леќа агол 170 степен автомобил копија камера донесе Динамична песна линија со автомобил задните следи се вклопуваат во универзална автомобил

леќа агол 170 степен автомобил копија камера донесе Динамична песна линија со автомобил задните следи се вклопуваат во универзална

DEN 1785.00
-15 %
DEN 2100.00

Количина на стоки

Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.3 инчен
Резолуција : 800 W * RGB * 480 H
Aspect ratio : 16 : 9
Напојување : DC 12 V±10%
Операција температура : -20~+50 степени целзиусови степени
Боја : Црна
Донесе водоотпорен функција
Инсталација настава
Ефект се прикаже слика
Пакетот вклучува
1 автомобил rear view camera донесе динамична песна линија
1 4. Ние само брод да се потврди цел адреси. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опрема
Поддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опрема
Спецификации :
Домување материјал : ABS пластика
Големина на екранот : 4.02 Лукс Леќа : 23 мм Видите Агол : 170 степен Sync. High-definition и 170 степен широк агол на гледање. ТВ систем : PAL/NTSC Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии Ефективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V) Минимум Осветлување : 0. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Систем : внатрешен S/N Сооднос : >48d B Електронски Shutter : 1/50 да 1/100,000 секунди, 1/60 да 1/100,000 секунди Видео Излез : 1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ви благодарам многу за вашиот очекувајте
Сакаат ќе имаат среќен ден!!!
. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.0 Vpp, 75 Ohm Баланс на Белата боја : Автоматски Напојување : DC 12 V Тековната Потрошувачка : 90m A Оперативни Температура : -20 до + 70°C, 95% RH максимална Температура на Чување : -40 до + 100°C, 95% RH максимална Вода-доказ : IP69 K
Деталите на автомобил го следи
Автомобил следи paremeters
4.3" автомобил следење
2 power кабел
1 упатство
1 Видео кабел
1 двоен-страна s tiker
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
добредојдовте на нашата продавница
Фабриката на нашата компанија
Инспекција сертификат за нашиот производ
Нашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Бренд Име:
BARCEEN
Објектот Тежина:
500g
Големина На Дисплеј:
4.3
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
JF-М-001
Резолуција:
800x480
Материјал Тип:
ABS
Објектот Големина:
14*16*7
Функција:
автомобил задна камера и монитор
Резолуција:
800*480
Големина На Екранот:
4.3 ретровизор
Школка Материјал:
Пластични
боја:
Црна
Жица или Безжично:
Жица
оригинал или универзална:
Универзална
Леќа агол:
170 Агол
сензор на слика:
hd ccd слика
Водоотпорен:
IP 69K

Најдобри понуди

BigBigRoad 10.1 Инчен LCD автомобил HDMI Следи Покрив се качи на таванот флип надолу на Екранот се поврзете автомобил DVD Плеер
 • Неодамнешно

BigBigRoad 10.1 Инчен LCD автомобил HDMI Следи Покрив се качи на таванот флип надолу на Екранот се поврзете автомобил DVD Плеер

9312.00 DEN 8567.00

Додатоци доаѓаатсо 3месечен гарантен.Компатибилен со DIVX / DVD / VCD / CD / MP4 / MP3 / JPEG / WMA / CDR / CDRW / DVDR / DVDRW 2 НЕ пост

FEELDO 3.5 TFT LCD самостојна Следи Со Задните Видите Паркинг Камера РКА Видео Систем 2.4 G Безжична & запалка приклучок за Optiona
 • Неодамнешно

FEELDO 3.5 TFT LCD самостојна Следи Со Задните Видите Паркинг Камера РКА Видео Систем 2.4 G Безжична & запалка приклучок за Optiona

1092.96 DEN 918.00

3.5инчен Монитор : 3.5 инчи Дигитални TFT LCD монитор TFT Dispaly режим : 4 : 3 Пиксели : 320*240 RGB Формат : PAL или NTSC Моќ ела

9 Инчен Флип Надолу Следи Покривот Планината TFT Монитор LED Екран Автомобил Стајлинг и Висок квалитет на ТВ систем: PAL / NTSC
 • Неодамнешно

9 Инчен Флип Надолу Следи Покривот Планината TFT Монитор LED Екран Автомобил Стајлинг и Висок квалитет на ТВ систем: PAL / NTSC

DEN 2152.32

9 Инчен Флип Надолу Следи Покривот Планината TFT Монитор LED Екран Автомобил Стајлинг и Висок квалитет на Т

паркинг камера донесе вода-доказ функција со hd автомобил екранот следи 800*480 резолуција 4.3 се користи за типови на автомобили
 • Неодамнешно

паркинг камера донесе вода-доказ функција со hd автомобил екранот следи 800*480 резолуција 4.3 се користи за типови на автомобили

