4.3 lcd екран автомобил монитор + автомобил rearview камера 8 led за Опел Astra H /Corsa D/ Meriva A /Vectra C/Zafira Б/ФИАТ

4.3 lcd екран автомобил монитор + автомобил rearview камера 8 led за Опел Astra H /Corsa D/ Meriva A /Vectra C/Zafira Б/ФИАТ

DEN 1523.00
-15 %
DEN 1791.36

Количина на стоки

Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.welcomer да порачате. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Се применува за Оригиналниот автомобил Snap-in дизајн, тоа е лесно да се инсталира. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Систем : внатрешен S/N Сооднос : >48d B Електронски Shutter : 1/50 да 1/100,000 секунди, 1/60 да 1/100,000 секунди Видео Излез : 1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.3" color TFT LCD автомобил екранот следење
Висока-резолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ви благодарам многу за вашиот очекувајте
Сакаат ќе имаат среќен ден!!!
. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ТВ систем : PAL/NTSC Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии Ефективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V) Минимум Осветлување : 0. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. High-definition и 170 степен широк агол на гледање.02 Лукс Леќа : 23 мм Видите Агол : 170 степен Sync. Ние само брод да се потврди цел адреси.3 инчен
Резолуција : 800 W * RGB * 480 H
Aspect ratio : 16 : 9
Напојување : DC 12 V±10%
Операција температура : -20~+50 степени целзиусови степени
Боја : Црна
Донесе водоотпорен функција
Инсталација настава
Ефект се прикаже слика
Пакетот вклучува
1 автомобил паркинг камера
1 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро. Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опрема
Поддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опрема
Спецификации :
Домување материјал : ABS пластика
Големина на екранот : 4.3 " автомобил на екранот следење
2 power кабел
1 Видео кабел
1 упатство
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Деталите на камера
Паркинг камера paremeters
Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k.
добредојдовте на нашата продавница
Фабриката на нашата компанија
Инспекција сертификат за нашиот производ
Нашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Бренд Име:
BARCEEN
Објектот Тежина:
500g
Големина На Дисплеј:
4.3
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
JF-М-001
Резолуција:
800x480
Материјал Тип:
ABS
Објектот Големина:
14*16*7
Функција:
автомобил задна камера и монитор
Резолуција:
800*480
Големина На Екранот:
4.3 ретровизор
Школка Материјал:
Пластични
боја:
Црна
Жица или Безжично:
Жица
оригинал или универзална:
оригиналниот
Леќа агол:
170 Агол
сензор на слика:
hd ccd слика
Водоотпорен:
IP 69K

Најдобри понуди

9Inch 4 Quad Боја Автомобил Следење На Паркинг Безбедносен видео надзор Обратна Видите Следење На Камера /Dvr Со Видео Влезот
 • Неодамнешно

9Inch 4 Quad Боја Автомобил Следење На Паркинг Безбедносен видео надзор Обратна Видите Следење На Камера /Dvr Со Видео Влезот

DEN 4175.52

Зачувај обратен време, стабилен систем и работни перформанси3.9 Inch 4 Quad Боја Автомобил Следење На Паркинг

4.3 автомобил наназад ги следи донесе 4.3 hd lcd екран Во Цртичка пластична обвивка материјал се прилагодат за различни видови
 • Неодамнешно

4.3 автомобил наназад ги следи донесе 4.3 hd lcd екран Во Цртичка пластична обвивка материјал се прилагодат за различни видови

1173.60 DEN 997.00

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и

им помогне на паркинг во собата вклучуваат 4.3автомобил следи со жица автомобил rearview камера шарени ноќ визија 8 led за Мицубиши
 • Неодамнешно

им помогне на паркинг во собата вклучуваат 4.3автомобил следи со жица автомобил rearview камера шарени ноќ визија 8 led за Мицубиши

1791.36 DEN 1523.00

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

BigBigRoad Автомобил Флип Надолу Следење На Кадилак XT5 Дигитален LED Екран Надземни Мултимедијални Видео Таванот и Покривот
 • Неодамнешно

BigBigRoad Автомобил Флип Надолу Следење На Кадилак XT5 Дигитален LED Екран Надземни Мултимедијални Видео Таванот и Покривот

9312.00 DEN 8567.00

НЕ постојат ИСКЛУЧОЦИ игра диск Производ големина : 1pcs / цтн / 34828540 MM Кутија (пакет) : 2 парчиња / цтн / 300300230

BigBigRoad За mazda 8 Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален LED Екран Поддршка HDMI USB FM ТВ Игра IR-Далечински
 • Неодамнешно

BigBigRoad За mazda 8 Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален LED Екран Поддршка HDMI USB FM ТВ Игра IR-Далечински

9312.00 DEN 8567.00

Вие се согласувате да ги сите горенаведениполитики по нарачување на aliexpress! 1,ќе одржи високи стандарди н

Бесплатен превозот,Паркинг Помош Систем 2 во 1 5inch Дигитални TFT LCD Огледало Автомобил Монитор + 170 Степени Мини Автомобили
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот,Паркинг Помош Систем 2 во 1 5inch Дигитални TFT LCD Огледало Автомобил Монитор + 170 Степени Мини Автомобили

