25pcs/многу 8.74 mm X 11.13 mm X17.48mm Силиконска Гума Конус Заострените Затка Приклучоци боени Боја, Боја на Случаен избор

25pcs/многу 8.74 mm X 11.13 mm X17.48mm Силиконска Гума Конус Заострените Затка Приклучоци боени Боја, Боја на Случаен избор

DEN 239.52

Количина на стоки

Силиконска Гума Конус Заострените Затка Приклучоци боени Боја Тип Код P/N Тип Тежина (g) A B C STP STP438-688 PLUG 1.75 8.74 11.13 17.48 ја заматува во mm "Купи повеќе и да добиете повеќе попуст"pls контактирајте со нас ако сте за голема набавка. Овие Висока Темп Силиконска Гума Приклучоци се голем одговара за прав coater, обичај сликар, научник, корисна човек, медиумите blaster или секој кој треба премиум квалитет на силиконски капи и приклучоци. Додека овие приклучоци се најчесто се користи за маскирање цели за време на боени и сликарство, постојат стотици други користи околу продавница, дома, во лабораторија, во училница, итн. Оваа супериорен одделение на силиконски е способен да издржи temps до 600 степени Фаренхајтови (315 целзиусови степени) за најмалку 20 минути и да се држи до повеќето хемикалии. Тоа е ултра тешки, но сепак флексибилен, обновливи и не ќе попуштат, зацврстуваат, намали или да се прекине со текот на времето. сите наши премиум силикони стоки боја кодирани за леснотијата на користење и боја никогаш нема да крварат или исчезнат. Боја може да варира од фотографијата.


Други карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
STP438-688
Тип:
Рака Алатка Делови

Најдобри понуди

220V 900W круши во облик на вакуум халоген цевка со волфрам жица, инфрацрвена греење елемент за електрична затоплување рерна
  • Неодамнешно

220V 900W круши во облик на вакуум халоген цевка со волфрам жица, инфрацрвена греење елемент за електрична затоплување рерна

DEN 960.00

На тубуларна кварц инфрацрвена ламба е двојно страна од волфрам грб кварц светилка извор на светлина со

JT0-2.3 Мини Вежба Поврзување на Делови Конектор Ракав JTO Вежба Чак Менгеме Род Одговара Моторни Вратило 2.3 MM Отстранлив Бакар
  • Неодамнешно

JT0-2.3 Мини Вежба Поврзување на Делови Конектор Ракав JTO Вежба Чак Менгеме Род Одговара Моторни Вратило 2.3 MM Отстранлив Бакар

DEN 223.20

Опис На ПроизводотJT02.3 Мини Вежба Поврзување на Делови Конектор Ракав JTO Вежба Чак Менгеме Род Одговара

Епоксидна AB Лепак Пиштол 50мл Етикетирање Пиштол Мешани 1:1 И 2:1 Силиконски Лепак Алатка Лепило Сврзување Истиснување Алатка
  • Неодамнешно

Епоксидна AB Лепак Пиштол 50мл Етикетирање Пиштол Мешани 1:1 И 2:1 Силиконски Лепак Алатка Лепило Сврзување Истиснување Алатка

DEN 662.40

50МЛ AB епоксидна лепак Коноп Пиштол AB лепак Пиштол стискаш на 1 : 1 и 2 : 1Купувачи Забележале Лидер : Вовед : 5

Бутан Микро Заварување Факели Гас Кујна gadget Пламен Лесни Refillable Занает Компактен 1300 целзиусови степени Лемење Горење
  • Неодамнешно

Бутан Микро Заварување Факели Гас Кујна gadget Пламен Лесни Refillable Занает Компактен 1300 целзиусови степени Лемење Горење

760.80 DEN 533.00

Карактеристики : Piezo електронски палење парична Казна пламен на вредноста Компактен, лесен дизајн Refillable

Електронски синтерување мувла, прашкаста металургија мувла, синтерување графит мувла, графит мувла завршувањето
  • Неодамнешно

Електронски синтерување мувла, прашкаста металургија мувла, синтерување графит мувла, графит мувла завршувањето

DEN 570.24

start Isv Module Wrap7157end Isv Module Wrap7157start Isv Module Wrap7013end Isv Module Wrap7013start Isv Module Wrap7012end Isv Module Wrap7012Електронски синтерување