НОВИ 14V 100A АЛТЕРНАТОР DK4A-3701010A JFZ1100-391 ЗА NISSAN

НОВИ 14V 100A АЛТЕРНАТОР DK4A-3701010A JFZ1100-391 ЗА NISSAN

DEN 5760.00

Количина на стоки


НОВИ 14 V 100 A АЛТЕРНАТОР DK4 A-3701010 A JFZ1100-391 ЗА NISSAN


Други карактеристики

Бренд Име:
HNROCK
Објектот Ширина:
30
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Висина:
30
Другиот Дел Број:
DK4A-3701010A
Производителот Дел Број:
JFZ1100-391
Објектот Должина:
30
Објектот Тежина:
6KG

Најдобри понуди