1618.08 DEN 1375.00

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Сите вратени предмети МОРА да БИ

4.3 автомобил наназад ги следи донесе 4.3 hd lcd екран Во Цртичка пластична обвивка материјал се прилагодат за различни видови
 • Неодамнешно

4.3 автомобил наназад ги следи донесе 4.3 hd lcd екран Во Цртичка пластична обвивка материјал се прилагодат за различни видови

1173.60 DEN 997.00

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и

FEELDO 4.3 TFT LCD самостојна Следи Со Задните Видите Паркинг Копија Камера РКА Видео Систем 2.4 G Безжична & запалка приклучок
 • Неодамнешно

FEELDO 4.3 TFT LCD самостојна Следи Со Задните Видите Паркинг Копија Камера РКА Видео Систем 2.4 G Безжична & запалка приклучок

1016.64 DEN 854.00

4.3инчен Монитор : 4.3 инчи дигитални TFT LCD Стендaline monitor LCD прилагодливи агол(Горе,Долу),Вртливата Формат на

15 Флип Надолу Следење на автомобили на Покрив Планината Екран со HD Дигитален Широк екран Надземни Плеер Поддржува AV/USB/SD
 • Неодамнешно

15 Флип Надолу Следење на автомобили на Покрив Планината Екран со HD Дигитален Широк екран Надземни Плеер Поддржува AV/USB/SD

DEN 10545.12

Ние се грижиме за нашите ценети клиенти и разберат грижите и фрустрации може да имате.1) во Суштина ние ќ

BigBigRoad За Ford Tourneo Сопствен Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален Екран Поддршка HDMI USB FM ТВ Игра IR-Далечински
 • Неодамнешно

BigBigRoad За Ford Tourneo Сопствен Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален Екран Поддршка HDMI USB FM ТВ Игра IR-Далечински

9312.00 DEN 8567.00

Вграденво аналогни ТВ (изборен) 4 Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални и

BigBigRoad За mazda 8 Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален LED Екран Поддршка HDMI USB FM ТВ Игра IR-Далечински
 • Неодамнешно

BigBigRoad За mazda 8 Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален LED Екран Поддршка HDMI USB FM ТВ Игра IR-Далечински

9312.00 DEN 8567.00

Вие се согласувате да ги сите горенаведениполитики по нарачување на aliexpress! 1,ќе одржи високи стандарди н

Безжична 9 Автомобил Следи Авто 1024*600 Bluetooth MP5 FM Медиуми USB/SD СЛОТ Видео Паркинг Систем Автомобил Задните приказот
 • Неодамнешно

Безжична 9 Автомобил Следи Авто 1024*600 Bluetooth MP5 FM Медиуми USB/SD СЛОТ Видео Паркинг Систем Автомобил Задните приказот

2880.00 DEN 2448.00

Full HD 9" Автомобил TFT LCD Монитор ретровизоротсо Вграден Bluetooth Mp5 FM Фото Екранот USB TF Slot1024*600 LED ЕкранЗа Бекап К

BigBigRoad Автомобил таванот се прикаже Покривот Монтирани Дигитален LED Екран со HDMI USB FM ТВ Игра МО Флип Надолу DVD За Акура
 • Неодамнешно

BigBigRoad Автомобил таванот се прикаже Покривот Монтирани Дигитален LED Екран со HDMI USB FM ТВ Игра МО Флип Надолу DVD За Акура

9312.00 DEN 8567.00

Додатоци доаѓаатсо 3месечен гарантен Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не

Паркинг Систем со Висока Резолуција Авто 4.3 Боја Автомобил Задните Видите Обратна Огледало Монитор + Ccd Камера за К2 Рио Седан
 • Неодамнешно

Паркинг Систем со Висока Резолуција Авто 4.3 Боја Автомобил Задните Видите Обратна Огледало Монитор + Ccd Камера за К2 Рио Седан

1647.84 DEN 1401.00

Може ли да ми парите назад ?Сигурни.Како за враќање превозот надомест ?Ве молиме љубезно ве молиме да зна

BigBigRoad За Dodge Nitro Калибар Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален LED Екран со HDMI USB FM ТВ Игра IR-Далечински
 • Неодамнешно

BigBigRoad За Dodge Nitro Калибар Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален LED Екран со HDMI USB FM ТВ Игра IR-Далечински

9355.20 DEN 8607.00

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Нашата цел е задоволството на кл

BigBigRoad За Ford Експедицијата Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален LED Екран Поддршка HDMI USB FM ТВ IR Таванот
 • Неодамнешно

BigBigRoad За Ford Експедицијата Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален LED Екран Поддршка HDMI USB FM ТВ IR Таванот

