Buildreamen2 Автомобил Покритие Анти-УВ Сонцето Врне Снег Отпорни на Прашина Маска Водоотпорен За Chrysler 300 300S 300C 300 МЕТРИ PT Cruiser Avenger

Buildreamen2 Автомобил Покритие Анти-УВ Сонцето Врне Снег Отпорни на Прашина Маска Водоотпорен За Chrysler 300 300S 300C 300

DEN 2112.00
-29 %
DEN 2975.52

Количина на стоки

Функција : - Fitment / За Chrysler 300 300 S 300 C 300 МЕТРИ PT Cruiser Avenger - Brand New - 95% полн автомобил водоотпорен, водоотпорен третирани ткаенина. - Трајни Monolayer stitched шевовите - водоотпорен дише ткаенина не ќе изгние или mildew. - Неговата површина да може ефективно да го блокира ултравиолетова светлина зрачење, имате одредено ниво на заштита. - Ефикасно спречување прашина во автомобил, да ги задржи на автомобилот внатре и надвор чиста и уредна. - Сит се вклопуваат еластична полите го опкружува целото возило. Водоотпорен материјал штитови автомобил од сонце и дожд за супериорен заштита. - Се задржи автомобил кулер внатре намалување на штети на опремата, кои се предизвикани од висока температура. - Добра заштита против ветрот со прашина, песок и други загадувачи. - Заштита од heary снег. Намалување на штета од снег мраз и заштеда на време да се отстрани - за Тоа може да се заштити автомобилот е површина од тоа да биде изгребани. - Лесно да се мијат и се соберат. Топло Совети : 1. Откако ќе нарачате, ве молиме да ми кажете на вашиот автомобил модел во детали. 2. Ве молиме потврдете го автомобил покритие"s големина одговара на вашиот автомобил, пред да го стави на ред. 3.Автомобил покритие е пренослив дизајн,иако тоа се состои од два слоеви на платно,тоа е многу светлина (1.2 - 1.9 кг),може да се чувствуваат тоа е премногу тенка,но ве молам, не грижете се, автомобил покритие може да се отпорни на сонцето врне снег нула, и вистински водоотпорен, но тоа може да не се отпорни град,ако сакате да се купи повеќе дебелина автомобил покритие или автомобил капак кој може да се отпорни град,ве молиме контактирајте со мене, ти Благодарам ! 4.Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, боја на слики покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети. 5. Имаме автомобил покритие за над 1000 модели на автомобили, ако сакате автомобил покритие за други автомобил модел на, ве молиме слободно да контактирате со мене, ти Благодарам ! Пакет листа : 1 x Автомобил покритие 1 x Складирање торба


Други карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Објектот Ширина:
2m
Година:
сите години
Бренд Име:
Buildreamen2
Материјал Тип:
PEVA заштита на Животната средина
Објектот Тежина:
1.84kg
Објектот Висина:
1.5m
Објектот Должина:
5.2m
Специјални Функции:
Водоотпорен , Dustproof , Анти УВ
боја:
Сребро Геј
Автомобил модел:
За Chrysler 300 300S 300C 300 МЕТРИ PT Cruiser Avenger

Најдобри понуди

Cawanerl Целосна Автомобил Покритие Авто УВ Анти Покрие Сонцето Снег Дожд Отпорни Заштита Покрие Dustproof За Хонда, HR-V HRV
 • Неодамнешно

Cawanerl Целосна Автомобил Покритие Авто УВ Анти Покрие Сонцето Снег Дожд Отпорни Заштита Покрие Dustproof За Хонда, HR-V HRV

1449.12 DEN 1319.00

Функција : се Вклопи / За Хонда, HRV HRV 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранц

Cawanerl Автомобил Покритие Автомобилската Анти УВ Сонцето Врне Снег Заштита Покрие Dustproof За Lancia Thema Теза Ypsilon Phedra
 • Неодамнешно

Cawanerl Автомобил Покритие Автомобилската Анти УВ Сонцето Врне Снег Заштита Покрие Dustproof За Lancia Thema Теза Ypsilon Phedra

2154.72 DEN 1638.00

Автомобил покритие е мултифункција и Пренослив дизајн,тоа е со предупредување рефлексивни лента,windproof

