3M Hi-End Hifi аудио 7NX-SPK 4000Q аудио hifi Звучник Кабел Пар

3M Hi-End Hifi аудио 7NX-SPK 4000Q аудио hifi Звучник Кабел Пар

DEN 6840.00
-5 %
DEN 7200.00

Количина на стоки


3 M Hi-End Hifi аудио 7 NX-SPK 4000 Q аудио hifi Звучник Кабел Пар
viborg аудио 7 NX-SPK 4000 Q
7 N+6 N Quadra Супер Кабел Звучник
(2.5 M пар) High-End Пурпурна позлатени Банана Приклучоци (Една Жица configuration (Конфигурација) - 2 приклучоци за Amp 2 приклучоци за Говорникот)
1 пар звучници кабел, 2 кабли, секој 3 M во должина;
Одлична Сите Позаоблена; од низок до висок спектар; одличен звук фаза.


Други карактеристики

Должина:
3m
Конектор A:
Џек
Бренд Име:
Viborg
Примена:
DVD Плеер,Мултимедијални
оклопна:
Плетенка
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Машки
Тип:
Аудио Продолжување На Кабелот
Број На Модел На:
7NX-SPK
Пакување:
Пластични Ролна
Пакет:
No
Број На Модел На:
viborg аудио 7NX-SPK
Сите отпуштања:
Банана приклучок
Должина:
2.5 M
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
Црна
терминал:
Банана приклучок
Материјал:
8n бакар
Конектор тип:
Банана
Конектор Боја:
Злато
Пол:
Лопата

Најдобри понуди

GUSUO 1/8 3.5 mm Џек за да XLR 3P Машки Женски Приклучок за Микрофон приклучок за Слушалки Стерео Аудио Засилувач Гитара Говорникот
 • Неодамнешно

GUSUO 1/8 3.5 mm Џек за да XLR 3P Машки Женски Приклучок за Микрофон приклучок за Слушалки Стерео Аудио Засилувач Гитара Говорникот

DEN 671.52

Go So Високо Квалитетен Стерео Audeo Кабел за Микрофон Засилувач Гитара ЈазикДвојно Магнетен Прстен99.99% Чис

Бесплатен Превозот Женски картичка нонг на двоен картичка нонг аудио линија/подесување decca змеј линија моќност засилувач на
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Женски картичка нонг на двоен картичка нонг аудио линија/подесување decca змеј линија моќност засилувач на

429.60 DEN 395.00

Опис : Кожа боја : црнаСо материјал / дијаметар : црна еластична ПВЦ / 4.0 MM * 4.0 MMИзолатори / дијаметар : ПВЦ

3pin XLR Женски 2 РКА Машки Кабел Аудио Адаптер Кабел Метал Приклучок За Микрофон Звучник Продолжен Сигнал линија
 • Неодамнешно

3pin XLR Женски 2 РКА Машки Кабел Аудио Адаптер Кабел Метал Приклучок За Микрофон Звучник Продолжен Сигнал линија

201.12 DEN 187.00

3pin XLR Женски 2 РКА Машки Кабел Аудио Адаптер Кабел Метал КонекторКарактеристики : 1 Издржливи, близок кон

SmileMango МТ-VIKI РКА AV Switch 2 на Текст 1 Излез Аудио Видео Селектор на МТ-231AV за 2 Медија Плеери, Двд-а ТВ Кутии Споделување
 • Неодамнешно

SmileMango МТ-VIKI РКА AV Switch 2 на Текст 1 Излез Аудио Видео Селектор на МТ-231AV за 2 Медија Плеери, Двд-а ТВ Кутии Споделување

553.44 DEN 404.00

Спецификации име на Производ : РКА / AV Switch Производ големина : 13.5*8.7*3.8 cm Бренд име МТVIKI број на Модел : МТ231

Бесплатен превозот со Врвен Квалитет 5 Бои 3.5 mm 1 Машки 2. Женски Слушалка Стерео Аудио Продолжување Y Splitter Кабел за Кабелот
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот со Врвен Квалитет 5 Бои 3.5 mm 1 Машки 2. Женски Слушалка Стерео Аудио Продолжување Y Splitter Кабел за Кабелот

157.44 DEN 142.00

Должина : Околу.19cm Боја : Сина,Црна,Бела,Црвена,Зелена Споделување на музика со оваа слушалка / слушалки к

Бесплатен превозот FP-3TS762 алфа-OFC НАС верзија Моќ Кабел Кабелот за Напојување со чист бакар П-046/C-046 конектор приклучок
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот FP-3TS762 алфа-OFC НАС верзија Моќ Кабел Кабелот за Напојување со чист бакар П-046/C-046 конектор приклучок

