10PCS МЕХАНИЧАР XG-50 Лемење Паста калај крем Флукс Паста Sn63/Pb37 25-45um 42g

10PCS МЕХАНИЧАР XG-50 Лемење Паста калај крем Флукс Паста Sn63/Pb37 25-45um 42g

DEN 1583.52

Количина на стоки


Бесплатен Превозот 1 PCS Оригинални МЕХАНИЧАР XG-50 Лемење Паста калај крем Флукс Паста Sn63/Pb37 25-45um 42g Опис на Производот Одличен капацитет за лемење-stickiness Одличен Анти-влажни Капацитет Широко се користи на BGA, PGA, CSP пакети и Флип Чип Операција Погоден за повеќе PCB Reflow Не-чисти и да Доведе слободни за заштита на Животната средина 1 PCS МЕХАНИЧАР XG-50(XG-500) ЛЕМЕЊЕ ПАСТА 42g Sn63/Pb37 25-45um -325 +500 Лемење Паста за Лемење BGA SMD SMT Sn63 / Pb37 - велика БРИТАНИЈА Количина : 1 BUC Состојба : Brand New - Бренд : МЕХАНИЧАР - Производ : XG-50 Када Лемење Паста (Лемење и Флукс) -Легури : Sn63/Pb37 -Microns : 25-45um - Тежина : 42g Пакетот вклучува : 10pcs* 35g МЕХАНИЧАР XG-50(XG-500) ПОПРАВКА ЛЕМЕЊЕ ПАСТА 42g Sn63/Pb37 25-45um


Други карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Материјал:
Карбид

Најдобри понуди

JT0-3.17 Завртка Вежба Делови Поврзување Ракав JTO Вежба Чак Менгеме Отстранлив Конектор Одговара Моторни Вратило 3.17 mm Бакар
  • Неодамнешно

JT0-3.17 Завртка Вежба Делови Поврзување Ракав JTO Вежба Чак Менгеме Отстранлив Конектор Одговара Моторни Вратило 3.17 mm Бакар

DEN 228.00

Опис На ПроизводотJT03.17 Завртка Вежба Делови Поврзување Ракав JTO Вежба Чак Менгеме Отстранлив Конектор О

JT0-2.3 Мини Вежба Поврзување на Делови Конектор Ракав JTO Вежба Чак Менгеме Род Одговара Моторни Вратило 2.3 MM Отстранлив Бакар
  • Неодамнешно

JT0-2.3 Мини Вежба Поврзување на Делови Конектор Ракав JTO Вежба Чак Менгеме Род Одговара Моторни Вратило 2.3 MM Отстранлив Бакар

DEN 223.20

Опис На ПроизводотJT02.3 Мини Вежба Поврзување на Делови Конектор Ракав JTO Вежба Чак Менгеме Род Одговара

Бутан Микро Заварување Факели Гас Кујна gadget Пламен Лесни Refillable Занает Компактен 1300 целзиусови степени Лемење Горење
  • Неодамнешно

Бутан Микро Заварување Факели Гас Кујна gadget Пламен Лесни Refillable Занает Компактен 1300 целзиусови степени Лемење Горење

760.80 DEN 533.00

Карактеристики : Piezo електронски палење парична Казна пламен на вредноста Компактен, лесен дизајн Refillable

Епоксидна AB Лепак Пиштол 50мл Етикетирање Пиштол Мешани 1:1 И 2:1 Силиконски Лепак Алатка Лепило Сврзување Истиснување Алатка
  • Неодамнешно

Епоксидна AB Лепак Пиштол 50мл Етикетирање Пиштол Мешани 1:1 И 2:1 Силиконски Лепак Алатка Лепило Сврзување Истиснување Алатка

DEN 662.40

50МЛ AB епоксидна лепак Коноп Пиштол AB лепак Пиштол стискаш на 1 : 1 и 2 : 1Купувачи Забележале Лидер : Вовед : 5