Buildreamen2 Автомобил Покрие Сонцето Сенка Дожд Снег Заштита Покрие Водоотпорен цела Сезона Погоден За Volvo 940 C70 S70 V40
 • Неодамнешно

Buildreamen2 Автомобил Покрие Сонцето Сенка Дожд Снег Заштита Покрие Водоотпорен цела Сезона Погоден За Volvo 940 C70 S70 V40

3090.72 DEN 2195.00

Функција : Fitment / За Volvo 940 C70 S70 V40 V70 XC90 Brand New 95% полн автомобил водоотпорен, водоотпорен третирани ткаени

Buildreamen2 Автомобил Покрие Сонцето Снег Дожд Отпорен На Гребење Покрие Прашина Доказ За Chevrolet Спин Траверс Uplander Malibu
 • Неодамнешно

Buildreamen2 Автомобил Покрие Сонцето Снег Дожд Отпорен На Гребење Покрие Прашина Доказ За Chevrolet Спин Траверс Uplander Malibu

1583.52 DEN 1124.00

Карактеристики : Fit / За Chevrolet Спин Траверс Uplander Malibu Lumina Искра 100% Сосема нов и висок квалитет на Боја : Сре

Универзален Автомобил Шофершајбната Покрие Снег Мраз Guard Заштитник Shield Автомобил Опфаќа Прашина Сонцето Сенка Заштита за
 • Неодамнешно

Универзален Автомобил Шофершајбната Покрие Снег Мраз Guard Заштитник Shield Автомобил Опфаќа Прашина Сонцето Сенка Заштита за

906.72 DEN 862.00

Универзален Автомобил Шофершајбната Покрие Снег Мраз Guard Заштитник Shield Прашина Сонцето Сенка Заштита з

Универзална Сребро Автомобил Половина Покрие ветробранското стакло Ролетни Мотор Заштитник Автомобил Опфаќа Анти УВ Снег Прашина
 • Неодамнешно

Универзална Сребро Автомобил Половина Покрие ветробранското стакло Ролетни Мотор Заштитник Автомобил Опфаќа Анти УВ Снег Прашина

DEN 1926.72

Примена : Универзална Секоја цел може да се прилагоди на вашиот автомобил модел, така што за да се избегн

Cawanerl Автомобил Покритие Анти УВ Дожд Снег Отпорни на Сонцето Сенка Покрие Автомобил-Стил, За BMW M3 Висок Квалитет !
 • Неодамнешно

Cawanerl Автомобил Покритие Анти УВ Дожд Снег Отпорни на Сонцето Сенка Покрие Автомобил-Стил, За BMW M3 Висок Квалитет !

1521.12 DEN 1384.00

Функција : се Вклопи / За BMW M3 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за

Buildreamen2 Целосна Автомобил Покритие За Hyundai Verna Седан Анти УВ Нула Снег Дождот Сонце Прашина Отпорни Заштитник Покрие
 • Неодамнешно

Buildreamen2 Целосна Автомобил Покритие За Hyundai Verna Седан Анти УВ Нула Снег Дождот Сонце Прашина Отпорни Заштитник Покрие

2274.72 DEN 1956.00

За Hyundai Verna Седан Brand New 100% целосна автомобил водоотпорен, водоотпорен третирани ткаенина Трајни Monolayer s

Buildreamen2 Автомобил Покритие Анти УВ Нула Снег Дождот Сонце Прашина Спречување Заштитник Покрие Водоотпорен За Hyundai Verna
 • Неодамнешно

Buildreamen2 Автомобил Покритие Анти УВ Нула Снег Дождот Сонце Прашина Спречување Заштитник Покрие Водоотпорен За Hyundai Verna

2082.72 DEN 1791.00

За Hyundai Verna Hatchback Brand New 100% целосна автомобил водоотпорен, водоотпорен третирани ткаенина Трајни Monolayer st

Cawanerl 13 Големина Водоотпорен Автомобил Покритие SUV Авто Седан Hatchback Сонцето Дожд Мраз Снег Прашина Заштита Против УВ
 • Неодамнешно

