Ретро Тајландски Сребро Неколку Прстен Xiangyun Врежан Цвет Шарм Прстен Мажите и жените класичен мода дел

Ретро Тајландски Сребро Неколку Прстен Xiangyun Врежан Цвет Шарм Прстен Мажите и жените класичен мода дел

DEN 156.00
-40 %
DEN 259.20

Количина на стокиДруги карактеристики

Бренд Име:
NEHZY
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Повод:
Ангажирање
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Цртан филм
Број На Модел На:
AKOYW
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Површината Ширина:
6mm
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Продажбата сериски број:
Круг неколку прстени
Чистота:
30% сребро.
Процес На Преработка:
позлата
Погоден за подарок прилики:
Роденден, саеми, фестивали, туризам спомен, свадба
Моделирање:
Цртан лик
Пакување:
индивидуални пакет
Боја:
Тајландски Сребро Црна (За Еден Пар)
Начин на продажба:
трговија на големо и на мало
Тежина:
Машки модели за 1.2 g, женски модели на околу 1.1 g

Најдобри понуди

JEXXI Бренд Крстот Дизајн Мода Фунта 925 Сребрен Булчински Свадба Прстени За Жените Кубни Циркон Кристал Женски Прстени Прст
 • Неодамнешно

JEXXI Бренд Крстот Дизајн Мода Фунта 925 Сребрен Булчински Свадба Прстени За Жените Кубни Циркон Кристал Женски Прстени Прст

263.04 DEN 184.00

JEXXI Бренд Крстот Дизајн Мода Фунта 925 Сребрен Булчински Свадба Прстени За Жените Кубни Циркон Кристал Же

Monla Луксузен Бренд Нов Мозаик ААА Циркон Кристал Прстени за Жени мажи Трендовски Оџакот Прстен Женски Прст Прстен титаниум
 • Неодамнешно

Monla Луксузен Бренд Нов Мозаик ААА Циркон Кристал Прстени за Жени мажи Трендовски Оџакот Прстен Женски Прст Прстен титаниум

239.52 DEN 204.00

Кинески новогодишните празници се 7ми февруари24.ние прифаќаме нарачки во празници.ние ќе брод на цел ед

PINJEAS Душо Срце Прстен рачно изработени Било која Големина Деверуша/Невестата/Девојка Подарок Збор Уникатен Накит
 • Неодамнешно

PINJEAS Душо Срце Прстен рачно изработени Било која Големина Деверуша/Невестата/Девојка Подарок Збор Уникатен Накит

364.32 DEN 310.00

Душо Прстен Срцето Прстен Злато Сребро Бакар Прстен Те Сакам Прстен Оваа слатка срцето прстен прави пре

JEXXI трговија на Големо Мода 925 Печат Фунта Сребрен Накит Коктел Жените Убаво Прстени Ангажман Годишнината Подароци Жолт Камен
 • Неодамнешно

JEXXI трговија на Големо Мода 925 Печат Фунта Сребрен Накит Коктел Жените Убаво Прстени Ангажман Годишнината Подароци Жолт Камен

190.56 DEN 114.00

Материјал : Сребро 925Количини : 1pcsБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема Нов1 Целосна плаќањето мо

Добар Квалитет на Ангажман Прстен ААА Кубни Циркон Голем Камен Керамички Прстен Црно Бела Нерѓосувачки Челик Жените Прстен Мода
 • Неодамнешно

Добар Квалитет на Ангажман Прстен ААА Кубни Циркон Голем Камен Керамички Прстен Црно Бела Нерѓосувачки Челик Жените Прстен Мода

767.52 DEN 399.00

Боја : Црна / Бела прстен Функција : Топла Продажба новиот дизајн Црна,како слика Материјал : Керамички Пр

CC Накит, Прстени За Жените Мода Накит Луксузни Пурпурна Камен Гроздобер Ангажман Aneis Невеста, Свадба Прстен Bijoux CC199
 • Неодамнешно

CC Накит, Прстени За Жените Мода Накит Луксузни Пурпурна Камен Гроздобер Ангажман Aneis Невеста, Свадба Прстен Bijoux CC199

225.60 DEN 115.00

USA & Canada руски и Германија, велика БРИТАНИЈА,Европа&Австралија, Франција, Бразил, Швајцарија Обемот(mm) 5 15.7

Трговија на големо Многу 10Pcs 8ММ Нерѓосувачки Челик Прстен Сребрен Мажи Жени Ритам Свадба Ангажман Божиќ Подарок Мода Накит
 • Неодамнешно

Трговија на големо Многу 10Pcs 8ММ Нерѓосувачки Челик Прстен Сребрен Мажи Жени Ритам Свадба Ангажман Божиќ Подарок Мода Накит

DEN 239.52

Опис : 1.Материјал : Нерѓосувачки челик2.Износ : 10pcs(Кутија е не се вклучуваат)3.Големина : 1721 MM4.Боја : Сребре

2017 925 печат ветување Прстени нови позлатен сребрен накит големи димензии 6 7 8 9 10 сина Кубни Циркон жените Ангажман Прстен
 • Неодамнешно

2017 925 печат ветување Прстени нови позлатен сребрен накит големи димензии 6 7 8 9 10 сина Кубни Циркон жените Ангажман Прстен

378.72 DEN 239.00

Опис На ПроизводотЗлато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна j

Викторија Wieck Мода Гроздобер Накит 10kt бело злато исполнет GF ААА CZ камења Свадба Ангажман Прстени Подарок За Жените Големина
 • Неодамнешно

Викторија Wieck Мода Гроздобер Накит 10kt бело злато исполнет GF ААА CZ камења Свадба Ангажман Прстени Подарок За Жените Големина

1343.52 DEN 685.00

Материјал : 10kt бело злато исполнет (печат 10kt Големина : НИ големина : 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Камен : бела ААА CZ Камен

JEXXI Автентични Сребрена Боја 925 Sterling Silver Прст Прстени Бела Кубни Циркони Камен Жените Елегантен Накит Роденденски подарок
 • Неодамнешно

JEXXI Автентични Сребрена Боја 925 Sterling Silver Прст Прстени Бела Кубни Циркони Камен Жените Елегантен Накит Роденденски подарок

247.20 DEN 161.00

ПрстенКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и КристалноКоличини : 1 компјутер1...

Queenwish 4mm Волфрамово Карбид Накит Multicolor Карбонски Влакна Пломба Изјава Свадба Прстен За Жените Дами Сребрен Накит
 • Неодамнешно

Queenwish 4mm Волфрамово Карбид Накит Multicolor Карбонски Влакна Пломба Изјава Свадба Прстен За Жените Дами Сребрен Накит

815.52 DEN 587.00

Се врати ставки вклучите оригиналната амбалажа и додатоци Прстенот е џет црна, со брусен сатенски финиш

CirGen Мода мажи жени прстени од не ' Рѓосувачки Челик романтична Rhinestones Прст булчински прстен свадба накит Објект Подарок,AF055
 • Неодамнешно

CirGen Мода мажи жени прстени од не ' Рѓосувачки Челик романтична Rhinestones Прст булчински прстен свадба накит Објект Подарок,AF055

191.52 DEN 182.00

Опис На ПроизводотНерѓосувачки Челик Rhinestones ПрстениПрстен е големина(внатрешен дијаметар) : 17cm(6#),18cm(8#),19