701# Круг Прстен ААА Смола Камен Класичен Мажите Накит Прстен Рок Панк Стил Ретро Прстен Жените Мода Прстен Anillo Продажба

701 Круг Прстен ААА Смола Камен Класичен Мажите Накит Прстен Рок Панк Стил Ретро Прстен Жените Мода Прстен Anillo Продажба

DEN 69.00
-48 %
DEN 132.48

Количина на стоки


1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови US $ 4.59
/парче US $ 4.29
/парче US $ 4.32
/парче US $ 4.22
/парче US $ 4.57
/парче US $ 3.89
/парче
1097175165574115
Објектот Tyle : Ангажирање ПРСТЕН
Главниот Камен : ААА Кристал+ Рубин Смола
Друг Камен : ААА Смола
Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените
1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе US $ 4.12
/парче US $ 1.72
/парче US $ 1.62
/парче US $ 4.50
/парче US $ 6.00
/парче US $ 4.00
/парче


Други карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10
Бренд Име:
Topkeeping
Пол:
Жените
Метали Тип:
сребро позлатен
Материјал:
Метал
Повод:
Ангажирање
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Моден Прстен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
Други
Функција:
Други
Компатибилност:
сите

Најдобри понуди

Monla Луксузен Бренд Нов Мозаик ААА Циркон Кристал Прстени за Жени мажи Трендовски Оџакот Прстен Женски Прст Прстен титаниум
 • Неодамнешно

Monla Луксузен Бренд Нов Мозаик ААА Циркон Кристал Прстени за Жени мажи Трендовски Оџакот Прстен Женски Прст Прстен титаниум

239.52 DEN 204.00

Кинески новогодишните празници се 7ми февруари24.ние прифаќаме нарачки во празници.ние ќе брод на цел ед

JEXXI Автентични Сребрена Боја 925 Sterling Silver Прст Прстени Бела Кубни Циркони Камен Жените Елегантен Накит Роденденски подарок
 • Неодамнешно

JEXXI Автентични Сребрена Боја 925 Sterling Silver Прст Прстени Бела Кубни Циркони Камен Жените Елегантен Накит Роденденски подарок

247.20 DEN 161.00

ПрстенКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и КристалноКоличини : 1 компјутер1...

Трговија на големо Многу 10Pcs 8ММ Нерѓосувачки Челик Прстен Сребрен Мажи Жени Ритам Свадба Ангажман Божиќ Подарок Мода Накит
 • Неодамнешно

Трговија на големо Многу 10Pcs 8ММ Нерѓосувачки Челик Прстен Сребрен Мажи Жени Ритам Свадба Ангажман Божиќ Подарок Мода Накит

DEN 239.52

Опис : 1.Материјал : Нерѓосувачки челик2.Износ : 10pcs(Кутија е не се вклучуваат)3.Големина : 1721 MM4.Боја : Сребре

Collare Пеперутка Ангажман Прстени За Жени, Две Тон Злато/Сребрена Боја Bague Свадба/Свадба Бендови Прстени Со Подарок Кутија
 • Неодамнешно

Collare Пеперутка Ангажман Прстени За Жени, Две Тон Злато/Сребрена Боја Bague Свадба/Свадба Бендови Прстени Со Подарок Кутија

568.32 DEN 284.00

Ако сте задоволни со цел,ве молиме не двоумете се да ни остави "5 ѕвезда"повратните информации и вашиот в

Kaletine Топла Продажба Вистински 925 Sterling Silver Прстени Трендовски Бесконечност Домот Прст Прстен за Жените Свадба Ангажман
 • Неодамнешно

Kaletine Топла Продажба Вистински 925 Sterling Silver Прстени Трендовски Бесконечност Домот Прст Прстен за Жените Свадба Ангажман

367.20 DEN 264.00

Испорака1).Нарачки под пратката зема превозникот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Ако сакате други прево

AINOUSHI 925 Сребрен Ангажман Прстен Жените Свадба Накит Accesories Круг Намали Мода Круг Намали Прстен Висок Квалитет на Производот
 • Неодамнешно

AINOUSHI 925 Сребрен Ангажман Прстен Жените Свадба Накит Accesories Круг Намали Мода Круг Намали Прстен Висок Квалитет на Производот

