универзален автомобил користите автомобил следи 4.3 екран +plug 170 агол автомобил авто rearview камера +4 ir светла за снабдување од акциите

универзален автомобил користите автомобил следи 4.3 екран +plug 170 агол автомобил авто rearview камера +4 ir светла за снабдување

DEN 1332.00
-15 %
DEN 1567.20

Количина на стоки


Деталите на камера
Паркинг камера paremeters
Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k. Систем : внатрешен S/N Сооднос : >48d B Електронски Shutter : 1/50 да 1/100,000 секунди, 1/60 да 1/100,000 секунди Видео Излез : 1. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ви благодарам многу за вашиот очекувајте
Сакаат ќе имаат среќен ден!!!
.02 Лукс Леќа : 23 мм Видите Агол : 170 степен Sync.
добредојдовте на нашата продавница
Фабриката на нашата компанија
Инспекција сертификат за нашиот производ
Нашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти.0 Vpp, 75 Ohm Баланс на Белата боја : Автоматски Напојување : DC 12 V Тековната Потрошувачка : 90m A Оперативни Температура : -20 до + 70°C, 95% RH максимална Температура на Чување : -40 до + 100°C, 95% RH максимална Вода-доказ : IP69 K
Деталите на автомобил го следи
Автомобил следи paremeters
4. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).3 " автомобил на екранот следење
2 power кабел
1 Видео кабел
1 упатство
1.welcomer да порачате. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Се применува за Универзален автомобил Snap-in дизајн, тоа е лесно да се инсталира.3" color TFT LCD автомобил екранот следење
Висока-резолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. High-definition и 170 степен широк агол на гледање. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ТВ систем : PAL/NTSC Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии Ефективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V) Минимум Осветлување : 0.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Бренд Име:
BARCEEN
Објектот Тежина:
500g
Големина На Дисплеј:
4.3
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
JF-М-001
Резолуција:
800x480
Материјал Тип:
ABS
Објектот Големина:
14*16*7
Функција:
автомобил задна камера и монитор
Резолуција:
800*480
Големина На Екранот:
4.3 ретровизор
Школка Материјал:
Пластични
боја:
Црна
Жица или Безжично:
Жица
оригинал или универзална:
Универзална
Леќа агол:
170 Агол
сензор на слика:
hd ccd слика
Водоотпорен:
IP 69K

Најдобри понуди

4.3 Во Цртичка сместување автомобил задните следи со 170 широк прикажување на страна 4 ir светла rainproof автомобил обратен
 • Неодамнешно

4.3 Во Цртичка сместување автомобил задните следи со 170 широк прикажување на страна 4 ir светла rainproof автомобил обратен

1623.84 DEN 1380.00

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка На сликите кои се прикажани не се вистински објект

LCD Екран Монитор 15 Инчен 1080P Видео Автомобил Покривот Флип Надолу Монитор за автомобили Надземни Играч Widescreen 2 Видео
 • Неодамнешно

LCD Екран Монитор 15 Инчен 1080P Видео Автомобил Покривот Флип Надолу Монитор за автомобили Надземни Играч Widescreen 2 Видео

DEN 10555.20

Купувачот не може да ја откаже нарачката или да бара враќање поради оваа причина.2) Ако тежината на вашио

леќа агол 170 степен автомобил копија камера донесе Динамична песна линија со автомобил задните следи се вклопуваат во универзална
 • Неодамнешно

леќа агол 170 степен автомобил копија камера донесе Динамична песна линија со автомобил задните следи се вклопуваат во универзална

2100.00 DEN 1785.00

Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.3 инченРезолуција : 8

Видео Плеер Автомобил Покривот Планината Екранот Флип Надолу Следи Надземни Играч Широк Екран LCD Екранот на FM Пренесува USB,
 • Неодамнешно

Видео Плеер Автомобил Покривот Планината Екранот Флип Надолу Следи Надземни Играч Широк Екран LCD Екранот на FM Пренесува USB,

DEN 9585.12

Тоа трае околу 310 дена да пристигне во вашето место.Ние искрено ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите п

DIYSECUR Безжична 4.3 инчен Автомобил Монитор + Водоотпорен Задните Видите Копија Камера Паркинг Помош за Камиони Каравани Автобус
 • Неодамнешно

