HI-Fi кабел пар Hifi аудио Hexlink Златна 5-C Со карбонски влакна РКА приклучок конектор кабел аудио кабел

HI-Fi кабел пар Hifi аудио Hexlink Златна 5-C Со карбонски влакна РКА приклучок конектор кабел аудио кабел

DEN 2508.00
-5 %
DEN 2640.00

Количина на стоки


HI-Fi кабелот од 1,5 M пар Hifi аудио Hexlink Златна 5-C Со карбонски влакна РКА приклучок конектор кабел аудио кабел
Модел : viborg аудио Hexlink Златна 5-В
должина : 1.5 М
конектор : РКА јаглерод приклучок
пакет : 1pair 1.5 M должина


Други карактеристики

Должина:
1.5m
Конектор A:
Џек
Број На Модел На:
Hexlink Златна 5-В
Пакет:
Yes
Примена:
DVD Плеер,Мултимедијални
оклопна:
Плетенка
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Машки
Тип:
Аудио Продолжување На Кабелот
Бренд Име:
бакар боја
Пакување:
Никој
боја:
слика шоу
Пакет:
без оригиналната кутија
Примена:
hifi систем
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Диригент:
рка терминал
Пакет:
1pair
терминал:
РКА приклучок
Должина:
1m 1.5 М
Пол:
РКА кабел
Конектор Боја:
viborg аудио Hexlink Златна 5-В

Најдобри понуди

500PCS/МНОГУ Нови Бела боја од 3,5 mm 4-пол Аудио Стерео приклучок за Слушалки Машки да се Женски Продолжување Кабел 100cm Злато
 • Неодамнешно

500PCS/МНОГУ Нови Бела боја од 3,5 mm 4-пол Аудио Стерео приклучок за Слушалки Машки да се Женски Продолжување Кабел 100cm Злато

DEN 19152.00

Карактеристики : 1.Продолжи должината на вашиот аудио кабел 2.Совршен звук ефект пренос 3.Конектор : Еднио

JINCHI За снимање линија 3,5 ММ машки да машки аудио кабел автомобил ПОМОШЕН аудио кабел hi-пролет легура школка Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

JINCHI За снимање линија 3,5 ММ машки да машки аудио кабел автомобил ПОМОШЕН аудио кабел hi-пролет легура школка Бесплатен Превозот

187.20 DEN 178.00

Информации за производот Тип : аудио кабел Процес : Злато Челичното јадро материјал : гол бакарна жица Жи

Пролет Аудио Кабел Стерео 3,5 мм Двојно наведнуваат 90 степени Машки Аудио Линија Mp3 Мобилен Телефон за во Автомобил Помошен
 • Неодамнешно

Пролет Аудио Кабел Стерео 3,5 мм Двојно наведнуваат 90 степени Машки Аудио Линија Mp3 Мобилен Телефон за во Автомобил Помошен

9552.00 DEN 8597.00

24 K злато позлатен 3 дел Десен Агол Машки да Машки Аудио ЛинијаДолжина : 30cm~80смУпотреба : Мобилен Телефон

JSJ банана говорникот моќност засилувач аудио линија банана четири главата plug чист бакар plug кислород-free) бакарна жица
 • Неодамнешно

JSJ банана говорникот моќност засилувач аудио линија банана четири главата plug чист бакар plug кислород-free) бакарна жица

DEN 528.00

Име на производ : JSJ банана линија Бренд : JSJ Модел : Банана линија 388 core 386 дијаметар од 0.1 mm 2 дијаметар 0.38 mm

SmileMango МТ-VIKI РКА AV Switch 2 на Текст 1 Излез Аудио Видео Селектор на МТ-231AV за 2 Медија Плеери, Двд-а ТВ Кутии Споделување
 • Неодамнешно

SmileMango МТ-VIKI РКА AV Switch 2 на Текст 1 Излез Аудио Видео Селектор на МТ-231AV за 2 Медија Плеери, Двд-а ТВ Кутии Споделување

553.44 DEN 404.00

Спецификации име на Производ : РКА / AV Switch Производ големина : 13.5*8.7*3.8 cm Бренд име МТVIKI број на Модел : МТ231