2035.20 DEN 1221.00

modname=ckeditor AINOUSHI 925 Сребрен Ангажман Прстен Жените Свадба Накит Accesories Круг Намали Мода Круг Намали Прстен

Трговија на големо најголемиот Дел 10Pcs 4MM Шарени Злато CZ Пломба од не ' Рѓосувачки Челик Прстен Бенд Вечноста Мажи Жени Свадба
 • Неодамнешно

Трговија на големо најголемиот Дел 10Pcs 4MM Шарени Злато CZ Пломба од не ' Рѓосувачки Челик Прстен Бенд Вечноста Мажи Жени Свадба

DEN 239.52

Опис : 1.Материјал : Нерѓосувачки Челик2.Износ : 10pcs(Кутија е не се вклучуваат)3.Големина : 1721 MM4.Боја : Се Пог

Викторија Wieck Мода Гроздобер Накит 10kt бело злато исполнет GF ААА CZ камења Свадба Ангажман Прстени Подарок За Жените Големина
 • Неодамнешно

Викторија Wieck Мода Гроздобер Накит 10kt бело злато исполнет GF ААА CZ камења Свадба Ангажман Прстени Подарок За Жените Големина

1343.52 DEN 685.00

Материјал : 10kt бело злато исполнет (печат 10kt Големина : НИ големина : 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Камен : бела ААА CZ Камен

Вистински 925-Sterling-Сребрена Засекогаш Јасно CZ Круг Круг Плоштадот Свадба Бендови Прстен За Жените Ангажман Накит HSR041
 • Неодамнешно

Вистински 925-Sterling-Сребрена Засекогаш Јасно CZ Круг Круг Плоштадот Свадба Бендови Прстен За Жените Ангажман Накит HSR041

341.76 DEN 324.00

ИМАМЕ ФАБРИКА, И НИЕ ПРОИЗВОДСТВО НА ПРОИЗВОДИ ЗА СЕБЕ.ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА НЕ ПАДНЕ БРОД, ИЛИ ДА НАПРАВИ ГО

JEXXI Висок Квалитет на Нови Симпатична Hollowing 925 Фунта Сребрен Прстен Накит За Жена на Модата Свадба Камен Дама Кристал
 • Неодамнешно

JEXXI Висок Квалитет на Нови Симпатична Hollowing 925 Фунта Сребрен Прстен Накит За Жена на Модата Свадба Камен Дама Кристал

139.20 DEN 92.00

Стил : Мода Накит Големина : 7 / 8 Боја : Сребро Количина : 1 PC 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 1

Чендлер сребро Круг Дупка Соларни Сонцето Прстен За Женска Тајландски Сребро Враќање на Европските Креативни Гроздобер Унисекс
 • Неодамнешно

Чендлер сребро Круг Дупка Соларни Сонцето Прстен За Женска Тајландски Сребро Враќање на Европските Креативни Гроздобер Унисекс

138.72 DEN 90.00

ГО ПРЕПОРАЧУВАМЧендлер 925 Sterling Silver Круг Дупка Соларни Сонцето Прстен За Женска Тајландски Сребро Враќа

Моден Жените CZ X Крстот Долго Прстен За Партиски Ангажман Сребрен Накит Жените Anello Alianca Bague Argent Фунта Сребро 925
 • Неодамнешно

Моден Жените CZ X Крстот Долго Прстен За Партиски Ангажман Сребрен Накит Жените Anello Alianca Bague Argent Фунта Сребро 925

955.68 DEN 669.00

Можете engrave руски јазик / француски / арапски јазик или друг јазик ? Да,ние може да engrave сите јазици Тука е e

Добар Квалитет на Ангажман Прстен ААА Кубни Циркон Голем Камен Керамички Прстен Црно Бела Нерѓосувачки Челик Жените Прстен Мода
 • Неодамнешно

Добар Квалитет на Ангажман Прстен ААА Кубни Циркон Голем Камен Керамички Прстен Црно Бела Нерѓосувачки Челик Жените Прстен Мода

767.52 DEN 399.00

Боја : Црна / Бела прстен Функција : Топла Продажба новиот дизајн Црна,како слика Материјал : Керамички Пр