DIYSECUR Безжична 4.3 инчен Автомобил Монитор + Водоотпорен Задните Видите Копија Камера Паркинг Помош за Камиони Каравани Автобус

2154.24 DEN 1788.00

Безжична 4.3 инчен TFT LCD Автомобил Следи Rear View Camera Паркинг Системза Камиони / Каравани / Автобуси / Motorhome /

BigBigRoad За Dodge Nitro Калибар Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален LED Екран со HDMI USB FM ТВ Игра IR-Далечински
 • Неодамнешно

BigBigRoad За Dodge Nitro Калибар Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален LED Екран со HDMI USB FM ТВ Игра IR-Далечински

9355.20 DEN 8607.00

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Нашата цел е задоволството на кл

ANSHILONG 4.3 TFT LCD Екран Автомобил Внатрешни работи Замена на ретровизорот Монитор + CCD HD Копија Обратен Камера Систем
 • Неодамнешно

ANSHILONG 4.3 TFT LCD Екран Автомобил Внатрешни работи Замена на ретровизорот Монитор + CCD HD Копија Обратен Камера Систем

2389.44 DEN 2270.00

Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени

Висок квалитет на HD камера CCD стаклена леќа материјал автомобил обратна камера+4.3автомобил задните следење на Toyota RAV4
 • Неодамнешно

Висок квалитет на HD камера CCD стаклена леќа материјал автомобил обратна камера+4.3автомобил задните следење на Toyota RAV4

1547.52 DEN 1315.00

ТВ систем : PAL / NTSC Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии Ефективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V) Минимум Осветлув

Podofo 7 Безжична Автомобил Следи Копија Камера Систем Rearview Екран 4 Задните Видите Камери IR Ноќ Визија Водоотпорен За Автобус,
 • Неодамнешно

Podofo 7 Безжична Автомобил Следи Копија Камера Систем Rearview Екран 4 Задните Видите Камери IR Ноќ Визија Водоотпорен За Автобус,

7799.52 DEN 6630.00

Podofo 7" Безжична Автомобил Следи Копија Камера Систем Rearview Екран 4 Задните Видите Камери IR Ноќ Визија Водо

BigBigRoad Автомобил таванот се прикаже Покривот Монтирани Дигитален LED Екран со HDMI USB FM ТВ Игра МО Флип Надолу DVD За Акура
 • Неодамнешно

BigBigRoad Автомобил таванот се прикаже Покривот Монтирани Дигитален LED Екран со HDMI USB FM ТВ Игра МО Флип Надолу DVD За Акура

9312.00 DEN 8567.00

Додатоци доаѓаатсо 3месечен гарантен Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не

BigBigRoad Флип Надолу DVD За Рено Duster Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален LED Екран поддршка HDMI USB FM
 • Неодамнешно

BigBigRoad Флип Надолу DVD За Рено Duster Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален LED Екран поддршка HDMI USB FM

9312.00 DEN 8567.00

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамкит

BigBigRoad 10.1 Инчен LCD автомобил HDMI Следи Покрив се качи на таванот флип надолу на Екранот се поврзете автомобил DVD Плеер
 • Неодамнешно

BigBigRoad 10.1 Инчен LCD автомобил HDMI Следи Покрив се качи на таванот флип надолу на Екранот се поврзете автомобил DVD Плеер

9312.00 DEN 8567.00

Додатоци доаѓаатсо 3месечен гарантен.Компатибилен со DIVX / DVD / VCD / CD / MP4 / MP3 / JPEG / WMA / CDR / CDRW / DVDR / DVDRW 2 НЕ пост

FEELDO 3.5 TFT LCD самостојна Следи Со Задните Видите Паркинг Камера РКА Видео Систем 2.4 G Безжична & запалка приклучок за Optiona
 • Неодамнешно

FEELDO 3.5 TFT LCD самостојна Следи Со Задните Видите Паркинг Камера РКА Видео Систем 2.4 G Безжична & запалка приклучок за Optiona

1092.96 DEN 918.00

3.5инчен Монитор : 3.5 инчи Дигитални TFT LCD монитор TFT Dispaly режим : 4 : 3 Пиксели : 320*240 RGB Формат : PAL или NTSC Моќ ела