Додатоци 2 парчиња светла за Магла Декорација Рамка со Висок Квалитет ABS Хром Одговара За Субару Шумите 2013 2014 Автомобил Светла Стил

Додатоци 2 парчиња светла за Магла Декорација Рамка со Висок Квалитет ABS Хром Одговара За Субару Шумите 2013 2014 Автомобил

DEN 1178.00
-15 %
DEN 1386.24

Количина на стоки

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
2 : пред да ја залепите на производот , утврдување на производот инсталација локација,тогаш раскина исклучи црвениот филм. Ако сте автомобил лице, ќе знаете што е потребно нешто. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не се со добар квалитет. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ние ќе им даде на Posttive Повратни информации откако ќе се потврди на испорака. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Добредојдовте на нашата куќа! Ние gaurantee квалитетот на нашите производи!!
кликнете најдете повеќе додатоци во нашата продавница
Инсталација!
1 : чистење површини. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни ОБЕЗБЕДИ превозот следење на број. Поради времето за испорака зависи од третиот дел, ве молиме да се чувствуваат слободни да cotnact ни ако имате било какви загриженост. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Карактеристики :
1) : автомобилски 3 M лепило вклучени
2) : Направени од квалитетен Материјал
3) : Одлична Декорација и Заштита
4) : Лесно да се инсталира
Предмети Слика&Detail
За нас Abaiwai авто делови компанија фокусирана на производство и продажба на авто делови, авто делови, преку подобрување на дизајнот надградби да се направи нашите автомобили повеќе убави и издржливи. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни дадете Не-позитивни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7.Време на испорака 7 до 35 дена Ако сакате побрзо превозот (ЕМС/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от), ве молиме контактирајте со нас Враќање 1.Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух Mail. Ставете површини треба да се чува апсолутно чиста и сува,чистење со крпа натопена во 50% алкохол е најдобар. Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле, што во голема мера ќе го цениме дека ќе ни остави Postitive Повратни информации и 5 Ѕвезди. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. (Освен некои земји и APO и FPO) 2.
3 : Производи и ставете делови треба да не контактираат на водата и поголем прашина во рок од 24 часа пред тие да се постигне најдобар лепливоста. Операција треба да се избегне вашиот прст контакт со гумена површина, и вие мора да extruding производот за да бидете сигурни дека најдобар лепливоста. Превозот 1. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОДДРШКА!. Главни производи вклучуваат различни модели на класичен бренд за Внатрешни Додатоци и Надворешност додатоци, и така, на пример : на педалот за гас на возилото, рачки на вратите, перница, шиење, клучни случаи, светлина веѓите, и така натаму.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Налепница Сместување:
глава
Вид На Налепница:
Автомобил Светла
Објектот Должина:
35cm
дизајн:
зборови
Објектот Висина:
5cm
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
за субару шумарот
Тип:
Други 3D Налепница
категорија:
3D
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Дијаметар:
35cm
Објектот Ширина:
12cm
Бренд Име:
ABAIWAI
Материјал Тип:
abs хром
Предмет Тип:
Автомобил Стил
Модел, Име:
Светла за магла Декорација Рамка
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Состојба:
100% Сосема Нов
Модел Година:
2013 2014 година
Количина:
2 парчиња/set

Најдобри понуди

2 X Aliauto Автомобил-стил, Скелет Ајкула Автомобил Налепница и Decal Оди Риба Додатоци за Фолксваген Поло, Голф Tiguan Bmw Ford
  • Неодамнешно

2 X Aliauto Автомобил-стил, Скелет Ајкула Автомобил Налепница и Decal Оди Риба Додатоци за Фолксваген Поло, Голф Tiguan Bmw Ford

239.52 DEN 122.00

2 X Aliauto Автомобилстил, Скелет Ајкула Автомобил Налепница и Decal Оди Риба Додатоци за Фолксваген Поло, Голф

Автомобил табла се Избегне светлина подлога Инструмент платформа биро покрие Душеци Теписи Авто додатоци за Chevrolet cruze 2009
  • Неодамнешно

