Cawanerl Целосна Автомобил Покритие Авто УВ Анти Покрие Сонцето Снег Дожд Отпорни Заштита Покрие Dustproof За Хонда, HR-V HRV

Cawanerl Целосна Автомобил Покритие Авто УВ Анти Покрие Сонцето Снег Дожд Отпорни Заштита Покрие Dustproof За Хонда, HR-V HRV

DEN 1319.00
-9 %
DEN 1449.12

Количина на стоки

Функција : -се Вклопи / За Хонда, HR-V HRV -100% Нов Бренд. -Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за квалитет. -Овој автомобил покритие е Дише ткаенина овозможува максимална циркулацијата на воздух под капакот. -Го штити вашиот автомобил против УВ зраци, ветер, светлина, ветер, снег, мраз, мраз, прашина,и нула,да обезбеди основна заштита за вашиот автомобил. -Автомобил покритие имаат flex бенд,двојно stitched,earmuffs дизајн,windproof тока,складирање торба. -Лесен за ракување и чување. -Материјал : Полиестер Тафт -Боја : Sliver Сива Топло Совет : -имаме автомобил покритие за над 1000 модели на автомобили, ако сакате автомобил покритие за други автомобил модел, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. -Автомобил покритие само може да се отпорни на светлина дожд ,кога тоа е умерен ветер или тешки дожд,некои на вода може да навлезат во автомобил покритие. -Автомобил покритие е пренослив дизајн,па материјал на автомобил покритие не е многу густа ,може да се чувствуваат тоа се тенки,но ве молам, не грижете се,на неговиот квалитет е медиум,и тоа е лесно да се инсталира и складирање. -Откако ќе го добиете производот,а ако не сте задоволни со тоа,ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ветувам јас ќе се направи сте задоволни,ви Благодариме ! Пакет содржи : 1 x Автомобил Покритие ( Со Мало Перниче)


Други карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Бренд Име:
cawanerl
Објектот Тежина:
1.17kg
Година:
Универзална
Материјал Тип:
Полиестер
Објектот Должина:
4.4m
Специјални Функции:
Анти УВ,Dustproof,Флексибилни
Објектот Висина:
1.5m
Објектот Ширина:
1.8m
Автомобил Направи:
За Хонда, HR-V

Најдобри понуди

Protable Транспарентен Автомобил Анти Прашина Валкани Целосно Покривање Dustproof Заштитник Снег Заштита за Седан Hatchback SUV
 • Неодамнешно

Protable Транспарентен Автомобил Анти Прашина Валкани Целосно Покривање Dustproof Заштитник Снег Заштита за Седан Hatchback SUV

DEN 880.80

Ова е protable животната средина ЈП маска против прашина, снег, дожд и гуано.Мултифункционален и лесно да се

Buildreamen2 Автомобил Покритие Водоотпорен Сонцето Врне Снег Заштитник Покритие За Мерцедес Бенц CLK Класа CLK500 CLK240 CLK270
 • Неодамнешно

Buildreamen2 Автомобил Покритие Водоотпорен Сонцето Врне Снег Заштитник Покритие За Мерцедес Бенц CLK Класа CLK500 CLK240 CLK270

3057.12 DEN 2171.00

Функција : Fitment / За Мерцедес Бенц CLK Класа CLK500 CLK240 CLK270 CLK230 CLK430 Brand New 95% полн автомобил водоотпорен, водо

Cawanerl Автомобил Покрие Сонцето Сенка Анти УВ Снег Дождот Сонце Отпорни Покрие Dustproof За BMW X1 Бесплатен Превозот !
 • Неодамнешно

Cawanerl Автомобил Покрие Сонцето Сенка Анти УВ Снег Дождот Сонце Отпорни Покрие Dustproof За BMW X1 Бесплатен Превозот !

