисниците може да го измени редоследот на нивната сопствена земја, и на низа може да се постави во 30 цифри;
Корисниците може да го промени го аудио за секоја копче на сопствените;
Копчето е најстариот широко се користи елемент во бегство соби. Овој држач е лесно да се украсени да се вклопуваат во темата. Метални копчиња имаат подобра текстура од другите видови на копчиња.


Други карактеристики

боја:
4 копчиња, 5 копчето, 6 копчиња, 7 копчиња, 8 копчиња
Екранот:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Лозинката Тастатура:
No
Видео Интерфејс:
No
моќност:
12v
Комплет За Конфигурација:
Вратата/Прозорец Сензор
Алармот Тип:
Алармот
Наоружува Тип:
смарт картичка
Број На Модел На:
3242

Најдобри понуди

Yobang Безбедност-Wifi&GSM Мрежа Аларм Систем Home Security Камера Систем за Безбедност на Алармни Системи Безжични Alarma Со
 • Неодамнешно

Yobang Безбедност-Wifi&GSM Мрежа Аларм Систем Home Security Камера Систем за Безбедност на Алармни Системи Безжични Alarma Со

9360.00 DEN 8705.00

започнетеWifi+GSM+GPRS+RFID збор мениподдршка IP камера и СТАНОставајќи поракаНезависни зони и паметни зони фун

Слободен Брод Старец GSM SMS Home Безбедност Аларм систем со Падне Алармот,Strobe Сирената,Гас Течење&Детектор на Чад, СОС Копчето
 • Неодамнешно

Слободен Брод Старец GSM SMS Home Безбедност Аларм систем со Падне Алармот,Strobe Сирената,Гас Течење&Детектор на Чад, СОС Копчето

5616.00 DEN 5111.00

DHL Бесплатен превозот Безжични GSM Дома Securtity / Стари Заштита Аларм Систем Модел : K4Спецификации : GSM Фрекв

Соба бегство проп реалниот живот авантура дигитални knob писмо верзија pannel екранот право букви за да го отклучите Takagism
 • Неодамнешно

Соба бегство проп реалниот живот авантура дигитални knob писмо верзија pannel екранот право букви за да го отклучите Takagism

DEN 4752.00

За демо видео, ве молиме да се одржи на вториот.Име на производ : Дигитални knobголеми букви верзијаКраток

Нови Earykong 433MHz Безжична Strobe Сирената За Дома burglar аларм систем, Со Батерија, со вклучување на безжичниот пренос модул
 • Неодамнешно

Нови Earykong 433MHz Безжична Strobe Сирената За Дома burglar аларм систем, Со Батерија, со вклучување на безжичниот пренос модул

1200.00 DEN 1056.00

433 MHz Strobe Безжична СиренатаКако да го инсталирате овој производ?1 Инсталирање на батеријата 12 V 23 A на овој

Водоотпорен Dustproof Активни Инфраред 8 Фреквенции Фотоелектрически Зрак Детектор Со 2 Гредите На Куќата Граница Заштита
 • Неодамнешно

Водоотпорен Dustproof Активни Инфраред 8 Фреквенции Фотоелектрически Зрак Детектор Со 2 Гредите На Куќата Граница Заштита

1650.24 DEN 1650.00

Водоотпорен Dustproof Активни Инфраред 8 Фреквенции Фотоелектрически Зрак Детектор Со 2 Гредите На Куќата Г

Yobang Безбедност LCD Дисплеј WIFI Аларм Систем Жичен Сирената за Полнење RFID GSM SMS Аларм Куќа интелигентна DIY Burglar Систем
 • Неодамнешно

Yobang Безбедност LCD Дисплеј WIFI Аларм Систем Жичен Сирената за Полнење RFID GSM SMS Аларм Куќа интелигентна DIY Burglar Систем

7195.20 DEN 6620.00

Се држат за Рака : Во случај да корисникот е дома,само поставување предупредување за влез / излез или пер

GSM Домашен алармен Систем СОС Старите лица за Нега на Алармот Home Safety Безбедност Аларм Решение Кралот Гулаб K3E Комплет
 • Неодамнешно

GSM Домашен алармен Систем СОС Старите лица за Нега на Алармот Home Safety Безбедност Аларм Решение Кралот Гулаб K3E Комплет

6192.00 DEN 5016.00

GSM Домашен алармен Систем СОС Старите лица за Нега на Повик Куќа Безбедност БезбедностМодел К3 Funcation GSM А

