Убаво Ангажман Прстен за Жените Поставување со Кубни Циркони камен Мода прстен Бесплатен Превозот Dropshipping

Убаво Ангажман Прстен за Жените Поставување со Кубни Циркони камен Мода прстен Бесплатен Превозот Dropshipping

DEN 534.00
-10 %
DEN 593.28

Количина на стокиДруги карактеристики

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Метална боја:
Злато-боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Канцеларија/кариера
Повод:
Ангажирање
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
9mm
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
dreamcarnival1989
Број На Модел На:
BESJ20060
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
is_customized:
Yes
CZ КАМЕН (Големина на&Количина)3:
CZWH/RS/1.0/99PCS
Нето тежина:
3.68 g

Најдобри понуди

Monla Луксузен Бренд Нов Мозаик ААА Циркон Кристал Прстени за Жени мажи Трендовски Оџакот Прстен Женски Прст Прстен титаниум
  • Неодамнешно

Monla Луксузен Бренд Нов Мозаик ААА Циркон Кристал Прстени за Жени мажи Трендовски Оџакот Прстен Женски Прст Прстен титаниум

239.52 DEN 204.00

Кинески новогодишните празници се 7ми февруари24.ние прифаќаме нарачки во празници.ние ќе брод на цел ед

JEXXI Бренд Крстот Дизајн Мода Фунта 925 Сребрен Булчински Свадба Прстени За Жените Кубни Циркон Кристал Женски Прстени Прст
  • Неодамнешно

JEXXI Бренд Крстот Дизајн Мода Фунта 925 Сребрен Булчински Свадба Прстени За Жените Кубни Циркон Кристал Женски Прстени Прст

263.04 DEN 184.00

JEXXI Бренд Крстот Дизајн Мода Фунта 925 Сребрен Булчински Свадба Прстени За Жените Кубни Циркон Кристал Же

CC Накит, Прстени За Жените Мода Накит Луксузни Пурпурна Камен Гроздобер Ангажман Aneis Невеста, Свадба Прстен Bijoux CC199
  • Неодамнешно

CC Накит, Прстени За Жените Мода Накит Луксузни Пурпурна Камен Гроздобер Ангажман Aneis Невеста, Свадба Прстен Bijoux CC199

225.60 DEN 115.00

USA & Canada руски и Германија, велика БРИТАНИЈА,Европа&Австралија, Франција, Бразил, Швајцарија Обемот(mm) 5 15.7

2017 925 печат ветување Прстени нови позлатен сребрен накит големи димензии 6 7 8 9 10 сина Кубни Циркон жените Ангажман Прстен
  • Неодамнешно

2017 925 печат ветување Прстени нови позлатен сребрен накит големи димензии 6 7 8 9 10 сина Кубни Циркон жените Ангажман Прстен

378.72 DEN 239.00

Опис На ПроизводотЗлато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна j

MIESTILO Нова Едноставна 925 Sterling Silver Прстени Morden Прилагодливи Прстен | корејски Моден Дизајнер Стил Фунта-сребро-накит
  • Неодамнешно

MIESTILO Нова Едноставна 925 Sterling Silver Прстени Morden Прилагодливи Прстен | корејски Моден Дизајнер Стил Фунта-сребро-накит

DEN 283.20

Нашата услуга на тимот е да се изгради со топла луѓе кои зборуваат течно англиски, ве молиме слободно да

JEXXI Автентични Сребрена Боја 925 Sterling Silver Прст Прстени Бела Кубни Циркони Камен Жените Елегантен Накит Роденденски подарок
  • Неодамнешно

JEXXI Автентични Сребрена Боја 925 Sterling Silver Прст Прстени Бела Кубни Циркони Камен Жените Елегантен Накит Роденденски подарок

247.20 DEN 161.00

ПрстенКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и КристалноКоличини : 1 компјутер1...

YAAMELI Луксузни Свадба Прстени Накит 925 Sterling Silver CZ Циркон Црвено Бисер Отвори Прстен Додаток Ajustable Партија Anillos
  • Неодамнешно

YAAMELI Луксузни Свадба Прстени Накит 925 Sterling Silver CZ Циркон Црвено Бисер Отвори Прстен Додаток Ajustable Партија Anillos

134.40 DEN 91.00

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Св

YAAMELI Бренд Единствен Едноставен Слатка Романтична Стил Топла Бренд Чиста 925 Фунта Сребрен Накит За Жените Свадба Прстени
  • Неодамнешно

YAAMELI Бренд Единствен Едноставен Слатка Романтична Стил Топла Бренд Чиста 925 Фунта Сребрен Накит За Жените Свадба Прстени

288.96 DEN 196.00

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Св