1569.12 DEN 1428.00

Функција : се Вклопи / За BMW X1 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за

Buildreamen2 Автомобил Покритие Авто Отворено Анти-УВ Сонцето Сенка Снег Дожд Отпорен на Гребење Покритие За Тојота Ехо FJ Џип
 • Неодамнешно

Buildreamen2 Автомобил Покритие Авто Отворено Анти-УВ Сонцето Сенка Снег Дожд Отпорен на Гребење Покритие За Тојота Ехо FJ Џип

1583.52 DEN 1124.00

Карактеристики : Fit / За Тојота Ехо FJ Џип Марка X T100 100% Сосема нов и висок квалитет на Боја : Сребро СивоМа

Cawanerl Автомобил Покритие Автомобилската Анти УВ Сонцето Врне Снег Заштита Покрие Dustproof За Lancia Thema Теза Ypsilon Phedra
 • Неодамнешно

Cawanerl Автомобил Покритие Автомобилската Анти УВ Сонцето Врне Снег Заштита Покрие Dustproof За Lancia Thema Теза Ypsilon Phedra

2154.72 DEN 1638.00

Автомобил покритие е мултифункција и Пренослив дизајн,тоа е со предупредување рефлексивни лента,windproof

Buildreamen2 Автомобил Покритие Отворено Анти-УВ Сонцето Сенка Дожд Снег Нула Заштитник Авто Покритие За Seat Mii Alhambra Arosa
 • Неодамнешно

Buildreamen2 Автомобил Покритие Отворено Анти-УВ Сонцето Сенка Дожд Снег Нула Заштитник Авто Покритие За Seat Mii Alhambra Arosa

1583.52 DEN 1124.00

Карактеристики : Fit / За Seat Mii Alhambra Arosa Кордоба Леон 100% Сосема нов и висок квалитет на Боја : Сребро СивоМа

Buildreamen2 Автомобил Покрие Сонцето Врне Снег Нула Отпорни на Прашина Маска Водоотпорен За Мерцедес Benz GLK GLK280 GLK300
 • Неодамнешно

Buildreamen2 Автомобил Покрие Сонцето Врне Снег Нула Отпорни на Прашина Маска Водоотпорен За Мерцедес Benz GLK GLK280 GLK300

3229.92 DEN 2293.00

Функција : Fitment / За Мерцедес Benz GLK GLK280 GLK300 GLK320 GLK350 Brand New 95% полн автомобил водоотпорен, водоотпорен трет

Cawanerl Автомобил Покритие Анти УВ Дожд Снег Отпорни на Сонцето Сенка Покрие Автомобил-Стил, За BMW M3 Висок Квалитет !
 • Неодамнешно

Cawanerl Автомобил Покритие Анти УВ Дожд Снег Отпорни на Сонцето Сенка Покрие Автомобил-Стил, За BMW M3 Висок Квалитет !

1521.12 DEN 1384.00

Функција : се Вклопи / За BMW M3 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за

Kayme водоотпорен маскирна автомобил опфаќа отворено заштита од сонце покритие за автомобил рефлектор прашина дожд снег заштитна
 • Неодамнешно

Kayme водоотпорен маскирна автомобил опфаќа отворено заштита од сонце покритие за автомобил рефлектор прашина дожд снег заштитна

2801.28 DEN 1821.00

Oxford маскирна маска ,водоотпорен и силна, четири годишни времиња заеднички Како да избор на правото szie? Hat

Buildreamen2 Автомобил Покрие Сонцето Сенка Дожд Снег Заштита Покрие Водоотпорен цела Сезона Погоден За Volvo 940 C70 S70 V40
 • Неодамнешно

Buildreamen2 Автомобил Покрие Сонцето Сенка Дожд Снег Заштита Покрие Водоотпорен цела Сезона Погоден За Volvo 940 C70 S70 V40

3090.72 DEN 2195.00

Функција : Fitment / За Volvo 940 C70 S70 V40 V70 XC90 Brand New 95% полн автомобил водоотпорен, водоотпорен третирани ткаени

Buildreamen2 Автомобил Покритие Анти-УВ Сонцето Сенка Дожд Снег Заштитник Покрие Водоотпорен За Nissan Армада Micra Непријателските
 • Неодамнешно

Buildreamen2 Автомобил Покритие Анти-УВ Сонцето Сенка Дожд Снег Заштитник Покрие Водоотпорен За Nissan Армада Micra Непријателските

2879.52 DEN 2044.00

Функција : Fitment / За Nissan Армада Micra Непријателските Cefiro Maxima Cima Brand New 95% полн автомобил водоотпорен, водо

Универзална Сребро Автомобил Половина Покрие ветробранското стакло Ролетни Мотор Заштитник Автомобил Опфаќа Анти УВ Снег Прашина
 • Неодамнешно

Универзална Сребро Автомобил Половина Покрие ветробранското стакло Ролетни Мотор Заштитник Автомобил Опфаќа Анти УВ Снег Прашина

DEN 1926.72

Примена : Универзална Секоја цел може да се прилагоди на вашиот автомобил модел, така што за да се избегн