1663.68 DEN 1414.00

It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!Политика на враќањеШто се Случува Ако

Podofo 7 Безжична Автомобил Следи Копија Камера Систем Rearview Екран 4 Задните Видите Камери IR Ноќ Визија Водоотпорен За Автобус,
 • Неодамнешно

Podofo 7 Безжична Автомобил Следи Копија Камера Систем Rearview Екран 4 Задните Видите Камери IR Ноќ Визија Водоотпорен За Автобус,

7799.52 DEN 6630.00

Podofo 7" Безжична Автомобил Следи Копија Камера Систем Rearview Екран 4 Задните Видите Камери IR Ноќ Визија Водо

BigBigRoad Флип Надолу DVD За Рено Duster Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален LED Екран поддршка HDMI USB FM
 • Неодамнешно

BigBigRoad Флип Надолу DVD За Рено Duster Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален LED Екран поддршка HDMI USB FM

9312.00 DEN 8567.00

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамкит

Висок квалитет на HD камера CCD стаклена леќа материјал автомобил обратна камера+4.3автомобил задните следење на Toyota RAV4
 • Неодамнешно

Висок квалитет на HD камера CCD стаклена леќа материјал автомобил обратна камера+4.3автомобил задните следење на Toyota RAV4

1547.52 DEN 1315.00

ТВ систем : PAL / NTSC Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии Ефективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V) Минимум Осветлув

леќа агол 170 степен автомобил копија камера донесе Динамична песна линија со автомобил задните следи се вклопуваат во универзална
 • Неодамнешно

леќа агол 170 степен автомобил копија камера донесе Динамична песна линија со автомобил задните следи се вклопуваат во универзална

2100.00 DEN 1785.00

Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.3 инченРезолуција : 8

4.3автомобил следи огледало TFT LCD екран со 800*480 + автомобил задните видите копија на камерата за Kia К2 Рио Hatchback Kia
 • Неодамнешно

4.3автомобил следи огледало TFT LCD екран со 800*480 + автомобил задните видите копија на камерата за Kia К2 Рио Hatchback Kia

1647.84 DEN 1401.00

Температура на чување : 30°C ~ 60°C, RH95% Макс ако сакате да се вратите на објект за над причина или било какви

seicane Универзална 7 инчен HD Автомобил Авто Паркинг Следи Копија Rearview Камера со 170 Степен Обратно Паркинг Копија на Камерата
 • Неодамнешно

seicane Универзална 7 инчен HD Автомобил Авто Паркинг Следи Копија Rearview Камера со 170 Степен Обратно Паркинг Копија на Камерата

2375.52 DEN 2043.00

seicane Универзална 7 инчен HD Автомобил Авто Паркинг Следи Копија Rearview Камера со Широк Агол Визија 170 Степен

Паркинг Помош System, IR Ноќ Визија Автомобил Rear View Camera Со 5 инчен LED Боја Автомобил Огледало за Надгледување на Бесплатен
 • Неодамнешно

Паркинг Помош System, IR Ноќ Визија Автомобил Rear View Camera Со 5 инчен LED Боја Автомобил Огледало за Надгледување на Бесплатен

1711.68 DEN 1455.00

Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден.2 (0 Лукс со Led)Леќа Агол : 170° (дијагонала)Баланс на бел

Видео Плеер Автомобил Покривот Планината Екранот Флип Надолу Следи Надземни Играч Широк Екран LCD Екранот на FM Пренесува USB,
 • Неодамнешно

Видео Плеер Автомобил Покривот Планината Екранот Флип Надолу Следи Надземни Играч Широк Екран LCD Екранот на FM Пренесува USB,

DEN 9585.12

Тоа трае околу 310 дена да пристигне во вашето место.Ние искрено ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите п

Безжична 9 Автомобил Следи Авто 1024*600 Bluetooth MP5 FM Медиуми USB/SD СЛОТ Видео Паркинг Систем Автомобил Задните приказот
 • Неодамнешно

Безжична 9 Автомобил Следи Авто 1024*600 Bluetooth MP5 FM Медиуми USB/SD СЛОТ Видео Паркинг Систем Автомобил Задните приказот

2880.00 DEN 2448.00

Full HD 9" Автомобил TFT LCD Монитор ретровизоротсо Вграден Bluetooth Mp5 FM Фото Екранот USB TF Slot1024*600 LED ЕкранЗа Бекап К

За време на промоцијата свитлива автомобил задните обратен monitor lcd дисплеј 800*480 резолуција пластична обвивка материјал
 • Неодамнешно

За време на промоцијата свитлива автомобил задните обратен monitor lcd дисплеј 800*480 резолуција пластична обвивка материјал

1173.60 DEN 997.00

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и

BigBigRoad Автомобил таванот се прикаже Покривот Монтирани Дигитален LED Екран со HDMI USB FM ТВ Игра МО Флип Надолу DVD За Акура
 • Неодамнешно

BigBigRoad Автомобил таванот се прикаже Покривот Монтирани Дигитален LED Екран со HDMI USB FM ТВ Игра МО Флип Надолу DVD За Акура

9312.00 DEN 8567.00

Додатоци доаѓаатсо 3месечен гарантен Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не