Промоција на Жените и Мажите Накит 3-во-1 Свадба прстен 14KT Жолто Злато Исполнет Принцеза намали 5A Циркон Cz Ангажман Бенд Прстен

Промоција на Жените и Мажите Накит 3-во-1 Свадба прстен 14KT Жолто Злато Исполнет Принцеза намали 5A Циркон Cz Ангажман Бенд

DEN 816.00
-91 %
DEN 9072.00

Количина на стоки


Превозот време 1. Кога плаќањата се расчисти, јас ЌЕ БРОД ОБЈЕКТ во рок од 1-3 работен ден (со исклучок на државни празници и неочекувани работи). Тоа обично трае околу 8-25 работни дена за САД, Канада, Австралија, Нов Зеланд, 15-30 работни дена да го Европа. Сепак, тоа ќе бидат одложени поради доцнењето на царинење.
2. побрзо Превозот е достапен додека дополнителен надоместок ќе се наплатува. Ако треба, pls се чувствуваат слободни да контакт.
Враќање Размена политика Ако вашиот предмет ќе пристигне во задоволување состојба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе го прават истото за вас.
Ако не е така, ве Молиме Контактирајте со нас во рок од 7 дена по добивањето на објектот, ние ќе замена или рефундирање на пари (s/h не се враќа). Сè може да се реши без да остават негативен фидбек. ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.
Контактирајте со НАС
1. pls оставете го вашиот телефонски број ,тоа е погодно за пост канцеларија да ве контактираме кога ќе објектот ќе пристигне ,или објектот ќе биде испратена назад до мене ,и јас сум одговорен за превозот само за еден пат ,доколку предметот се враќа за недостаток на вашиот телефонски број ,и јас не сум во позиција да ја !па ве молиме да бидете сигурни дека телефонскиот број е лево и десно !Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка !
2. Иако ние се големо внимание за да се избегне боја варијанта, но тоа може да се случи од време на време, ве молиме да користите фотографии како водич само. Ви благодариме.
3. За било какви прашања, слободно контактирајте со нас throuth e Bay порака. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.


Други карактеристики

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
choucong
Стил:
Класичен
Површината Ширина:
15mm
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
R560
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
14KT Жолто Злато Исполнет
is_customized:
Yes
Метал Печат:
14kt
Главниот Камен Големина:
7mm*7mm

Најдобри понуди

2018 Сосема Нов 50PCs Микс на Мажите на Жените од не ' Рѓосувачки Челик Прстен Партија Ангажман Свадба Накит, Прстени Многу Големо
 • Неодамнешно

2018 Сосема Нов 50PCs Микс на Мажите на Жените од не ' Рѓосувачки Челик Прстен Партија Ангажман Свадба Накит, Прстени Многу Големо

DEN 527.52

Опис : 2018 Сосема Нов 50 PCs Микс на Мажите на Жените од не ' Рѓосувачки Челик Прстен Партија Ангажман Свадба

Kaletine Топла Продажба Вистински 925 Sterling Silver Прстени Трендовски Бесконечност Домот Прст Прстен за Жените Свадба Ангажман
 • Неодамнешно

Kaletine Топла Продажба Вистински 925 Sterling Silver Прстени Трендовски Бесконечност Домот Прст Прстен за Жените Свадба Ангажман

367.20 DEN 264.00

Испорака1).Нарачки под пратката зема превозникот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Ако сакате други прево

YAAMELI Луксузни Свадба Прстени Накит 925 Sterling Silver CZ Циркон Црвено Бисер Отвори Прстен Додаток Ajustable Партија Anillos
 • Неодамнешно

YAAMELI Луксузни Свадба Прстени Накит 925 Sterling Silver CZ Циркон Црвено Бисер Отвори Прстен Додаток Ajustable Партија Anillos

134.40 DEN 91.00

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Св

Чендлер Нови Двојно Искривено Линија петокрака Ѕвезда Прстени За Жените сребрена Ѕвезда Anel SSilver Позлатен Солидна Сребрен
 • Неодамнешно

Чендлер Нови Двојно Искривено Линија петокрака Ѕвезда Прстени За Жените сребрена Ѕвезда Anel SSilver Позлатен Солидна Сребрен