Затворен Отворено Целосна Автомобил Покрие Сонцето УВ Снег Прашина Отпорни Заштита Големина S M L XL SUV L XL Автомобил Опфаќа
 • Неодамнешно

Затворен Отворено Целосна Автомобил Покрие Сонцето УВ Снег Прашина Отпорни Заштита Големина S M L XL SUV L XL Автомобил Опфаќа

767.52 DEN 721.00

започнетекрајотВисок Квалитет на Автомобил Покритие се направени од врвен квалитет неплетени полипро

Buildreamen2 Автомобил Покрие Сонцето Снег Дожд Отпорен На Гребење Покрие Прашина Доказ За Chevrolet Спин Траверс Uplander Malibu
 • Неодамнешно

Buildreamen2 Автомобил Покрие Сонцето Снег Дожд Отпорен На Гребење Покрие Прашина Доказ За Chevrolet Спин Траверс Uplander Malibu

1583.52 DEN 1124.00

Карактеристики : Fit / За Chevrolet Спин Траверс Uplander Malibu Lumina Искра 100% Сосема нов и висок квалитет на Боја : Сре

Buildreamen2 Автомобил Покритие Анти УВ Нула Снег Дождот Сонце Прашина Спречување Заштитник Покрие Водоотпорен За Hyundai Verna
 • Неодамнешно

Buildreamen2 Автомобил Покритие Анти УВ Нула Снег Дождот Сонце Прашина Спречување Заштитник Покрие Водоотпорен За Hyundai Verna

2082.72 DEN 1791.00

За Hyundai Verna Hatchback Brand New 100% целосна автомобил водоотпорен, водоотпорен третирани ткаенина Трајни Monolayer st

Buildreamen2 Целосна Автомобил Покритие За Hyundai Verna Седан Анти УВ Нула Снег Дождот Сонце Прашина Отпорни Заштитник Покрие
 • Неодамнешно

Buildreamen2 Целосна Автомобил Покритие За Hyundai Verna Седан Анти УВ Нула Снег Дождот Сонце Прашина Отпорни Заштитник Покрие

2274.72 DEN 1956.00

За Hyundai Verna Седан Brand New 100% целосна автомобил водоотпорен, водоотпорен третирани ткаенина Трајни Monolayer s

Креативни Автомобил Страна на Прозорецот Завеса Sunshade Водоотпорен TPU Автомобилство Автомобили Страна на Windows Магнетни
 • Неодамнешно

Креативни Автомобил Страна на Прозорецот Завеса Sunshade Водоотпорен TPU Автомобилство Автомобили Страна на Windows Магнетни

394.08 DEN 374.00

Материјал : Квалитет TPU (Водоотпорен и висок tempareture отпор) Големина : 60 *44cm (23.6"x17.3"), погоден за автомобил ст

Buildreamen2 Водоотпорен Автомобил Покритие Згусне Случај Sunshade Автомобил Анти-УВ Сонцето Врне Снег Град Отпорни Заштитна
 • Неодамнешно

Buildreamen2 Водоотпорен Автомобил Покритие Згусне Случај Sunshade Автомобил Анти-УВ Сонцето Врне Снег Град Отпорни Заштитна

3599.52 DEN 2556.00

Функција : Материјал : Алуминиумска Фолија & ЈП Композитни & Топол Воздух Памук Материјал својства : Водо

Cawanerl Автомобил Покритие Sunshade Автомобилската Сонцето Врне Снег Заштитник Против УВ Покритие За Buick Век Verano Excelle
 • Неодамнешно

Cawanerl Автомобил Покритие Sunshade Автомобилската Сонцето Врне Снег Заштитник Против УВ Покритие За Buick Век Verano Excelle

2087.52 DEN 1586.00

Автомобил покритие е мултифункција и Пренослив дизајн,тоа е со предупредување рефлексивни лента,windproof

10PCS Авто делови од не ' рѓосувачки челик Задниот Браник Заштитник Sill Scuff Плоча Вратата Sill одговара за -2017 KIA SPORTAGE
 • Неодамнешно

10PCS Авто делови од не ' рѓосувачки челик Задниот Браник Заштитник Sill Scuff Плоча Вратата Sill одговара за -2017 KIA SPORTAGE

7440.00 DEN 6696.00

Ние продаваме брендиме производи се Кина,Ве молиме да се чувствуваат удобно купување на Овој производ м