Cawanerl 13 Големина Водоотпорен Автомобил Покритие SUV Авто Седан Hatchback Сонцето Дожд Мраз Снег Прашина Заштита Против УВ

2015.52 DEN 1431.00

Автомобил покритие е мултифункција и Пренослив дизајн ,тоа е со предупредување рефлексивни лента,windproof

Cawanerl Автомобил Покрие Сонцето Сенка Анти УВ Снег Дождот Сонце Отпорни Покрие Dustproof За BMW X1 Бесплатен Превозот !
 • Неодамнешно

Cawanerl Автомобил Покрие Сонцето Сенка Анти УВ Снег Дождот Сонце Отпорни Покрие Dustproof За BMW X1 Бесплатен Превозот !

1569.12 DEN 1428.00

Функција : се Вклопи / За BMW X1 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за

Buildreamen2 Автомобил Покрие Сонцето Врне Снег Нула Отпорни на Прашина Маска Водоотпорен За Мерцедес Benz GLK GLK280 GLK300
 • Неодамнешно

Buildreamen2 Автомобил Покрие Сонцето Врне Снег Нула Отпорни на Прашина Маска Водоотпорен За Мерцедес Benz GLK GLK280 GLK300

3229.92 DEN 2293.00

Функција : Fitment / За Мерцедес Benz GLK GLK280 GLK300 GLK320 GLK350 Brand New 95% полн автомобил водоотпорен, водоотпорен трет

Врвен Квалитет На Затворено На Отворено Автомобил Покрие Снег Мраз Сонцето Мраз Замрзнување Прашина Отпорни Заштита Покрие Целосна
 • Неодамнешно

Врвен Квалитет На Затворено На Отворено Автомобил Покрие Снег Мраз Сонцето Мраз Замрзнување Прашина Отпорни Заштита Покрие Целосна

767.52 DEN 476.00

Врвен Квалитет На Затворено На Отворено Автомобил Покрие Снег Мраз Сонцето Мраз Замрзнување Прашина От

Затворен Отворено Целосна Автомобил Покрие Сонцето УВ Снег Прашина Отпорни Заштита Големина S M L XL SUV L XL Автомобил Опфаќа
 • Неодамнешно

Затворен Отворено Целосна Автомобил Покрие Сонцето УВ Снег Прашина Отпорни Заштита Големина S M L XL SUV L XL Автомобил Опфаќа

767.52 DEN 721.00

започнетекрајотВисок Квалитет на Автомобил Покритие се направени од врвен квалитет неплетени полипро

Buildreamen2 Автомобил Покритие Отворен и Затворен Анти-УВ Сонцето Shield Снег Дожд Отпорен на Гребење Авто Покритие За Mazda
 • Неодамнешно

Buildreamen2 Автомобил Покритие Отворен и Затворен Анти-УВ Сонцето Shield Снег Дожд Отпорен на Гребење Авто Покритие За Mazda

1655.52 DEN 1176.00

Карактеристики : Fit / За Mazda 2 323 3 Почит Navajo 100% Сосема нов и висок квалитет на Боја : Сребро СивоМатеријал :

Cawanerl Отворено Автомобил Покритие Возило УВ Анти Снег Мраз Сонцето Дожд Отпорни Заштитник Dustproof Покритие За Kia Ceed Вагон
 • Неодамнешно

Cawanerl Отворено Автомобил Покритие Возило УВ Анти Снег Мраз Сонцето Дожд Отпорни Заштитник Dustproof Покритие За Kia Ceed Вагон

1549.92 DEN 1410.00

Функција : Се Вклопи / За Kia Ceed Вагон 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранц

Buildreamen2 Автомобил Покритие Авто Отворено Анти-УВ Сонцето Сенка Снег Дожд Отпорен на Гребење Покритие За Тојота Ехо FJ Џип
 • Неодамнешно

Buildreamen2 Автомобил Покритие Авто Отворено Анти-УВ Сонцето Сенка Снег Дожд Отпорен на Гребење Покритие За Тојота Ехо FJ Џип

1583.52 DEN 1124.00

Карактеристики : Fit / За Тојота Ехо FJ Џип Марка X T100 100% Сосема нов и висок квалитет на Боја : Сребро СивоМа