Автомобил табла се Избегне светлина подлога Инструмент платформа биро покрие Душеци Теписи Авто додатоци за Chevrolet cruze 2009

1194.24 DEN 764.00

Добредојдовте на нашата Продавница! ! ! Ние гарантираме за да обезбеди најдобра услуга и на најдобар ква

10Roll трговија на Големо ТОЧКА Рефлексивни Лента - Црвена и Бела - DOT-C2 Conspiciuity Лента - КОМЕРЦИЈАЛНИ се ТРКАЛААТ
  • Неодамнешно

10Roll трговија на Големо ТОЧКА Рефлексивни Лента - Црвена и Бела - DOT-C2 Conspiciuity Лента - КОМЕРЦИЈАЛНИ се ТРКАЛААТ

16464.00 DEN 14818.00

Ако нарачате повеќе , ве Молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде попуст.Име : DOTC2 Рефлексивни Нале

XGS DECAL автомобил налепници applique волкот В автомобил, мотоцикл applique рефлексивни налепници водоотпорен налепници
  • Неодамнешно

XGS DECAL автомобил налепници applique волкот В автомобил, мотоцикл applique рефлексивни налепници водоотпорен налепници

238.56 DEN 227.00

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со пр

Хром E220 Авто Багажникот Задниот Браник Броеви Писмо Значка Амблем Лого За Мерцедес Бенц E Класа W207 w204 w203 w211 w210 w212
  • Неодамнешно

Хром E220 Авто Багажникот Задниот Браник Броеви Писмо Значка Амблем Лого За Мерцедес Бенц E Класа W207 w204 w203 w211 w210 w212

479.52 DEN 398.00

Хром E220 Авто Багажникот Задниот Браник Броеви Писмо Значка Амблем Лого За Мерцедес Бенц E Класа W207 w204 w203

ABS Хром Пред Главата на Магла Светлина Светилка Маска за 2015 Новиот Nissan MURANO Магла Светлина Покрие Скратува Автомобил
  • Неодамнешно

ABS Хром Пред Главата на Магла Светлина Светилка Маска за 2015 Новиот Nissan MURANO Магла Светлина Покрие Скратува Автомобил

1199.52 DEN 1020.00

Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле, што во голема мера ќе го цениме дека ќе ни остави Postitive П

Висок Квалитет Пурпурна Мат Хром Автомобил Винил Филм Мат Хром Пурпурна Винил Воздух Слободен Балон За Возило Обвива Големина:1.52*20М/Ролна
  • Неодамнешно

Висок Квалитет Пурпурна Мат Хром Автомобил Винил Филм Мат Хром Пурпурна Винил Воздух Слободен Балон За Возило Обвива Големина:1.52*20М/Ролна

9239.04 DEN 8223.00

Вие ќе добиете СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ по стоки испратени.Име На Производ : Виолетова Мат Хром Автомобил Винил Ф

Врвен Квалитет Сатен Мат Хром Сина Винил Заврши Folie се Тркалаат Воздух Балон За Слободни Автомобил Завиткување Големина:1.52*20М/Ролна
  • Неодамнешно

Врвен Квалитет Сатен Мат Хром Сина Винил Заврши Folie се Тркалаат Воздух Балон За Слободни Автомобил Завиткување Големина:1.52*20М/Ролна

9239.04 DEN 8223.00

[3] Грб на винил е со Одвод на Воздух / Air Издание / Ер Слободни Изворот, направете го тоа лесно да се заврши

Автомобил тело Страна Чекор Подножјето на Возилото Калапи капак покрие Трим одговара за TOYOTA land cruiser prado FJ150 2010-
  • Неодамнешно

Автомобил тело Страна Чекор Подножјето на Возилото Калапи капак покрие Трим одговара за TOYOTA land cruiser prado FJ150 2010-

4847.52 DEN 4460.00

Повратна информација Може да ни дадете добар фидбек и Целосна 5 ѕвезди за опис,превозот,комуникација ак