Пар Златна Позлатен Audiophile Говорникот Кабел 2.5 m hifi звучник wire кабел

Пар Златна Позлатен Audiophile Говорникот Кабел 2.5 m hifi звучник wire кабел

DEN 2508.00
-5 %
DEN 2640.00

Количина на стоки


Материјал : Злато позлатен конектори Чиста 6 N OFC бакарна жица ; Полиестер Плетенка Sleeving
Конектори : 8 x Банана
Должина : 2.5 метри "8.5 ft"
Дебелина : 16mm x 2
Тежина : Нето тежина приближното : 2kg


Други карактеристики

Должина:
250cm
Конектор A:
Џек
Бренд Име:
Viborg
Пакет:
Yes
Примена:
DVD Плеер
оклопна:
Плетенка
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Машки
Тип:
Аудио Продолжување На Кабелот
Број На Модел На:
audiophile говорникот кабел
Пакување:
audiophile говорникот кабел
Модел:
audiophile говорникот кабел
боја:
слика шоу
Пакет:
без оригиналната кутија
Примена:
hifi систем
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Диригент:
audiophile говорникот кабел
Пакет:
1pair
терминал:
audiophile говорникот кабел
Должина:
2.5 M
Конектор Боја:
audiophile говорникот кабел

Најдобри понуди

3.5 mm Машки да Стерео Женски Џек Слушалки Продолжување Кабел 3ft 6ft 16ft Помошен Аудио Звучници со Кабелот Води за Компјутер
  • Неодамнешно

3.5 mm Машки да Стерео Женски Џек Слушалки Продолжување Кабел 3ft 6ft 16ft Помошен Аудио Звучници со Кабелот Води за Компјутер

122.40 DEN 111.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Тоа е лесен и мали, што е многу погодно за вас да ги корис

ГД-ДЕЛОВИ Сосема Нов 0.75mm2 Висока Чистота Сребро Позлатен OCC тефлон Жица за HIFI аудио приклучок за слушалки засилувач DIY
  • Неодамнешно

ГД-ДЕЛОВИ Сосема Нов 0.75mm2 Висока Чистота Сребро Позлатен OCC тефлон Жица за HIFI аудио приклучок за слушалки засилувач DIY

DEN 333.60

Бренд Нови Висока Чистота OCC Тефлон ЖицаКоличина : 1meter / 5meter / 10meter / 95meterМатеријал на изолатор : тефлонМате

JSJ банана говорникот моќност засилувач аудио линија банана четири главата plug чист бакар plug кислород-free) бакарна жица
  • Неодамнешно

JSJ банана говорникот моќност засилувач аудио линија банана четири главата plug чист бакар plug кислород-free) бакарна жица

DEN 528.00

Име на производ : JSJ банана линија Бренд : JSJ Модел : Банана линија 388 core 386 дијаметар од 0.1 mm 2 дијаметар 0.38 mm

Бесплатен превозот moonsaudio SPX-28 OCC silve позлатен велика БРИТАНИЈА аудио моќ кабелска Мрежа Кабелот за Напојување Кабел
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот moonsaudio SPX-28 OCC silve позлатен велика БРИТАНИЈА аудио моќ кабелска Мрежа Кабелот за Напојување Кабел

DEN 2400.00

Бесплатен превозот moonsaudio SPX28 OCC silve позлатен велика БРИТАНИЈА аудио моќ кабелска Мрежа Кабелот за Напоју

SmileMango МТ-VIKI РКА AV Switch 2 на Текст 1 Излез Аудио Видео Селектор на МТ-231AV за 2 Медија Плеери, Двд-а ТВ Кутии Споделување
  • Неодамнешно

SmileMango МТ-VIKI РКА AV Switch 2 на Текст 1 Излез Аудио Видео Селектор на МТ-231AV за 2 Медија Плеери, Двд-а ТВ Кутии Споделување

553.44 DEN 404.00

Спецификации име на Производ : РКА / AV Switch Производ големина : 13.5*8.7*3.8 cm Бренд име МТVIKI број на Модел : МТ231

SKW OCC subwoofer ентузијаст Аудио Кабел Стерео 2 РКА 2 РКА Говорникот кабел за VCD AV Звучен Систем Засилувач HDTV домашно Кино
  • Неодамнешно

SKW OCC subwoofer ентузијаст Аудио Кабел Стерео 2 РКА 2 РКА Говорникот кабел за VCD AV Звучен Систем Засилувач HDTV домашно Кино

3840.00 DEN 2688.00

детали за производотБрза испорака : 1 Ние ќе го организира пратка во рок од 3 работни дена по исплата потв

3pin XLR Женски 2 РКА Машки Кабел Аудио Адаптер Кабел Метал Приклучок За Микрофон Звучник Продолжен Сигнал линија
  • Неодамнешно

3pin XLR Женски 2 РКА Машки Кабел Аудио Адаптер Кабел Метал Приклучок За Микрофон Звучник Продолжен Сигнал линија

201.12 DEN 187.00

3pin XLR Женски 2 РКА Машки Кабел Аудио Адаптер Кабел Метал КонекторКарактеристики : 1 Издржливи, близок кон

3pin XLR Машки 2 РКА Машки Кабел Аудио Адаптер Кабел Метал XLR Машки да се РКА Машки Приклучок За микрофон/стерео опрема
  • Неодамнешно

3pin XLR Машки 2 РКА Машки Кабел Аудио Адаптер Кабел Метал XLR Машки да се РКА Машки Приклучок За микрофон/стерео опрема

191.52 DEN 178.00

3pin XLR Машки 2 РКА Машки Кабел Аудио Адаптер Кабел Метал КонекторКарактеристики : 1 Издржливи, близок конт

GUSUO 1/8 3.5 mm Џек за да XLR 3P Машки Женски Приклучок за Микрофон приклучок за Слушалки Стерео Аудио Засилувач Гитара Говорникот
  • Неодамнешно

GUSUO 1/8 3.5 mm Џек за да XLR 3P Машки Женски Приклучок за Микрофон приклучок за Слушалки Стерео Аудио Засилувач Гитара Говорникот

DEN 671.52

Go So Високо Квалитетен Стерео Audeo Кабел за Микрофон Засилувач Гитара ЈазикДвојно Магнетен Прстен99.99% Чис