Аларм Систем колекции hd 720P IP Камера со ПИР Сензор за Движење Детектор на Чад Прозорец Сензор Suitabe 433mhz GSM Дома Аларм
 • Неодамнешно

Аларм Систем колекции hd 720P IP Камера со ПИР Сензор за Движење Детектор на Чад Прозорец Сензор Suitabe 433mhz GSM Дома Аларм

3264.00 DEN 2448.00

Само треба да се обрне внимание на уредот фреквенција 433mhz.П : Дали оваа IP камера со ноќно функција? Она шт

KERUI W1 WiFi PSTN Дома Burglar Аларм Систем+Полесно Пренослив домашен алармен систем+голема дизајн за подобра безбедност на
 • Неодамнешно

KERUI W1 WiFi PSTN Дома Burglar Аларм Систем+Полесно Пренослив домашен алармен систем+голема дизајн за подобра безбедност на

3311.52 DEN 2848.00

Поддршка на повеќе аларм операција,без ограничена количина.Може да работи со телефонска линија.Каракте

10pcs/многу магнетни се повлече на кабелот двојно налепница поправи аларм полнач за смартфон анти изгубени носителот бесплатен
 • Неодамнешно

10pcs/многу магнетни се повлече на кабелот двојно налепница поправи аларм полнач за смартфон анти изгубени носителот бесплатен

12480.00 DEN 11731.00

Добредојдовте во мојата продавница ,многу го цениме за поддршка на нас Ќе се потрудиме да ви послужи...

SmartYIBA WIFI GSM Безжична Домашна Безбедност Аларм Систем за Видео IP Камера Безжична Сирената Android и IOS АПЛИКАЦИЈА Оган
 • Неодамнешно

SmartYIBA WIFI GSM Безжична Домашна Безбедност Аларм Систем за Видео IP Камера Безжична Сирената Android и IOS АПЛИКАЦИЈА Оган

9369.60 DEN 8526.00

Smart YIBA Smart Безжична Домашна Аларм Систем WIFI GSM, GPRS Burglar Безбедност Аларм Систем Со Видео IP Камера ПИР Сензо

GSM Влажност Аларм Температура Систем GPRS SMS Контролер Далечински Мониторинг 2G/3G/4G 20000 Евиденција Комуникација Безбедност
 • Неодамнешно

GSM Влажност Аларм Температура Систем GPRS SMS Контролер Далечински Мониторинг 2G/3G/4G 20000 Евиденција Комуникација Безбедност

7152.00 DEN 4649.00

Има 8 температура & Влажност сензор влезовисо вградени GSM / GPRS / 3 G / 4 G модул за да се обезбеди сите во еден

Безжични GSM Аларм Систем со Следење & Спогодба од страна на SMS & Бесплатен СТАН & Матрица LCD Дисплеј & Дигитални Touch Keyboard
 • Неодамнешно

Безжични GSM Аларм Систем со Следење & Спогодба од страна на SMS & Бесплатен СТАН & Матрица LCD Дисплеј & Дигитални Touch Keyboard

6480.00 DEN 5832.00

Постојат НИ Приклучокот,ЕУ Приклучокот,велика БРИТАНИЈА Приклучок и АУ Приклучок за вашиот избор .Ве мо

SmartYIBA Безжични GSM Безбедност IP Камера WIFI Home Security Надзор и алармен Систем Со Безжична Сирената Оган Детектор на
 • Неодамнешно

SmartYIBA Безжични GSM Безбедност IP Камера WIFI Home Security Надзор и алармен Систем Со Безжична Сирената Оган Детектор на

9878.40 DEN 8989.00

Smart YIBA Smart Безжична Домашна Аларм Систем WIFI GSM, GPRS Burglar Безбедност Аларм Систем Со Видео IP Камера ПИР Сензо

Веб ОДНОСНО Пребарувате И Стан контрола 868Mhz TCP/IP GSM мрежа Аларм систем за Домашна Безбедност Аларм Систем со Соларни Strobe
 • Неодамнешно

Веб ОДНОСНО Пребарувате И Стан контрола 868Mhz TCP/IP GSM мрежа Аларм систем за Домашна Безбедност Аларм Систем со Соларни Strobe

DEN 18192.00

Поддршка ОДНОСНО пребарувате и контрола (текст од IP адреса од панел, и да го отворите вебсајт за да далеч