Бесплатен превозот OBDII OBD2 OBD Круг Дијагностички Конектор Кабел Скенер со Адаптер Алатка одговара за BMW E36 E39 Х5 Z3 20 pin 16 pin

Бесплатен превозот OBDII OBD2 OBD Круг Дијагностички Конектор Кабел Скенер со Адаптер Алатка одговара за BMW E36 E39 Х5 Z3 20

DEN 400.32

Количина на стоки


1 Pc OBD OBD II Адаптер за BMW 20 pin за да го OBD2 16 PIN Женски Конектор e36 e39 Х5 Z3 за BMW 20pin Најновите Бесплатен Превозот
Карактеристики :
Ова е 20 Pin за да го OBD2 OBD 2 Женски 16 Pin Адаптер Кабел за BMW.
Тешки за изградба години на служба
Користи за да ги конвертирате за BMW 20 Pin за да го OBD OBD2 16 Pin интерфејс
Ви овозможува да се поврзете на OBD интерфејс дијагностички алатки
да за BMW возила со 20 Pin интерфејс
Спецификации :
Адаптер Кабел димензии : 30 см
Нето тежина : 127g
Боја : Црна
Големина : 10*5cm
Пакување содржина :
1 x 20 Pin за да го OBD2 16 Pin Адаптер за BMW


Други карактеристики

Електронски:
No
Верзија На Софтвер:
/
Хардвер Верзија:
/
Напон:
12V
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Објектот Тежина:
127g
Објектот Должина:
30cm
моќност:
/
Објектот Висина:
5cm
Име На Модел:
SZZHB-BMW20PINR13
Специјални Функции:
Автомобил Скенер кабел
Автомобил Производител:
BMW

Најдобри понуди

трговија на големо 200pcs висок квалитет OBD2 машки конектор 16pin 90 степени J1962m Приклучок со куќиште без завртка
 • Неодамнешно

трговија на големо 200pcs висок квалитет OBD2 машки конектор 16pin 90 степени J1962m Приклучок со куќиште без завртка

11519.52 DEN 10368.00

3) BTW,драг пријател,ако ја вашата адреса припаѓа на оддалечените области преку DHL, ние ќе ве известиме дод

авто дијагностички лаптоп користи pc toughbook сп-52 cf52 екран на допир ram меморија 4g со батерија dhl бесплатен превозот
 • Неодамнешно

авто дијагностички лаптоп користи pc toughbook сп-52 cf52 екран на допир ram меморија 4g со батерија dhl бесплатен превозот

DEN 16560.00

Лаптоп : ram меморија 4g 95% новиHdd : без hddПочитувани оваа цена само за лаптоп, без hdd, ако треба hdd ве молиме ко

75СМ Рамен Тенка Како Глупак Кабел OBD OBD2 OBDII 16Pin Машки да се Женски Дијагностички Алатка за Продолжување Конектор Кабли
 • Неодамнешно

75СМ Рамен Тенка Како Глупак Кабел OBD OBD2 OBDII 16Pin Машки да се Женски Дијагностички Алатка за Продолжување Конектор Кабли

DEN 223.68

75СМ Рамен Тенка Како Глупак Кабел OBD OBD2 OBDII 16 Pin Машки да се Женски Дијагностички Алатка за Продолжување К

За FCAR Главниот Кабел F3-На F3-W F3-S Поправка Алатка Авто Obd ii Автомобил Кабли Obd2 Адаптер 12V OBD-II Жица OBD 2 Дијагностички
 • Неодамнешно

За FCAR Главниот Кабел F3-На F3-W F3-S Поправка Алатка Авто Obd ii Автомобил Кабли Obd2 Адаптер 12V OBD-II Жица OBD 2 Дијагностички

1200.00 DEN 900.00

За FCAR Главниот Кабел F3На F3W F3S Поправка Алатка Авто Obd ii Автомобил Кабли Obd2 Адаптер 12 V OBDII Жица OBD 2 Дијагно

mb ѕвезда c5 со лаптоп toughbook cf52 екран на допир со најнов софтвер hdd 250gb дијагностички алатка за 12v 24v врвен квалитет
 • Неодамнешно

mb ѕвезда c5 со лаптоп toughbook cf52 екран на допир со најнов софтвер hdd 250gb дијагностички алатка за 12v 24v врвен квалитет

