4.3 Во Цртичка сместување автомобил задните следи со 170 широк прикажување на страна 4 ir светла rainproof автомобил обратен камера универзална

4.3 Во Цртичка сместување автомобил задните следи со 170 широк прикажување на страна 4 ir светла rainproof автомобил обратен

DEN 1380.00
-15 %
DEN 1623.84

Количина на стоки

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.02 Лукс Леќа : 23 мм Видите Агол : 170 степен Sync. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.0 Vpp, 75 Ohm Баланс на Белата боја : Автоматски Напојување : DC 12 V Тековната Потрошувачка : 90m A Оперативни Температура : -20 до + 70°C, 95% RH максимална Температура на Чување : -40 до + 100°C, 95% RH максимална Вода-доказ : IP69 K
Деталите на мониторот
Автомобил следи параметри 4. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Се применува за Универзален автомобил Snap-in дизајн, тоа е лесно да се инсталира. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Систем : внатрешен S/N Сооднос : >48d B Електронски Shutter : 1/50 да 1/100,000 секунди, 1/60 да 1/100,000 секунди Видео Излез : 1.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Деталите на камера
Паркинг камера paremeters
Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. ТВ систем : PAL/NTSC Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии Ефективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V) Минимум Осветлување : 0. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. High-definition и 170 степен широк агол на гледање. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ви благодарам многу за вашиот очекувајте
Сакаат ќе имаат среќен ден!!!
.3" паркинг следење
2 power кабел
1 Видео кабел
1 упатство
1.welcomer да порачате. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.3 инчи Резолуција : 800 W * RGB * 480 H Aspect ratio : 16 : 9 Напојување : DC 12 V±10% Операција температура : -20~+50 степени целзиусови степени Боја : Црна
Донесе водоотпорен функција
Инсталација настава
Ефект се прикаже слика
Пакетот вклучува
1 автомобил паркинг камера
1 4. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Бренд Име:
BARCEEN
Објектот Тежина:
500g
Големина На Дисплеј:
4.3
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
JF-М-001
Резолуција:
800x480
Материјал Тип:
ABS
Објектот Големина:
14*16*7
Функција:
автомобил задна камера и монитор
Резолуција:
800*480
Големина На Екранот:
4.3 задните следење
Школка Материјал:
Пластични
боја:
Црна
Жица или Безжично:
Жица
оригинал или универзална:
Универзална
Леќа агол:
170 Агол
сензор на слика:
hd ccd сензор
вода-доказ:
IP 69K

Најдобри понуди

Бесплатен превозот,Паркинг Помош Систем 2 во 1 5inch Дигитални TFT LCD Огледало Автомобил Монитор + 170 Степени Мини Автомобили
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот,Паркинг Помош Систем 2 во 1 5inch Дигитални TFT LCD Огледало Автомобил Монитор + 170 Степени Мини Автомобили

1663.68 DEN 1414.00

It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!Политика на враќањеШто се Случува Ако

BigBigRoad За mazda 8 Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален LED Екран Поддршка HDMI USB FM ТВ Игра IR-Далечински
 • Неодамнешно

BigBigRoad За mazda 8 Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален LED Екран Поддршка HDMI USB FM ТВ Игра IR-Далечински

9312.00 DEN 8567.00

Вие се согласувате да ги сите горенаведениполитики по нарачување на aliexpress! 1,ќе одржи високи стандарди н

Видео Плеер Автомобил Покривот Планината Екранот Флип Надолу Следи Надземни Играч Широк Екран LCD Екранот на FM Пренесува USB,
 • Неодамнешно

Видео Плеер Автомобил Покривот Планината Екранот Флип Надолу Следи Надземни Играч Широк Екран LCD Екранот на FM Пренесува USB,

DEN 9585.12

Тоа трае околу 310 дена да пристигне во вашето место.Ние искрено ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите п

Висок квалитет на HD камера CCD стаклена леќа материјал автомобил обратна камера+4.3автомобил задните следење на Toyota RAV4
 • Неодамнешно

