им помогне на паркинг во собата вклучуваат 4.3автомобил следи со жица автомобил rearview камера шарени ноќ визија 8 led за Мицубиши Lancer

им помогне на паркинг во собата вклучуваат 4.3автомобил следи со жица автомобил rearview камера шарени ноќ визија 8 led за Мицубиши

DEN 1523.00
-15 %
DEN 1791.36

Количина на стоки

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опрема
Поддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опрема
Спецификации :
Домување материјал : ABS пластика
Големина на екранот : 4. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.3 " автомобил на екранот следење
2 power кабел
1 Видео кабел
1 упатство
1.
Деталите на камера
Паркинг камера paremeters
Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние само брод да се потврди цел адреси. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.welcomer да порачате. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.02 Лукс Леќа : 23 мм Видите Агол : 170 степен Sync. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. High-definition и 170 степен широк агол на гледање. Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро. Систем : внатрешен S/N Сооднос : >48d B Електронски Shutter : 1/50 да 1/100,000 секунди, 1/60 да 1/100,000 секунди Видео Излез : 1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Се применува за Оригиналниот автомобил Snap-in дизајн, тоа е лесно да се инсталира. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.3 инчен
Резолуција : 800 W * RGB * 480 H
Aspect ratio : 16 : 9
Напојување : DC 12 V±10%
Операција температура : -20~+50 степени целзиусови степени
Боја : Црна
Донесе водоотпорен функција
Инсталација настава
Ефект се прикаже слика
Пакетот вклучува
1 автомобил паркинг камера
1 4.
добредојдовте на нашата продавница
Фабриката на нашата компанија
Инспекција сертификат за нашиот производ
Нашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Ви благодарам многу за вашиот очекувајте
Сакаат ќе имаат среќен ден!!!
. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).


Други карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Бренд Име:
BARCEEN
Објектот Тежина:
500g
Големина На Дисплеј:
4.3
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
JF-М-001
Резолуција:
800x480
Материјал Тип:
ABS
Објектот Големина:
14*16*7
Функција:
автомобил задна камера и монитор
Резолуција:
800*480
Големина На Екранот:
4.3 ретровизор
Школка Материјал:
Пластични
боја:
Црна
Жица или Безжично:
Жица
оригинал или универзална:
оригиналниот
Леќа агол:
170 Агол
сензор на слика:
hd ccd слика
Водоотпорен:
IP 69K

Најдобри понуди

13 Автомобил Следи Авто Автомобил TFT Дигитален LED Екран Автомобил Покривот Монтирани Следи Автомобил Флип Надолу Монитори
  • Неодамнешно

13 Автомобил Следи Авто Автомобил TFT Дигитален LED Екран Автомобил Покривот Монтирани Следи Автомобил Флип Надолу Монитори

3407.52 DEN 2556.00

Карактеристики : 1.13" TFT LCD Флип Dowm Следење2.Мулти Систем : PAL / NTSC3.Со Широк Приказ Агли4.L / R Вртливата Функци

Висок квалитет на HD камера CCD стаклена леќа материјал автомобил обратна камера+4.3автомобил задните следење на Toyota RAV4
  • Неодамнешно

Висок квалитет на HD камера CCD стаклена леќа материјал автомобил обратна камера+4.3автомобил задните следење на Toyota RAV4

1547.52 DEN 1315.00

ТВ систем : PAL / NTSC Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии Ефективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V) Минимум Осветлув

BigBigRoad За Ford Експедицијата Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален LED Екран Поддршка HDMI USB FM ТВ IR Таванот
  • Неодамнешно

BigBigRoad За Ford Експедицијата Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален LED Екран Поддршка HDMI USB FM ТВ IR Таванот

9312.00 DEN 8567.00

Мултијазик OSD : англиски, француски, шпански, германски, руски, италијански 10 На сликите кои се прикажани

Podofo 7 Безжична Автомобил Следи Копија Камера Систем Rearview Екран 4 Задните Видите Камери IR Ноќ Визија Водоотпорен За Автобус,
  • Неодамнешно

Podofo 7 Безжична Автомобил Следи Копија Камера Систем Rearview Екран 4 Задните Видите Камери IR Ноќ Визија Водоотпорен За Автобус,

7799.52 DEN 6630.00

Podofo 7" Безжична Автомобил Следи Копија Камера Систем Rearview Екран 4 Задните Видите Камери IR Ноќ Визија Водо

Автомобил rear view camera вода-доказ higest ноќ визија донесе 4 ir светла со 4.3 автомобил ретровизор следи универзална
  • Неодамнешно

Автомобил rear view camera вода-доказ higest ноќ визија донесе 4 ir светла со 4.3 автомобил ретровизор следи универзална

1849.44 DEN 1572.00

Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео оп

BigBigRoad 10.1 Инчен LCD автомобил HDMI Следи Покрив се качи на таванот флип надолу на Екранот се поврзете автомобил DVD Плеер
  • Неодамнешно

BigBigRoad 10.1 Инчен LCD автомобил HDMI Следи Покрив се качи на таванот флип надолу на Екранот се поврзете автомобил DVD Плеер

9312.00 DEN 8567.00

Додатоци доаѓаатсо 3месечен гарантен.Компатибилен со DIVX / DVD / VCD / CD / MP4 / MP3 / JPEG / WMA / CDR / CDRW / DVDR / DVDRW 2 НЕ пост

ANSHILONG 4.3 TFT LCD Екран Автомобил Внатрешни работи Замена на ретровизорот Монитор + CCD HD Копија Обратен Камера Систем
  • Неодамнешно

ANSHILONG 4.3 TFT LCD Екран Автомобил Внатрешни работи Замена на ретровизорот Монитор + CCD HD Копија Обратен Камера Систем

2389.44 DEN 2270.00

Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени

За време на промоцијата свитлива автомобил задните обратен monitor lcd дисплеј 800*480 резолуција пластична обвивка материјал
  • Неодамнешно

За време на промоцијата свитлива автомобил задните обратен monitor lcd дисплеј 800*480 резолуција пластична обвивка материјал

1173.60 DEN 997.00

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и

Авто Паркинг Помош 7 Инчен TFT LCD Автомобил Rearview Огледало Следи со 7 МО Ноќ Визија Автомобил Копија Обратна Rear View Camera
  • Неодамнешно

Авто Паркинг Помош 7 Инчен TFT LCD Автомобил Rearview Огледало Следи со 7 МО Ноќ Визија Автомобил Копија Обратна Rear View Camera

2399.52 DEN 1920.00

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

DIYSECUR Безжична 4.3 инчен Автомобил Монитор + Водоотпорен Задните Видите Копија Камера Паркинг Помош за Камиони Каравани Автобус
  • Неодамнешно

DIYSECUR Безжична 4.3 инчен Автомобил Монитор + Водоотпорен Задните Видите Копија Камера Паркинг Помош за Камиони Каравани Автобус

2154.24 DEN 1788.00

Безжична 4.3 инчен TFT LCD Автомобил Следи Rear View Camera Паркинг Системза Камиони / Каравани / Автобуси / Motorhome /