choucong Гроздобер Жени Мажи Накит 2ct 5A Циркон Cz прстен 925 Sterling silver Counple Ангажман Свадба Бенд Прстен

choucong Гроздобер Жени Мажи Накит 2ct 5A Циркон Cz прстен 925 Sterling silver Counple Ангажман Свадба Бенд Прстен

DEN 6672.00

Количина на стоки


Превозот време 1. Кога плаќањата се расчисти, јас ЌЕ БРОД ОБЈЕКТ во рок од 1-3 работен ден (со исклучок на државни празници и неочекувани работи). Тоа обично трае околу 8-25 работни дена за САД, Канада, Австралија, Нов Зеланд, 15-30 работни дена да го Европа. Сепак, тоа ќе бидат одложени поради доцнењето на царинење.
2. побрзо Превозот е достапен додека дополнителен надоместок ќе се наплатува. Ако треба, pls се чувствуваат слободни да контакт.
Враќање Размена политика Ако вашиот предмет ќе пристигне во задоволување состојба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе го прават истото за вас.
Ако не е така, ве Молиме Контактирајте со нас во рок од 7 дена по добивањето на објектот, ние ќе замена или рефундирање на пари (s/h не се враќа). Сè може да се реши без да остават негативен фидбек. ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.
Контактирајте со НАС
1. pls оставете го вашиот телефонски број ,тоа е погодно за пост канцеларија да ве контактираме кога ќе објектот ќе пристигне ,или објектот ќе биде испратена назад до мене ,и јас сум одговорен за превозот само за еден пат ,доколку предметот се враќа за недостаток на вашиот телефонски број ,и јас не сум во позиција да ја !па ве молиме да бидете сигурни дека телефонскиот број е лево и десно !Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка !
2. Иако ние се големо внимание за да се избегне боја варијанта, но тоа може да се случи од време на време, ве молиме да користите фотографии како водич само. Ви благодариме.
3. За било какви прашања, слободно контактирајте со нас throuth e Bay порака. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.


Други карактеристики

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
choucong
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Површината Ширина:
10мм
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Број На Модел На:
R571
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
925 Sterling silver
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925
Главниот Камен Големина:
7mm*7mm&1.5 mm*1.5 mm

Најдобри понуди

JEXXI Бренд Крстот Дизајн Мода Фунта 925 Сребрен Булчински Свадба Прстени За Жените Кубни Циркон Кристал Женски Прстени Прст
 • Неодамнешно

JEXXI Бренд Крстот Дизајн Мода Фунта 925 Сребрен Булчински Свадба Прстени За Жените Кубни Циркон Кристал Женски Прстени Прст

263.04 DEN 184.00

JEXXI Бренд Крстот Дизајн Мода Фунта 925 Сребрен Булчински Свадба Прстени За Жените Кубни Циркон Кристал Же

MIESTILO Нова Едноставна 925 Sterling Silver Прстени Morden Прилагодливи Прстен | корејски Моден Дизајнер Стил Фунта-сребро-накит
 • Неодамнешно

MIESTILO Нова Едноставна 925 Sterling Silver Прстени Morden Прилагодливи Прстен | корејски Моден Дизајнер Стил Фунта-сребро-накит

DEN 283.20

Нашата услуга на тимот е да се изгради со топла луѓе кои зборуваат течно англиски, ве молиме слободно да

Трговија на големо Многу 10Pcs Злато CZ Кристал Нерѓосувачки Челик Прстен Шарм Секси Мажи Жени Свадба Ангажман Партија на Вљубените
 • Неодамнешно

Трговија на големо Многу 10Pcs Злато CZ Кристал Нерѓосувачки Челик Прстен Шарм Секси Мажи Жени Свадба Ангажман Партија на Вљубените

DEN 239.52

1.Материјал : Нерѓосувачки Челик2.Износ : 10pcs(Кутија е не се вклучуваат)3.Големина : 1620 MM4.Боја : Се Погледне

2018 Сосема Нов 50PCs Микс на Мажите на Жените од не ' Рѓосувачки Челик Прстен Партија Ангажман Свадба Накит, Прстени Многу Големо
 • Неодамнешно

2018 Сосема Нов 50PCs Микс на Мажите на Жените од не ' Рѓосувачки Челик Прстен Партија Ангажман Свадба Накит, Прстени Многу Големо

