Земјоделство алатки рачна дупчалка со спирална бургија земјата дупка дупчење машина 52cc копа машина

Земјоделство алатки рачна дупчалка со спирална бургија земјата дупка дупчење машина 52cc копа машина

DEN 10320.00

Количина на стоки


СПЕЦИФИКАЦИЈА : Копање Алатка Тип : Длабок Корен Weeders Материјал : Метал, Ментална Завршувањето на : Пластични Обложени, Не обложена Функција : Анти-се Лизга на Зафат, Тешка Должност, капацитет на резервоар за Гориво : 1.1 L Сертификација : CE Моќ тип : Бензински/гас Место на потекло : Кина,Жеџијанг Возење режим : Опрема вози Зафатнина : 52cc (68cc/71cc е достапна,дозволете ми да знам ако е потребно) Погодни : Градина и земјоделство рака tools 3. Големина на Вежба
Оваа цена само вклучувајќи вежба малку 150mm за еден компјутери ако не барање ,тоа може да ги покрие секојдневна употреба,ако потребата други Големина pls дозволете ми да знам


Други карактеристики

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
201
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиум-бакар Легура

Најдобри понуди

Епоксидна AB Лепак Пиштол 50мл Етикетирање Пиштол Мешани 1:1 И 2:1 Силиконски Лепак Алатка Лепило Сврзување Истиснување Алатка
  • Неодамнешно

Епоксидна AB Лепак Пиштол 50мл Етикетирање Пиштол Мешани 1:1 И 2:1 Силиконски Лепак Алатка Лепило Сврзување Истиснување Алатка

DEN 662.40

50МЛ AB епоксидна лепак Коноп Пиштол AB лепак Пиштол стискаш на 1 : 1 и 2 : 1Купувачи Забележале Лидер : Вовед : 5

JT0-3.17 Завртка Вежба Делови Поврзување Ракав JTO Вежба Чак Менгеме Отстранлив Конектор Одговара Моторни Вратило 3.17 mm Бакар
  • Неодамнешно

JT0-3.17 Завртка Вежба Делови Поврзување Ракав JTO Вежба Чак Менгеме Отстранлив Конектор Одговара Моторни Вратило 3.17 mm Бакар

DEN 228.00

Опис На ПроизводотJT03.17 Завртка Вежба Делови Поврзување Ракав JTO Вежба Чак Менгеме Отстранлив Конектор О

ПТ-DZ100/150 Z Оската Прирачник Линеарна Фаза, Прирачник Z Оската Станица, Прирачник Лабораторија Џек, Прирачник Платформа, Оптички
  • Неодамнешно

ПТ-DZ100/150 Z Оската Прирачник Линеарна Фаза, Прирачник Z Оската Станица, Прирачник Лабораторија Џек, Прирачник Платформа, Оптички

DEN 5280.00

Конкурентна стокаPDV нуди висока прецизност електрични платформа, висока прецизност прирачник платформ

Електронски синтерување мувла, прашкаста металургија мувла, синтерување графит мувла, графит мувла завршувањето
  • Неодамнешно

Електронски синтерување мувла, прашкаста металургија мувла, синтерување графит мувла, графит мувла завршувањето

DEN 570.24

start Isv Module Wrap7157end Isv Module Wrap7157start Isv Module Wrap7013end Isv Module Wrap7013start Isv Module Wrap7012end Isv Module Wrap7012Електронски синтерување