1872.00 DEN 1778.00

Бесплатен превозот FP3 TS762 алфаOFC НАС верзија Моќ Кабел за НапојувањеКабелот со чист бакар П046 / C046 конекто

HIFI Звучник за Интерконекција Кабел за Звучници 5N OFC МЦА Plug 8pcs Еден Кристално Бакарна Жица Анти-шокантна Мрежа 2.5 m Црна
 • Неодамнешно

HIFI Звучник за Интерконекција Кабел за Звучници 5N OFC МЦА Plug 8pcs Еден Кристално Бакарна Жица Анти-шокантна Мрежа 2.5 m Црна

DEN 2633.76

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress На сликите кои се прикажани

Neewer 8 Pack 6.5 нозе/2 метри DMX Фаза Светлина Кабел Жици 3 Pin Сигнал XLR Машки да се Женски Конекција за Движење на Главата
 • Неодамнешно

Neewer 8 Pack 6.5 нозе/2 метри DMX Фаза Светлина Кабел Жици 3 Pin Сигнал XLR Машки да се Женски Конекција за Движење на Главата

DEN 1055.52

НАПОМЕНА : има промени на нашите во Странство магацин, нашите ЕУ клиенти да нарачате производот од нашит

Бесплатен Превозот 2M Подесување decca змеј линија моќност засилувач на еден до два /Женски картичка нонг на двоен картичка нонг
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 2M Подесување decca змеј линија моќност засилувач на еден до два /Женски картичка нонг на двоен картичка нонг

473.76 DEN 436.00

Опис : Кожа боја : црнаСо материјал / дијаметар : црна еластична ПВЦ / 4.0 MM * 4.0 MMИзолатори / дијаметар : ПВЦ

3.5 mm Водоотпорен Кабел Флеш Планината - 3.5 mm 1/8 ПОМОШЕН Аудио Џек Продолжување Кабел Со Монтажа на Панел за Автомобил Брод
 • Неодамнешно

3.5 mm Водоотпорен Кабел Флеш Планината - 3.5 mm 1/8 ПОМОШЕН Аудио Џек Продолжување Кабел Со Монтажа на Панел за Автомобил Брод

335.52 DEN 268.00

Оваа batige корисна mountable 3.5 mm (1 / 8) продолжување може да се користи или да се обезбеди рамна монтирани на ваш

3pin XLR Машки 2 РКА Машки Кабел Аудио Адаптер Кабел Метал XLR Машки да се РКА Машки Приклучок За микрофон/стерео опрема
 • Неодамнешно

3pin XLR Машки 2 РКА Машки Кабел Аудио Адаптер Кабел Метал XLR Машки да се РКА Машки Приклучок За микрофон/стерео опрема

191.52 DEN 178.00

3pin XLR Машки 2 РКА Машки Кабел Аудио Адаптер Кабел Метал КонекторКарактеристики : 1 Издржливи, близок конт

JINCHI За снимање линија 3,5 ММ машки да машки аудио кабел автомобил ПОМОШЕН аудио кабел hi-пролет легура школка Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

JINCHI За снимање линија 3,5 ММ машки да машки аудио кабел автомобил ПОМОШЕН аудио кабел hi-пролет легура школка Бесплатен Превозот

187.20 DEN 178.00

Информации за производот Тип : аудио кабел Процес : Злато Челичното јадро материјал : гол бакарна жица Жи

2 парчиња/многу Метал XLR 3 Pin Машки да се РКА Женски Аудио Адаптер Приклучок Конектор Hi-Fi сигнал конвертор за микрофон звучник
 • Неодамнешно

2 парчиња/многу Метал XLR 3 Pin Машки да се РКА Женски Аудио Адаптер Приклучок Конектор Hi-Fi сигнал конвертор за микрофон звучник

161.28 DEN 129.00

Карактеристики : Издржливи, со висок квалитет, супер се вклопуваат.Пренос на HiFi сигнал на вашиот уред.Си

500PCS/МНОГУ Нови Бела боја од 3,5 mm 4-пол Аудио Стерео приклучок за Слушалки Машки да се Женски Продолжување Кабел 100cm Злато
 • Неодамнешно

500PCS/МНОГУ Нови Бела боја од 3,5 mm 4-пол Аудио Стерео приклучок за Слушалки Машки да се Женски Продолжување Кабел 100cm Злато

DEN 19152.00

Карактеристики : 1.Продолжи должината на вашиот аудио кабел 2.Совршен звук ефект пренос 3.Конектор : Еднио