Висок квалитет на внатрешната нишка заштита капи челик ракав капа печат кап завртки случај цевка капа

Висок квалитет на внатрешната нишка заштита капи челик ракав капа печат кап завртки случај цевка капа

DEN 590.00
-0 %
DEN 590.40

Количина на стоки


Нашата компанија е специјализирана во обезбедување на ЈП гума, пластична обвивка, ПВЦ јакна, јакна терминал, терминал обвивка, Жица обвивка, обвивка на кабелот, се справи со обвивка, хардвер обвивка, автомобилски мотор батеријата обвивка, Пневматски прашина јакна, завртка обвивка, автомобилската жици се подигнат обвивка, прстен случај, изолациони обвивка, Пламен retardant обвивка, висока температура отпорни обвивка, водоотпорен јакна, проѕирна обвивка, избрани обвивка, тешко обвивка, Мека обвивка, 6.3 обвивка, 250 терминал обвивка, 110 терминал обвивка, 187 терминал обвивка, Компанијата има професионален воведување на куршум капа, приклучок и обвивка Опрема, од областа на производство, обработка, прилагодување.
добредојдовте на примерок обработка, на мапата на мувла прилагодување, компанијата има комплетна и научен систем за управување со квалитет. Исто така, може да се прилагоди според барањата на клиентот не-стандардни производи Итна цел, голема клиентите купувачи, ве молиме контактирајте со продавачот за да се потврди, да не одлагање во вашето време! На самото место е даден приоритет да се со сина боја, ако треба други спецификации, ве молиме да се јавите на сопственикот!


Други карактеристики

боја:
60P3MM X50PCS, 62MM X50PCS, 63P5MM X50PCS, 67MM X50PCS, 76P2MM X50PCS, 88P9MM X50PCS, 82MM X50PCS, 114MM X50PCS, 28MM X50PCS, 34MM X50PCS, 35MM X50PCS, 51MM X50PCS, 42P2MM X50PCS
Тип:
Рака Алатка Делови
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

220V 900W круши во облик на вакуум халоген цевка со волфрам жица, инфрацрвена греење елемент за електрична затоплување рерна
  • Неодамнешно

220V 900W круши во облик на вакуум халоген цевка со волфрам жица, инфрацрвена греење елемент за електрична затоплување рерна

DEN 960.00

На тубуларна кварц инфрацрвена ламба е двојно страна од волфрам грб кварц светилка извор на светлина со

JT0-3.17 Завртка Вежба Делови Поврзување Ракав JTO Вежба Чак Менгеме Отстранлив Конектор Одговара Моторни Вратило 3.17 mm Бакар
  • Неодамнешно

JT0-3.17 Завртка Вежба Делови Поврзување Ракав JTO Вежба Чак Менгеме Отстранлив Конектор Одговара Моторни Вратило 3.17 mm Бакар

DEN 228.00

Опис На ПроизводотJT03.17 Завртка Вежба Делови Поврзување Ракав JTO Вежба Чак Менгеме Отстранлив Конектор О

прецизност оем прилагодено од легиран челик cnc обработка делови производи производителот, Обезбедување на примероци, мали наредби
  • Неодамнешно

прецизност оем прилагодено од легиран челик cnc обработка делови производи производителот, Обезбедување на примероци, мали наредби

DEN 7200.00

Забелешка : На производи се прикажани тука се само за да го претстави опсегот на нашите деловни активнос

Електронски синтерување мувла, прашкаста металургија мувла, синтерување графит мувла, графит мувла завршувањето
  • Неодамнешно

Електронски синтерување мувла, прашкаста металургија мувла, синтерување графит мувла, графит мувла завршувањето

DEN 570.24

start Isv Module Wrap7157end Isv Module Wrap7157start Isv Module Wrap7013end Isv Module Wrap7013start Isv Module Wrap7012end Isv Module Wrap7012Електронски синтерување