Висок квалитет на HD камера CCD стаклена леќа материјал автомобил обратна камера+4.3автомобил задните следење на Toyota RAV4

1547.52 DEN 1315.00

ТВ систем : PAL / NTSC Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии Ефективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V) Минимум Осветлув

Автомобил rear view camera вода-доказ higest ноќ визија донесе 4 ir светла со 4.3 автомобил ретровизор следи универзална
 • Неодамнешно

Автомобил rear view camera вода-доказ higest ноќ визија донесе 4 ir светла со 4.3 автомобил ретровизор следи универзална

1849.44 DEN 1572.00

Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео оп

BigBigRoad Автомобил Флип Надолу Следење На Кадилак XT5 Дигитален LED Екран Надземни Мултимедијални Видео Таванот и Покривот
 • Неодамнешно

BigBigRoad Автомобил Флип Надолу Следење На Кадилак XT5 Дигитален LED Екран Надземни Мултимедијални Видео Таванот и Покривот

9312.00 DEN 8567.00

НЕ постојат ИСКЛУЧОЦИ игра диск Производ големина : 1pcs / цтн / 34828540 MM Кутија (пакет) : 2 парчиња / цтн / 300300230

BigBigRoad Флип Надолу DVD За Рено Duster Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален LED Екран поддршка HDMI USB FM
 • Неодамнешно

BigBigRoad Флип Надолу DVD За Рено Duster Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален LED Екран поддршка HDMI USB FM

9312.00 DEN 8567.00

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамкит

Безжична 9 Автомобил Следи Авто 1024*600 Bluetooth MP5 FM Медиуми USB/SD СЛОТ Видео Паркинг Систем Автомобил Задните приказот
 • Неодамнешно

Безжична 9 Автомобил Следи Авто 1024*600 Bluetooth MP5 FM Медиуми USB/SD СЛОТ Видео Паркинг Систем Автомобил Задните приказот

2880.00 DEN 2448.00

Full HD 9" Автомобил TFT LCD Монитор ретровизоротсо Вграден Bluetooth Mp5 FM Фото Екранот USB TF Slot1024*600 LED ЕкранЗа Бекап К

BigBigRoad Автомобил таванот се прикаже Покривот Монтирани Дигитален LED Екран со HDMI USB FM ТВ Игра МО Флип Надолу DVD За Акура
 • Неодамнешно

BigBigRoad Автомобил таванот се прикаже Покривот Монтирани Дигитален LED Екран со HDMI USB FM ТВ Игра МО Флип Надолу DVD За Акура

9312.00 DEN 8567.00

Додатоци доаѓаатсо 3месечен гарантен Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не

им помогне на паркинг во собата вклучуваат 4.3автомобил следи со жица автомобил rearview камера шарени ноќ визија 8 led за Мицубиши
 • Неодамнешно

им помогне на паркинг во собата вклучуваат 4.3автомобил следи со жица автомобил rearview камера шарени ноќ визија 8 led за Мицубиши

1791.36 DEN 1523.00

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

Авто Паркинг Помош 7 Инчен TFT LCD Автомобил Rearview Огледало Следи со 7 МО Ноќ Визија Автомобил Копија Обратна Rear View Camera
 • Неодамнешно

Авто Паркинг Помош 7 Инчен TFT LCD Автомобил Rearview Огледало Следи со 7 МО Ноќ Визија Автомобил Копија Обратна Rear View Camera

2399.52 DEN 1920.00

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците

За време на промоцијата свитлива автомобил задните обратен monitor lcd дисплеј 800*480 резолуција пластична обвивка материјал
 • Неодамнешно

За време на промоцијата свитлива автомобил задните обратен monitor lcd дисплеј 800*480 резолуција пластична обвивка материјал

1173.60 DEN 997.00

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и

9Inch 4 Quad Боја Автомобил Следење На Паркинг Безбедносен видео надзор Обратна Видите Следење На Камера /Dvr Со Видео Влезот
 • Неодамнешно