9312.00 DEN 8567.00

Мултијазик OSD : англиски, француски, шпански, германски, руски, италијански 10 На сликите кои се прикажани

Видео Плеер Автомобил Покривот Планината Екранот Флип Надолу Следи Надземни Играч Широк Екран LCD Екранот на FM Пренесува USB,
 • Неодамнешно

Видео Плеер Автомобил Покривот Планината Екранот Флип Надолу Следи Надземни Играч Широк Екран LCD Екранот на FM Пренесува USB,

DEN 9585.12

Тоа трае околу 310 дена да пристигне во вашето место.Ние искрено ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите п

Камера со следење колокација одговараат вклучуваат жица 4.3 автомобил на екранот се следи со паркинг камера во акции за Nissan
 • Неодамнешно

Камера со следење колокација одговараат вклучуваат жица 4.3 автомобил на екранот се следи со паркинг камера во акции за Nissan

1565.76 DEN 1331.00

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА

За време на промоцијата свитлива автомобил задните обратен monitor lcd дисплеј 800*480 резолуција пластична обвивка материјал
 • Неодамнешно

За време на промоцијата свитлива автомобил задните обратен monitor lcd дисплеј 800*480 резолуција пластична обвивка материјал

1173.60 DEN 997.00

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и

Висок квалитет на HD камера CCD стаклена леќа материјал автомобил обратна камера+4.3автомобил задните следење на Toyota RAV4
 • Неодамнешно

Висок квалитет на HD камера CCD стаклена леќа материјал автомобил обратна камера+4.3автомобил задните следење на Toyota RAV4

1547.52 DEN 1315.00

ТВ систем : PAL / NTSC Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии Ефективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V) Минимум Осветлув

seicane Универзална 7 инчен HD Автомобил Авто Паркинг Следи Копија Rearview Камера со 170 Степен Обратно Паркинг Копија на Камерата
 • Неодамнешно

seicane Универзална 7 инчен HD Автомобил Авто Паркинг Следи Копија Rearview Камера со 170 Степен Обратно Паркинг Копија на Камерата

2375.52 DEN 2043.00

seicane Универзална 7 инчен HD Автомобил Авто Паркинг Следи Копија Rearview Камера со Широк Агол Визија 170 Степен

им помогне на паркинг во собата вклучуваат 4.3автомобил следи со жица автомобил rearview камера шарени ноќ визија 8 led за Мицубиши
 • Неодамнешно

им помогне на паркинг во собата вклучуваат 4.3автомобил следи со жица автомобил rearview камера шарени ноќ визија 8 led за Мицубиши

1791.36 DEN 1523.00

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

Авто Паркинг Помош 7 Инчен TFT LCD Автомобил Rearview Огледало Следи со 7 МО Ноќ Визија Автомобил Копија Обратна Rear View Camera
 • Неодамнешно

Авто Паркинг Помош 7 Инчен TFT LCD Автомобил Rearview Огледало Следи со 7 МО Ноќ Визија Автомобил Копија Обратна Rear View Camera

2399.52 DEN 1920.00

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

13 Автомобил Следи Авто Автомобил TFT Дигитален LED Екран Автомобил Покривот Монтирани Следи Автомобил Флип Надолу Монитори
 • Неодамнешно

13 Автомобил Следи Авто Автомобил TFT Дигитален LED Екран Автомобил Покривот Монтирани Следи Автомобил Флип Надолу Монитори

3407.52 DEN 2556.00

Карактеристики : 1.13" TFT LCD Флип Dowm Следење2.Мулти Систем : PAL / NTSC3.Со Широк Приказ Агли4.L / R Вртливата Функци

Podofo 7 Безжична Автомобил Следи Копија Камера Систем Rearview Екран 4 Задните Видите Камери IR Ноќ Визија Водоотпорен За Автобус,
 • Неодамнешно

Podofo 7 Безжична Автомобил Следи Копија Камера Систем Rearview Екран 4 Задните Видите Камери IR Ноќ Визија Водоотпорен За Автобус,

7799.52 DEN 6630.00

Podofo 7" Безжична Автомобил Следи Копија Камера Систем Rearview Екран 4 Задните Видите Камери IR Ноќ Визија Водо

LCD Екран Монитор 15 Инчен 1080P Видео Автомобил Покривот Флип Надолу Монитор за автомобили Надземни Играч Widescreen 2 Видео
 • Неодамнешно

LCD Екран Монитор 15 Инчен 1080P Видео Автомобил Покривот Флип Надолу Монитор за автомобили Надземни Играч Widescreen 2 Видео

DEN 10555.20

Купувачот не може да ја откаже нарачката или да бара враќање поради оваа причина.2) Ако тежината на вашио