Бесплатен превозот со Врвен Квалитет 5 Бои 3.5 mm 1 Машки 2. Женски Слушалка Стерео Аудио Продолжување Y Splitter Кабел за Кабелот
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот со Врвен Квалитет 5 Бои 3.5 mm 1 Машки 2. Женски Слушалка Стерео Аудио Продолжување Y Splitter Кабел за Кабелот

157.44 DEN 142.00

Должина : Околу.19cm Боја : Сина,Црна,Бела,Црвена,Зелена Споделување на музика со оваа слушалка / слушалки к

Neewer 8 Pack 6.5 нозе/2 метри DMX Фаза Светлина Кабел Жици 3 Pin Сигнал XLR Машки да се Женски Конекција за Движење на Главата
 • Неодамнешно

Neewer 8 Pack 6.5 нозе/2 метри DMX Фаза Светлина Кабел Жици 3 Pin Сигнал XLR Машки да се Женски Конекција за Движење на Главата

DEN 1055.52

НАПОМЕНА : има промени на нашите во Странство магацин, нашите ЕУ клиенти да нарачате производот од нашит

Бесплатен Превозот Женски картичка нонг на двоен картичка нонг аудио линија/подесување decca змеј линија моќност засилувач на
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Женски картичка нонг на двоен картичка нонг аудио линија/подесување decca змеј линија моќност засилувач на

429.60 DEN 395.00

Опис : Кожа боја : црнаСо материјал / дијаметар : црна еластична ПВЦ / 4.0 MM * 4.0 MMИзолатори / дијаметар : ПВЦ

Пар Hifi аудио MC-СРЕБРЕНА ТОА 65 РКА Interconnect Кабел hifi аудио РКА кабел со Злато Позлатен РКА Приклучокот за Кабелот
 • Неодамнешно

Пар Hifi аудио MC-СРЕБРЕНА ТОА 65 РКА Interconnect Кабел hifi аудио РКА кабел со Злато Позлатен РКА Приклучокот за Кабелот

2544.00 DEN 2417.00

Пар Hifi аудио MCСРЕБРЕНА ТОА 65 РКА Interconnect Кабел hifi аудио РКА кабел со Злато Позлатен РКА Приклучокот за Ка

IWISTAO 6.5 mm Приклучок за да XLR женски Микрофон Кабел 24K позлатени Терминали Кислород-free) Бакарна OD7mm HIFI Аудио Бесплатен
 • Неодамнешно

IWISTAO 6.5 mm Приклучок за да XLR женски Микрофон Кабел 24K позлатени Терминали Кислород-free) Бакарна OD7mm HIFI Аудио Бесплатен

DEN 665.76

Должина : 1 m 20м, можете да ги одберете ја должината што треба3.Купувачот го врати ни стоки и одговорен за в

ГД-ДЕЛОВИ Сосема Нов 0.75mm2 Висока Чистота Сребро Позлатен OCC тефлон Жица за HIFI аудио приклучок за слушалки засилувач DIY
 • Неодамнешно

ГД-ДЕЛОВИ Сосема Нов 0.75mm2 Висока Чистота Сребро Позлатен OCC тефлон Жица за HIFI аудио приклучок за слушалки засилувач DIY

DEN 333.60

Бренд Нови Висока Чистота OCC Тефлон ЖицаКоличина : 1meter / 5meter / 10meter / 95meterМатеријал на изолатор : тефлонМате

HIFI Звучник за Интерконекција Кабел за Звучници 5N OFC МЦА Plug 8pcs Еден Кристално Бакарна Жица Анти-шокантна Мрежа 2.5 m Црна
 • Неодамнешно

HIFI Звучник за Интерконекција Кабел за Звучници 5N OFC МЦА Plug 8pcs Еден Кристално Бакарна Жица Анти-шокантна Мрежа 2.5 m Црна

DEN 2633.76

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress На сликите кои се прикажани

SKW OCC subwoofer ентузијаст Аудио Кабел Стерео 2 РКА 2 РКА Говорникот кабел за VCD AV Звучен Систем Засилувач HDTV домашно Кино
 • Неодамнешно

SKW OCC subwoofer ентузијаст Аудио Кабел Стерео 2 РКА 2 РКА Говорникот кабел за VCD AV Звучен Систем Засилувач HDTV домашно Кино

3840.00 DEN 2688.00

детали за производотБрза испорака : 1 Ние ќе го организира пратка во рок од 3 работни дена по исплата потв