114.72 DEN 74.00

ГО ПРЕПОРАЧУВАМЧендлер Нови Двојно Искривено Линија петокрака Ѕвезда Прстени За Жените 925 Сребрена Ѕве

Добар Квалитет на Ангажман Прстен ААА Кубни Циркон Голем Камен Керамички Прстен Црно Бела Нерѓосувачки Челик Жените Прстен Мода
 • Неодамнешно

Добар Квалитет на Ангажман Прстен ААА Кубни Циркон Голем Камен Керамички Прстен Црно Бела Нерѓосувачки Челик Жените Прстен Мода

767.52 DEN 399.00

Боја : Црна / Бела прстен Функција : Топла Продажба новиот дизајн Црна,како слика Материјал : Керамички Пр

Трговија на големо Многу 10Pcs Злато CZ Кристал Нерѓосувачки Челик Прстен Шарм Секси Мажи Жени Свадба Ангажман Партија на Вљубените
 • Неодамнешно

Трговија на големо Многу 10Pcs Злато CZ Кристал Нерѓосувачки Челик Прстен Шарм Секси Мажи Жени Свадба Ангажман Партија на Вљубените

DEN 239.52

1.Материјал : Нерѓосувачки Челик2.Износ : 10pcs(Кутија е не се вклучуваат)3.Големина : 1620 MM4.Боја : Се Погледне

701 Круг Прстен ААА Смола Камен Класичен Мажите Накит Прстен Рок Панк Стил Ретро Прстен Жените Мода Прстен Anillo Продажба
 • Неодамнешно

701 Круг Прстен ААА Смола Камен Класичен Мажите Накит Прстен Рок Панк Стил Ретро Прстен Жените Мода Прстен Anillo Продажба

132.48 DEN 69.00

1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови парче парче парче парче парче парче1097175165574115Објектот Tyle : Ангажирање

Queenwish 4mm Волфрамово Карбид Накит Multicolor Карбонски Влакна Пломба Изјава Свадба Прстен За Жените Дами Сребрен Накит
 • Неодамнешно

Queenwish 4mm Волфрамово Карбид Накит Multicolor Карбонски Влакна Пломба Изјава Свадба Прстен За Жените Дами Сребрен Накит

815.52 DEN 587.00

Се врати ставки вклучите оригиналната амбалажа и додатоци Прстенот е џет црна, со брусен сатенски финиш

2017 925 печат ветување Прстени нови позлатен сребрен накит големи димензии 6 7 8 9 10 сина Кубни Циркон жените Ангажман Прстен
 • Неодамнешно

2017 925 печат ветување Прстени нови позлатен сребрен накит големи димензии 6 7 8 9 10 сина Кубни Циркон жените Ангажман Прстен

378.72 DEN 239.00

Опис На ПроизводотЗлато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна j

PINJEAS Душо Срце Прстен рачно изработени Било која Големина Деверуша/Невестата/Девојка Подарок Збор Уникатен Накит
 • Неодамнешно

PINJEAS Душо Срце Прстен рачно изработени Било која Големина Деверуша/Невестата/Девојка Подарок Збор Уникатен Накит

364.32 DEN 310.00

Душо Прстен Срцето Прстен Злато Сребро Бакар Прстен Те Сакам Прстен Оваа слатка срцето прстен прави пре

Чендлер сребро Круг Дупка Соларни Сонцето Прстен За Женска Тајландски Сребро Враќање на Европските Креативни Гроздобер Унисекс
 • Неодамнешно

Чендлер сребро Круг Дупка Соларни Сонцето Прстен За Женска Тајландски Сребро Враќање на Европските Креативни Гроздобер Унисекс

138.72 DEN 90.00

ГО ПРЕПОРАЧУВАМЧендлер 925 Sterling Silver Круг Дупка Соларни Сонцето Прстен За Женска Тајландски Сребро Враќа

YAAMELI Бренд Единствен Едноставен Слатка Романтична Стил Топла Бренд Чиста 925 Фунта Сребрен Накит За Жените Свадба Прстени
 • Неодамнешно

YAAMELI Бренд Единствен Едноставен Слатка Романтична Стил Топла Бренд Чиста 925 Фунта Сребрен Накит За Жените Свадба Прстени

288.96 DEN 196.00

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Св