9Inch 4 Quad Боја Автомобил Следење На Паркинг Безбедносен видео надзор Обратна Видите Следење На Камера /Dvr Со Видео Влезот

DEN 4175.52

Зачувај обратен време, стабилен систем и работни перформанси3.9 Inch 4 Quad Боја Автомобил Следење На Паркинг

паркинг камера донесе вода-доказ функција со hd автомобил екранот следи 800*480 резолуција 4.3 се користи за типови на автомобили
 • Неодамнешно

паркинг камера донесе вода-доказ функција со hd автомобил екранот следи 800*480 резолуција 4.3 се користи за типови на автомобили

1618.08 DEN 1375.00

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Сите вратени предмети МОРА да БИ

FEELDO 3.5 TFT LCD самостојна Следи Со Задните Видите Паркинг Камера РКА Видео Систем 2.4 G Безжична & запалка приклучок за Optiona
 • Неодамнешно

FEELDO 3.5 TFT LCD самостојна Следи Со Задните Видите Паркинг Камера РКА Видео Систем 2.4 G Безжична & запалка приклучок за Optiona

1092.96 DEN 918.00

3.5инчен Монитор : 3.5 инчи Дигитални TFT LCD монитор TFT Dispaly режим : 4 : 3 Пиксели : 320*240 RGB Формат : PAL или NTSC Моќ ела

Podofo 7 Безжична Автомобил Следи Копија Камера Систем Rearview Екран 4 Задните Видите Камери IR Ноќ Визија Водоотпорен За Автобус,
 • Неодамнешно

Podofo 7 Безжична Автомобил Следи Копија Камера Систем Rearview Екран 4 Задните Видите Камери IR Ноќ Визија Водоотпорен За Автобус,

7799.52 DEN 6630.00

Podofo 7" Безжична Автомобил Следи Копија Камера Систем Rearview Екран 4 Задните Видите Камери IR Ноќ Визија Водо

DIYSECUR Безжична 4.3 инчен Автомобил Монитор + Водоотпорен Задните Видите Копија Камера Паркинг Помош за Камиони Каравани Автобус
 • Неодамнешно

DIYSECUR Безжична 4.3 инчен Автомобил Монитор + Водоотпорен Задните Видите Копија Камера Паркинг Помош за Камиони Каравани Автобус

2154.24 DEN 1788.00

Безжична 4.3 инчен TFT LCD Автомобил Следи Rear View Camera Паркинг Системза Камиони / Каравани / Автобуси / Motorhome /

BigBigRoad За Ford Tourneo Сопствен Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален Екран Поддршка HDMI USB FM ТВ Игра IR-Далечински
 • Неодамнешно

BigBigRoad За Ford Tourneo Сопствен Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален Екран Поддршка HDMI USB FM ТВ Игра IR-Далечински

9312.00 DEN 8567.00

Вграденво аналогни ТВ (изборен) 4 Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални и

Паркинг Помош System, IR Ноќ Визија Автомобил Rear View Camera Со 5 инчен LED Боја Автомобил Огледало за Надгледување на Бесплатен
 • Неодамнешно

Паркинг Помош System, IR Ноќ Визија Автомобил Rear View Camera Со 5 инчен LED Боја Автомобил Огледало за Надгледување на Бесплатен

1711.68 DEN 1455.00

Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден.2 (0 Лукс со Led)Леќа Агол : 170° (дијагонала)Баланс на бел

FEELDO 4.3 TFT LCD самостојна Следи Со Задните Видите Паркинг Копија Камера РКА Видео Систем 2.4 G Безжична & запалка приклучок
 • Неодамнешно

FEELDO 4.3 TFT LCD самостојна Следи Со Задните Видите Паркинг Копија Камера РКА Видео Систем 2.4 G Безжична & запалка приклучок

1016.64 DEN 854.00

4.3инчен Монитор : 4.3 инчи дигитални TFT LCD Стендaline monitor LCD прилагодливи агол(Горе,Долу),Вртливата Формат на