Aliauto Автомобил-стил, Чадор Corporation Автомобил Налепница Спортски Ум Eyelid Decal за Bmw Форд Фокус Фолксваген Поло Шкода Голф Ауди Опел

Aliauto Автомобил-стил, Чадор Corporation Автомобил Налепница Спортски Ум Eyelid Decal за Bmw Форд Фокус Фолксваген Поло Шкода

DEN 101.00
-58 %
DEN 239.52

Количина на стоки

Aliauto Автомобил-стил, Чадор Corporation Автомобил Налепница Спортски Ум Eyelid Decal за Bmw Форд Фокус "Фолксваген" Поло "Шкода" Голф Ауди "Опел" Карактеристики : 100% сосема нов и добар квалитет, и универзална fitment да сите автомобили ги Красат вашата кола со личен автомобил decal, кој го направи на personlized изгледот на youu автомобил автомобил decal е издржлив на топлина и сончева светлина, па тоа не е избледена барем за години Лесно да се инсталира, само излупете го и ставете Тие ќе не уништи боја или површината тоа се вметнат на Материјал : Високо квалитетни ПВЦ Боја : Црвен/ Бела Како што е Прикажано на Слики Size : 13.8" x 3.9"( 35cm x 10cm) Пакетот Вклучува : 1 x Aliauto Автомобил-стил, Чадор Corporation Автомобил Налепница Спортски Ум Eyelid Decal за Bmw Форд Фокус "Фолксваген" Поло "Шкода" Голф Ауди "Опел" Инсталација Настава :
1. Чистење на автомобил површина, чувајте го сув
2. Се ослободи од автомобил налепница носителот и го стави на автомобил налепница на инсталација локација
3. Користете кредитна картичка scrape површината на автомобил налепница се додека не постои меур
4. Да се ослободи од трансфер филм Совети : Никогаш не се стави на автомобил под жешкото сонце во рок од 48 часа по инсталацијата! Никогаш не миење на возилото во рок од 48 часа по инсталацијата! Уникатен вашиот сакан автомобил денес со висок квалитет на објектот во таква добра цена!


Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
дизајн:
зборови
Бренд Име:
Aliauto
Објектот Должина:
35cm
Објектот Ширина:
10cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип:
Лепак Налепница
Име На Модел:
автомобил налепница
Налепница Сместување:
глава
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
домашно милениче

Најдобри понуди

Врвен Квалитет Сатен Мат Хром Сина Винил Заврши Folie се Тркалаат Воздух Балон За Слободни Автомобил Завиткување Големина:1.52*20М/Ролна
  • Неодамнешно

Врвен Квалитет Сатен Мат Хром Сина Винил Заврши Folie се Тркалаат Воздух Балон За Слободни Автомобил Завиткување Големина:1.52*20М/Ролна

9239.04 DEN 8223.00

[3] Грб на винил е со Одвод на Воздух / Air Издание / Ер Слободни Изворот, направете го тоа лесно да се заврши

Aliauto автомобил стил Агенти На shield Рефлексивни Автомобил Налепница и decal за Тојота Chevrolet cruze ФОЛКСВАГЕН Поло Хонда
  • Неодамнешно

Aliauto автомобил стил Агенти На shield Рефлексивни Автомобил Налепница и decal за Тојота Chevrolet cruze ФОЛКСВАГЕН Поло Хонда

239.52 DEN 153.00

Aliauto автомобил стил Агенти На shield Рефлексивни Автомобил Налепница и decal за Тојота Chevrolet cruze "ФОЛКСВАГЕН" П

4PCS Автомобил Налепница Вратата Заштита Чувари Налепници за fiat punto 500 браво freemont stilo панда linea ducato doblo автомобил-стил
  • Неодамнешно

4PCS Автомобил Налепница Вратата Заштита Чувари Налепници за fiat punto 500 браво freemont stilo панда linea ducato doblo автомобил-стил

618.24 DEN 371.00

1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купува

ABS Хром Задните Wiper Покрие Намали за 2014 2015 X-Trail x трага T32 Непријателските Заден Прозорец Wiper Покрие Автомобил
  • Неодамнешно

ABS Хром Задните Wiper Покрие Намали за 2014 2015 X-Trail x трага T32 Непријателските Заден Прозорец Wiper Покрие Автомобил

1066.56 DEN 896.00

Имаат Среќен шопинг искуство во нашата продавница Во нашата Продавница сите Автомобил Производител на

1PcCar Внатрешни работи клима Контрола Knob Налепници Аудио Knob Заштитни на Вратите Налепница за Jeeep Компас 2017 2018 Додатоци
  • Неодамнешно

1PcCar Внатрешни работи клима Контрола Knob Налепници Аудио Knob Заштитни на Вратите Налепница за Jeeep Компас 2017 2018 Додатоци

864.00 DEN 613.00

5310366284272257 Модифицирани За Jeep Compass 2017 парче парче парче парче парче парче парчеСледните Автомобил Е За Ва

TTCR-II Автомобил Додатоци Висок квалитет на Алуминиум Педалот за Гас Кочница подложка за нозе Педали Подлога Покритие за Nissan
  • Неодамнешно

TTCR-II Автомобил Додатоци Висок квалитет на Алуминиум Педалот за Гас Кочница подложка за нозе Педали Подлога Покритие за Nissan

864.00 DEN 691.00

Fitment : Автомобил Додатоци За XTrail 20062011 МТ Пренос Левата Рака се Вози Вклучуваат : 4 ПАРЧИЊА : Педалот за гас