DEN 527.52

Опис : 2018 Сосема Нов 50 PCs Микс на Мажите на Жените од не ' Рѓосувачки Челик Прстен Партија Ангажман Свадба

CirGen Мода мажи жени прстени од не ' Рѓосувачки Челик романтична Rhinestones Прст булчински прстен свадба накит Објект Подарок,AF055
 • Неодамнешно

CirGen Мода мажи жени прстени од не ' Рѓосувачки Челик романтична Rhinestones Прст булчински прстен свадба накит Објект Подарок,AF055

191.52 DEN 182.00

Опис На ПроизводотНерѓосувачки Челик Rhinestones ПрстениПрстен е големина(внатрешен дијаметар) : 17cm(6#),18cm(8#),19

YAAMELI Луксузни Свадба Прстени Накит 925 Sterling Silver CZ Циркон Црвено Бисер Отвори Прстен Додаток Ajustable Партија Anillos
 • Неодамнешно

YAAMELI Луксузни Свадба Прстени Накит 925 Sterling Silver CZ Циркон Црвено Бисер Отвори Прстен Додаток Ajustable Партија Anillos

134.40 DEN 91.00

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Св

VANAXIN Широк Прстен Голема Црна Бела CZ Bling Bling Врвен Квалитет Бакар Прстени Мажите Ангажирање Жени Кул Прстени Накит Розово
 • Неодамнешно

VANAXIN Широк Прстен Голема Црна Бела CZ Bling Bling Врвен Квалитет Бакар Прстени Мажите Ангажирање Жени Кул Прстени Накит Розово

1007.52 DEN 776.00

Прстен Големина Референца : Пакување Проток : Производ Процес : За Нас : Бренд : Нашите Meterial : Накит Одржув

Вистински 925-Sterling-Сребрена Засекогаш Јасно CZ Круг Круг Плоштадот Свадба Бендови Прстен За Жените Ангажман Накит HSR041
 • Неодамнешно

Вистински 925-Sterling-Сребрена Засекогаш Јасно CZ Круг Круг Плоштадот Свадба Бендови Прстен За Жените Ангажман Накит HSR041

341.76 DEN 324.00

ИМАМЕ ФАБРИКА, И НИЕ ПРОИЗВОДСТВО НА ПРОИЗВОДИ ЗА СЕБЕ.ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА НЕ ПАДНЕ БРОД, ИЛИ ДА НАПРАВИ ГО

PATICO Мажи Жени Розова Прст Прстени 925 Sterling Silver Anel Гроздобер Сина Кубни Циркони Исполнет Накит Божиќ Подароци трговија
 • Неодамнешно

PATICO Мажи Жени Розова Прст Прстени 925 Sterling Silver Anel Гроздобер Сина Кубни Циркони Исполнет Накит Божиќ Подароци трговија

252.96 DEN 127.00

Материјал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 парче1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 д

Трговија на големо најголемиот Дел 10Pcs 4MM Шарени Злато CZ Пломба од не ' Рѓосувачки Челик Прстен Бенд Вечноста Мажи Жени Свадба
 • Неодамнешно

Трговија на големо најголемиот Дел 10Pcs 4MM Шарени Злато CZ Пломба од не ' Рѓосувачки Челик Прстен Бенд Вечноста Мажи Жени Свадба

DEN 239.52

Опис : 1.Материјал : Нерѓосувачки Челик2.Износ : 10pcs(Кутија е не се вклучуваат)3.Големина : 1721 MM4.Боја : Се Пог

YAAMELI Бренд Единствен Едноставен Слатка Романтична Стил Топла Бренд Чиста 925 Фунта Сребрен Накит За Жените Свадба Прстени
 • Неодамнешно

YAAMELI Бренд Единствен Едноставен Слатка Романтична Стил Топла Бренд Чиста 925 Фунта Сребрен Накит За Жените Свадба Прстени

288.96 DEN 196.00

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Св

Чендлер сребро Круг Дупка Соларни Сонцето Прстен За Женска Тајландски Сребро Враќање на Европските Креативни Гроздобер Унисекс
 • Неодамнешно

Чендлер сребро Круг Дупка Соларни Сонцето Прстен За Женска Тајландски Сребро Враќање на Европските Креативни Гроздобер Унисекс

138.72 DEN 90.00

ГО ПРЕПОРАЧУВАМЧендлер 925 Sterling Silver Круг Дупка Соларни Сонцето Прстен За Женска Тајландски Сребро Враќа