Автомобил -Стил, Чадор Corporation Shield Марк Автомобил Налепница и Decal за ФОЛКСВАГЕН Шкода Киа Bmw E39 Ауди Голф-Поло Пежо 307 Опел

Автомобил -Стил, Чадор Corporation Shield Марк Автомобил Налепница и Decal за ФОЛКСВАГЕН Шкода Киа Bmw E39 Ауди Голф-Поло Пежо

DEN 479.52

Количина на стоки

Автомобил -Стил, Чадор Corporation Shield Марк Автомобил Налепница и Decal за "ФОЛКСВАГЕН ""Шкода" Киа Bmw E39 Ауди Голф-Поло Пежо 307 "Опел" Карактеристики : 100% сосема нов и добар квалитет, и универзална fitment за сите возила кои ги Красат вашата кола со личен автомобил decal, кој го направи на personlized изгледот на youu автомобил автомобил decal е издржлив на топлина и сончева светлина, па тоа не е избледена барем за години Лесно да се инсталира, само излупете го и ставете Тие ќе не уништи боја или површината тоа се вметнат на Материјал : Високо квалитетни ПВЦ Боја : Како на сликите се покаже Големина : ( 33cm x 29cm)(58cmx51cm) Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил -Стил, Чадор Corporation Shield Марк Автомобил Налепница и Decal за "ФОЛКСВАГЕН ""Шкода" Киа Bmw E39 Ауди Голф-Поло Пежо 307 "Опел" Инсталација Настава : 1. Чистење на автомобил површина, чувајте го сув 2. Се ослободи од автомобил налепница носителот и го стави на автомобил налепница на инсталација локација 3. Користете кредитна картичка scrape површината на автомобил налепница се додека не постои меур 4. Да се ослободи од трансфер филм Совети : Никогаш не се стави на автомобил под жешкото сонце во рок од 48 часа по инсталацијата! Никогаш не миење на возилото во рок од 48 часа по инсталацијата!


Други карактеристики

Големина:
58cm, 30cm
Тип На Објект:
Налепници
Објектот Висина:
0.01cm
Тип:
Лепак Налепница
Име На Модел:
автомобил налепница
Бренд Име:
Aliauto
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
51cm
Објектот Должина:
58cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ

Најдобри понуди

ABS Хром Задните Wiper Покрие Намали за 2014 2015 X-Trail x трага T32 Непријателските Заден Прозорец Wiper Покрие Автомобил
  • Неодамнешно

ABS Хром Задните Wiper Покрие Намали за 2014 2015 X-Trail x трага T32 Непријателските Заден Прозорец Wiper Покрие Автомобил

1066.56 DEN 896.00

Имаат Среќен шопинг искуство во нашата продавница Во нашата Продавница сите Автомобил Производител на

ABS Хром Пред Главата на Магла Светлина Светилка Маска за 2015 Новиот Nissan MURANO Магла Светлина Покрие Скратува Автомобил
  • Неодамнешно

ABS Хром Пред Главата на Магла Светлина Светилка Маска за 2015 Новиот Nissan MURANO Магла Светлина Покрие Скратува Автомобил

1199.52 DEN 1020.00

Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле, што во голема мера ќе го цениме дека ќе ни остави Postitive П

XGS DECAL автомобил налепници applique волкот В автомобил, мотоцикл applique рефлексивни налепници водоотпорен налепници
  • Неодамнешно

XGS DECAL автомобил налепници applique волкот В автомобил, мотоцикл applique рефлексивни налепници водоотпорен налепници

238.56 DEN 227.00

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со пр

Автомобил Налепница Амблем Значка За Џип 4x4 Ограничен Опашка Метал 2 Бои 2 Големини Auto Tuning Автомобили Стил Додатоци
  • Неодамнешно

Автомобил Налепница Амблем Значка За Џип 4x4 Ограничен Опашка Метал 2 Бои 2 Големини Auto Tuning Автомобили Стил Додатоци

DEN 479.52

Автомобил Налепница Амблем Значка За Џип 4x4 Ограничен Опашка Метал 2 Бои 2 Големини Auto Tuning Автомобили Сти

Висок Квалитет Пурпурна Мат Хром Автомобил Винил Филм Мат Хром Пурпурна Винил Воздух Слободен Балон За Возило Обвива Големина:1.52*20М/Ролна
  • Неодамнешно

Висок Квалитет Пурпурна Мат Хром Автомобил Винил Филм Мат Хром Пурпурна Винил Воздух Слободен Балон За Возило Обвива Големина:1.52*20М/Ролна

9239.04 DEN 8223.00

Вие ќе добиете СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ по стоки испратени.Име На Производ : Виолетова Мат Хром Автомобил Винил Ф

1PcCar Внатрешни работи клима Контрола Knob Налепници Аудио Knob Заштитни на Вратите Налепница за Jeeep Компас 2017 2018 Додатоци
  • Неодамнешно

1PcCar Внатрешни работи клима Контрола Knob Налепници Аудио Knob Заштитни на Вратите Налепница за Jeeep Компас 2017 2018 Додатоци

864.00 DEN 613.00

5310366284272257 Модифицирани За Jeep Compass 2017 парче парче парче парче парче парче парчеСледните Автомобил Е За Ва

2 X Aliauto Автомобил-стил, Скелет Ајкула Автомобил Налепница и Decal Оди Риба Додатоци за Фолксваген Поло, Голф Tiguan Bmw Ford
  • Неодамнешно

2 X Aliauto Автомобил-стил, Скелет Ајкула Автомобил Налепница и Decal Оди Риба Додатоци за Фолксваген Поло, Голф Tiguan Bmw Ford

239.52 DEN 122.00

2 X Aliauto Автомобилстил, Скелет Ајкула Автомобил Налепница и Decal Оди Риба Додатоци за Фолксваген Поло, Голф

Додатоци 2 парчиња светла за Магла Декорација Рамка со Висок Квалитет ABS Хром Одговара За Субару Шумите 2013 2014 Автомобил
  • Неодамнешно

Додатоци 2 парчиња светла за Магла Декорација Рамка со Висок Квалитет ABS Хром Одговара За Субару Шумите 2013 2014 Автомобил

1386.24 DEN 1178.00

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.2 : пред да ја залепите на