DEN 39600.00

1pc x 14 PIN Кабел 5 1pc x Lan Кабел 7 Бидејќи стариот MB ЅВЕЗДА C4 главниот одбор немаат UDS чип, па старите MB ЅВЕЗДА C4

OBD2 16Pin Женски Конектор Кабел OBDII Автомобил Автоматски Адаптер Приклучок J1962 Школка Жица Sockets Конектор obd ii адаптер
 • Неодамнешно

OBD2 16Pin Женски Конектор Кабел OBDII Автомобил Автоматски Адаптер Приклучок J1962 Школка Жица Sockets Конектор obd ii адаптер

590.88 DEN 550.00

Опис1.Само се утврди кој тип на J1962 домување е во вашето возило за точното совпаѓање.2.Вклучува ОЕМ J1962 дом

FINETRIP 5pcs CNPAM 1.5 м Продолжување Кабел 16 Pin ELM327 OBD II OBD2 Продолжување Кабел Конектор за Авто Автомобил Дијагностички
 • Неодамнешно

FINETRIP 5pcs CNPAM 1.5 м Продолжување Кабел 16 Pin ELM327 OBD II OBD2 Продолжување Кабел Конектор за Авто Автомобил Дијагностички

1829.28 DEN 1738.00

1)Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.Висококвалитетни материјали даваат кабел супери

Универзална Протезата Одговара За Многу Автомобил со Висок Квалитет 50pcs OBD II OBD2 Y Адаптер Дијагностички Конектор Кабел
 • Неодамнешно

Универзална Протезата Одговара За Многу Автомобил со Висок Квалитет 50pcs OBD II OBD2 Y Адаптер Дијагностички Конектор Кабел

10239.84 DEN 9216.00

Постојните OBD2 конектор приклучок во машки конектор на нашите Y адаптер оставајќи и екстра OBD2 врскадодав

Автомобил obd2 кабел За Mb Ѕвезда C3 Мултиплексер OBD2 Кабел Конектор RS232 да RS485 жичарница Дијагностички Алатки Кабли без
 • Неодамнешно

Автомобил obd2 кабел За Mb Ѕвезда C3 Мултиплексер OBD2 Кабел Конектор RS232 да RS485 жичарница Дијагностички Алатки Кабли без

1296.00 DEN 1024.00

За Mb Ѕвезда C3 Мултиплексер OBD2 Кабел Конектор RS232 да RS485 жичарница Дијагностички Алатки Кабли Поврзете MB

Новиот Објект le1700 таблети супер ултра-тенок процесорот L7400 ram меморија 4g за bmw icom следната автомобили и камиони со
 • Неодамнешно

Новиот Објект le1700 таблети супер ултра-тенок процесорот L7400 ram меморија 4g за bmw icom следната автомобили и камиони со

DEN 44304.00

Ве молиме conract нас брзо.1inch480 gb SSDISTA / D и ISTA / P двете поддршка 20 Видови на МултиЈазици : Американски англиск

15% Попуст OBD2 Plug Автомобил OBD Заклучување на Уредот Автомобили Возење Автоматско Заклучување на автомобил Вратата на Моторот
 • Неодамнешно

15% Попуст OBD2 Plug Автомобил OBD Заклучување на Уредот Автомобили Возење Автоматско Заклучување на автомобил Вратата на Моторот

120.96 DEN 109.00

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ние ќе работиме со вас да ги реши

mb ѕвезда c5 2018 мини ssd супер брзина најнов софтвер лаптоп, Таблет КОМПЈУТЕР LE1700 екран на допир за целосен сет дијагностицира
 • Неодамнешно

mb ѕвезда c5 2018 мини ssd супер брзина најнов софтвер лаптоп, Таблет КОМПЈУТЕР LE1700 екран на допир за целосен сет дијагностицира

DEN 45360.00

1pc x 38 PIN Кабел 4 Сите основни accosseries донесат оригиналните ново пакување чип, и 24hours тестирање, гарантирање